hera96

Regisztráció dátuma: 2012. december 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. december 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Avon Advance Techniques Hajegyenesítő Fésű

Avon Advance Techniques Hajegyenesítő Fésű
2019. december 30.

Hajszárítóval sok értelmét nem látom, én hajvasaló használat közben használtam és arra tökéletes, sokkal szebben tudja az ember kivasalni így a haját, alapból hullámos a hajam evvel és a hajvasalómmal olyan mintha csak a fodrász csinálta volna, én imádom, gyönyörű fényes és szögegyenes így a hajam, csak ajánlani tudom

Isana Herzenswärme Cosy Dreams Kézkrém

Isana Herzenswärme Cosy Dreams Kézkrém
2017. december 3.

Nagyon finom illata van, jól hidratál viszont nekem kissé lassan szívódik be, és picit zsíros a hatása, de lehet csak én vagyok türelmetlen kivárni, hogy beszívja. De mindent egybevetve ár-érték arányban jó.

Police To Be Miss Beat

Police To Be Miss Beat
2017. október 22.

Nagyon megtetszett az illata mikor kipróbáltam, megvettem, és azóta is imádom. A legtartósabb amit valaha próbáltam, egész nap érzem magamon az illatát.

Balea Zitronenblüte + Mandel Ajakápoló Vaj

Balea Zitronenblüte + Mandel Ajakápoló Vaj
2017. február 6.

Kíváncsiságból megvettem, finom illata van ennyi pozitívumot tudok elmondani csak róla. Nem túl jó érzése van felkenve nem is hidratál annyira jól és borzalmas az íze. Sajnos sokszor nyalogatom a számat és nekem szóba se jöhet olyan ajakápoló aminek rossz íze van. Ez még ha csak rossz lenne, de erre nincsenek szavak... Biztos nem venném újra.

Garnier Pure Tisztító Pórusösszehúzó Tonik

Garnier Pure Tisztító Pórusösszehúzó Tonik
2017. február 6.

Kicsit tényleg kellemetlen a szaga ami marja az orrom de a hatásával elégedett vagyok, és szépen tisztítja a bőröm, utána tényleg tisztának érzem az arcom, az alkohol miatt valóban 1-2 óráig szép matt a bőröm utána ez hatása megszűnik, de összességében elégedett vagyok vele.
Up: reggel este használom, imádom alig van már szinte pattanásom meg nem tudnám mondani mikor volt ilyen szép a bőröm utoljára

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó
2017. február 6.

Szépen leszedi a sminket, evvel nincs gond, viszont nagyon olajos és ezért át kell törölnöm utána az arcom. Az eleve zsíros bőrömre ez nem túl jó de sminklemosónak megteszi. Vízálló sminkeket nagyon szépen leszedi leginkább arra használom.

Listerine Total Care 6-in-1

Listerine Total Care 6-in-1
2017. január 28.

Nagyon szeretem többször újravettem már. Engem nem zavar hogy csíp, utána olyan tisztának érzem a számat mint semmi mással. Ha sikerül beszereznem az 95 ml-es kiszerelésből akkor viszem is magammal majd mindenhova. A kellemetlen szájszagot egy pillanat alatt tartósan megszünteti.

WU2 Miraculum Sampon Normál és Zsíros Hajra

WU2 Miraculum Sampon Normál és Zsíros Hajra
2017. január 23.

Ha megszokja a hajam a samponom mindig erre váltok egy kis időre. Sajnos túlságosan is szárít, de csak ettől érzem igazán tisztának a hajam.

Head & Shoulders Apple Fresh Sampon

Head & Shoulders Apple Fresh Sampon
2017. január 23.

Az illata jó de az eleve száraz végű hajamat szerintem csak még jobban szárította. És mint a többi korpásodás elleni sampon az első hónapban látható a hatása majd megszokja a hajam és váltanom kell, de ezt nem kifejezetten a samponnak rónám fel. Úgyhogy a szárító hatás és az összetevők miatt -1*

Baba Tusfürdő Vörös Szőlő és Rózsa

Baba Tusfürdő Vörös Szőlő és Rózsa
2017. január 23.

Az illata nagyon jó de az összetevői miatt meggondolandó hogy újraveszi az ember. Szerintem másnál maradok ami összetevőkbe is jobb.