HeNicolett

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Oriflame Giordani Gold Sminkalap

Oriflame Giordani Gold Sminkalap
2016. június 7.

Fele megvan pedig kb 4 éve vettem.. Ma ki is dobtam, nem használ semmit sajnos :/

Alverde Szempillanövesztő Szérum

Alverde Szempillanövesztő Szérum
2016. június 7.

Pár hete vásároltam, 3-4D műszempillát viseltem 1,5 éve.. Az utolsó felrakás után kihullottak a saját lilláim is (soha de soha többet! Ennyi elég volt a mű dolgokból!) szóval elkezdtem ezt használni és a tényleg 0 pilláiml, szépen elkezdtek nőni , végre ujre tudtam szempillaspirált használni. Ára abszolut megéri (minden második alkalommal ricinus olajat használok)

Alverde Mousse Make-Up

Alverde Mousse Make-Up
2016. június 7.

Talán a színárnyalat nem az igazi.. Erős a fedése, kevés arc krémmel keverem össze és világosabb alapozóval, így nagyon jó. De nem a kedvencem sajnos.

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2016. június 7.

Ajándékbe kaptam, illata isteni, száraz nagyon a bőröm, fürdés után a lábamra kenem, gyorsan felszívódik, és tartósan hidratálja. Ezt kombinálom neutrogéna krémmel.

Balea Dusche & Creme Cocos & Nektarine

Balea Dusche & Creme Cocos & Nektarine
2016. június 7.

Finom illatú, ár-érték arány releváns. Érdemes kipróbálni, semmivel sem jobb, mint egy fa vagy baba.

Fa Cream&Oil Krémtusfürdő Kakaóvajjal és Kókuszolajjal

4. Üveggel vásàroltam, imádom az illatát

dr. Organic Bio Olívás Nappali Krém

dr. Organic Bio Olívás Nappali Krém
2016. február 17.

Nagyon száraz bőrömre rendkívül jó, la roche, loreal termékeket hasznátam korábban, ettől a krémtől kevésbé száraz a bőröm :) nagyon szeretem!

Balea Soft&Clear Anti Mitesszer Orrtapasz Szalicilsavval És Teafaolajjal

Balea Soft&Clear Anti Mitesszer Orrtapasz Szalicilsavval És Teafaolajjal
2016. február 17.

Tegnap vettem, ma használtam, nagyon jól tisztít, ára megfelelő, meg fogom vásárolni legközelebb is!

Balea Holt-Tengeri Maszk (régi)

Balea Holt-Tengeri Maszk (régi)
2016. február 17.

Tegnap használtam, inástam. A kozmetikusom sem csinál többet, mint a megtisztitott, radírozott bőrömre keni a krémet, hagyja beszívódni, letörli, 5-6 ezer... Na ez a maszk és az elötte lévő lépésekkel, isteni puha lett az arcom. És 199 ft :)