heno

Regisztráció dátuma: 2013. február 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. február 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Versace Bright Crystal EDT

Versace Bright Crystal EDT
2014. július 26.

Én tegnap kaptam 2 fújás mintát az egyik csuklómra, eleinte nem is éreztem hogy rajta van, de pár óra múlva elkezdetem szagolgatni és kitisztult az illata, sőt most meg most reggel is érződik zuhanyzás meg minden mellett. Meg fogom venni nagy kiszerelésben is:))

The Body Shop Atlasz-Hegyi Rózsa Testápoló

The Body Shop Atlasz-Hegyi Rózsa Testápoló
2014. január 5.

Igaz még csak egyszer használtam, tegnap este bekentem magam vele és még reggel is éreztem és nagyon jó illatom volt. na olyan oltári nagyon nem hidratál mint egy testvaj vagy ilyen de nem is kell. Eddig 5-ös. a csinnagot még azért nem raknám oda képzeletban :D

Lovely Nail Care Silky Power Körömerősítő Selyemmel

Lovely Nail Care Silky Power Körömerősítő Selyemmel
2013. november 9.

Nem tudom, hogy miért nem jött be senkinnek, nekem tökéletes. Vagyis azért nem 100 százalék, de elég jó. Azt hiszem még nyár legelején vehettem, vagy még korábban, és eddig nem igazán vettem észre h besűrűsödött volna, vagy valami baja lett volna. Legalább 5 napig kibirja minimális kopással, szóval szupi. És a körmöknek is jót tesz.:)

Soap & Glory Scrub, Actually Testradír

Soap & Glory Scrub, Actually Testradír
2013. október 28.

A nővérem most vett egy ilyet és persze azonnal ki is próbáltuk, finom illata van, pont mint a body butter-nek és a body wash-nak, jól dörzsöl, a bőrünk puha lett és egyáltalán nem szárít. 7 fontért nem olyan vészes, és akcióba volt! :))))

L´Oreal Pure Zone+Clean Pad

L´Oreal Pure Zone+Clean Pad
2013. szeptember 24.

Még Magyarországon vettem. Olyan rengetegszer még nem használtam, de nekem eléggé tetszik. Az illata nem rossz, állaga olyan géles, folyós, átlátszó. Rendesen tisztít, szeretem nagyon azt a kis pamacsot, írtó hasznos, szépen tísztít tőle.

Vaseline Lip Therapy Rosy Lips

Vaseline Lip Therapy Rosy Lips
2013. szeptember 8.

Ma vettem Londonban 1 fontos boltban 1 fontért, és nagyon szuper. Tök jó illata is van. Szeretem eddig...1 nap alatt beleszerettem:DD

Alberto Balsam Kókusz és Licsi Balzsam

Alberto Balsam Kókusz és Licsi Balzsam
2013. szeptember 1.

Igaz, hogy még csak egyszer használtam, de nagyon jó véleményem van róla. A sampon párjával használom, így nagyon fincsi illata van, puhává varázsolja a hajam, és mintha egyenesítené is, a hosszát kicsit elnehezíti, de nekem ez tökéletes, mivel nagyon szálló, hullámos hajam van.

Alberto Balsam Kókusz és Licsi Sampon

Alberto Balsam Kókusz és Licsi Sampon
2013. szeptember 1.

Igaz, hogy még csak egyszer használtam, de akkor jó illata volt, rengeteg habot csinált, szépen tisztított. Alapvetően zsíros hajam van, minden 2. nap este mosom, azt hittem, hogy mivel hidratáló sampon, zsírosítani fog, de nem teszi. Eddig teszi a dolgát, minden rendben van vele, a balzsamjával eggyütt meg is marad sokáig az illata. :))

Alberto Balsam Tea Tree Tingle Sampon

Alberto Balsam Tea Tree Tingle Sampon
2013. szeptember 1.

Igaz, hogy még csak egyszer használtam, de számomra használhatatlan. Zsíros hajam van, minden második este megmosom. Arra szá,ítottam, hogy jó lesz az én hajamnak, pont erre találták ki. Az illata valami iszonyat, erős mentolos, nekem férfi arcszesz benyomását kelti. A poén az égészben, hogy miután megmosom a hajam, utána érzem, hogy viszket, irritálja a felbőröm, furcsa érzés, másnap délután (1. nap) pedig már tocsog az olajban a hajtövem. Sokkal többre számítottam ezzel a samponnal kacsolatban, de csalódnom kellett. De az az 1 font igazán nem húzhat le senkit. Viszont a kókuszos párja samponban és balzsamban is a toppon van, nagyon szupik. :))

L'Oréal Paris Elvital Nutri-Gloss Crystal Sampon

L'Oréal Paris Elvital Nutri-Gloss Crystal Sampon
2013. augusztus 5.

nagyon jo sampon, en imadom, jo az illlata, olyan kis cukik benne a kis csillamoak...csillagos 5.