henrietta93

Regisztráció dátuma: 2014. július 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. július 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

RdeL Young BB Effect Make-Up 8in1

RdeL Young BB Effect Make-Up 8in1
2015. február 4.

Szépen fed, de nagyon hamar kifényesedik a bőrön. egyáltalán nem mattít :/ Annak ajánlatos aki inkább szárazabb vagy normál bőrű.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2015. február 4.

Szépen eltűnteti a festéket, de a szememet csípte az elején, és nagyon ragad a használat után a bőröm...

Wellaton Krémhajfesték

Wellaton Krémhajfesték
2015. február 4.

Én a 2/0 feketét használom. Nekem szépen befogta (amúgy is sötétbarna a hajam), már 1 hónapja van befestve vele és ugyan olyan mint a festés első napján. :) Két dobozzal vettem a 60 cmes hajamra bőven kell annyi. a tőre elmegy egy dob. Szóval ajánlom akinek hosszú a haja vegyen két dobozzal! Amúgy sztem tartós, szépen fog, és olyan 1000 párszáz Ft. :)

Gliss Kur Total Repair Express Hajregeneráló Balzsam (régi)

Gliss Kur Total Repair Express Hajregeneráló Balzsam (régi)
2015. február 3.

Hm én semmi különöset nem érzek, csak jó az illata :D

Avon Skin So Soft Csillámló Testápoló Olajspray Ásványi Anyagokkal

Avon Skin So Soft Csillámló Testápoló Olajspray Ásványi Anyagokkal
2015. február 3.

Nekem ez a kedvencem, sokkal jobb mint egy testápoló, könnyebb használni, hamar beszívódik. Én ezt inkább száraz bőrűeknek ajánlom, akinek normál a bőre lehet túl olajosnak fogja érezni. :)

Cantare Colour Szőlőzsír

Cantare Colour Szőlőzsír
2015. február 3.

hidratál, zsíros érzést hagy maga után, melegben egyből eltörik.

Miss Sporty Lash Millionaire Vízálló Szempillaspirál

Miss Sporty Lash Millionaire Vízálló Szempillaspirál
2015. február 3.

szerintem széppillákat csinál,göndörít és dúsít is, bár kicsit összeragasztja a szempillákat :(

L'Oréal Paris Elvital Nutri-Gloss Crystal Sampon

L'Oréal Paris Elvital Nutri-Gloss Crystal Sampon
2015. január 30.

Szép fényes lesz tőle a haj, de NAGYON zsírosít, emellett korpásodik is a fejbőröm, és viszket is! Nagyon csilli-villi a csomagolás, de semmit nem ér ez a sampon.. csak a nevet fizetjük itt meg! :)

Lovely Magic Pen Korrektor

Lovely Magic Pen Korrektor
2014. december 12.

szerintem tök jó korrektor a nude színből is kétféle szín van, a zöldje (anti rendess) változata is szépen fedi a pirosságot! ennyi pénzért bőven 5 csillag

Avon Solutions BB Mattító Krém SPF15

Avon Solutions BB Mattító Krém SPF15
2014. december 11.

nagyon könnyű eldolgozni, jó az illata, közepes fedéssel, akiknek nem pattanásos nagyon a bőrük egész szép arcot lehet vele elérni :) bár amikor a szemem körül kenem akkor csípi a szemem :( tartósságát tekintve nem 5 csillag és ahhoz képest hogy mattít elég hamar zsíros lesz a bőr