herakut

Regisztráció dátuma: 2018. január 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Palmer's Cocoa Butter Formula for Dry, Itchy Skin Shooting Oil

Palmer's Cocoa Butter Formula for Dry, Itchy Skin Shooting Oil
2021. április 25.

Szerintem a striák kialakulása 80%-ban genetika és 20-ban pedig ápolás, életmód.
Én várandósság előtt napi szinten edzettem, viszont az én testem könnyen striásodik.
Kicsit később is kezdtem kenegetni, többféle márkákkal is, viszont nagyon striás lett a bőröm, de NEM a kencék “hibàja”, hanem nagyon gyorsan nőtt a pocakom és hatalmas volt.
Aztán elkezdett viszketni is, persze kenegettem, de ez az olaj viszont nagyon jól enyhítette a viszketést.
Több mindent próbáltam viszketés ellen, de ez volt messze menően a leghatásosabb.

Dora Natura Levendulás Natúr Tusfürdő

Dora Natura Levendulás Natúr Tusfürdő
2021. április 25.

Mi imádjuk, és előfordult már, hogy a nagy habfürdőzésben a picinek a szemén habfelhők voltak, de szerencsére nem lett semmi baba utána a szemének.
Ez is számomra fontos, mert látszódik, hogy bababarát És természetes.

Dora Natura 13 Gyógynövényes Natúr Bőrbalzsam

Dora Natura 13 Gyógynövényes Natúr Bőrbalzsam
2021. április 25.

Kicsit “ódzkodtam”, hogy biztos olyan jó-e mint amilyennek írják, de azért vettem egyet, hogy próbáljuk ki, mert a többi DN termék bejött És szeretjük.
Aztán pici ekcémás kiütés lett a 3 hónapos babámon, és kipróbáltuk ezt a krémet.
Hát kb első használat után alig latszódtak a kis kiütèsek és pár használat után egyáltalán nem.
Azóta is előszeretettel használjuk, szóval tényleg csoda jó, valamint fontos szempont, hogy bababarát és természetes alapú.

Lancôme Advanced Génifique Youth Activating Concentrate

Lancôme Advanced Génifique Youth Activating Concentrate
2019. december 24.

Nekem tetszik ez a szérum, szepen kisimult és ragyogóbb bőrt érzek, látok használat után, és hosszútávon is megtartja ezt a hatását.

Sensai Absolute Silk Cream

Sensai Absolute Silk Cream
2019. december 24.

Szeretek új termékeket próbálgatni, de általában mindig a jól bevált Lamer krémem üt ki minden más krémet. Finom illata van nagyon, csalóka az állaga, mert kevesebb elég mint gondolnánk és ha többet viszek fel, akkor soknak érzem. Nem éreztem azonoulni a bőrömmel, ezeket általában érezni lehet, de attól függetlenül nincs gond a termékkel, csak nem fog a top krémjeim közé kerülni.

Sensai Cellular Performance Extra Intensive 10 Minute Revitalising Pads

Sensai Cellular Performance Extra Intensive 10 Minute Revitalising Pads
2019. december 24.

Sajnos én nem érzékeltem különösképpen változást, de finoman megtartotta a szem körülötti hidratáltságot. Nekem semleges tapasztalatom van most ezzel a termékkel kapcsolatban.

Ermenegildo Zegna Florentine Iris EDP

Ermenegildo Zegna Florentine Iris EDP
2019. december 24.

Nagyon finom kifinomult illat, elképesztően tisztán lehet érezni, hogy egy kiváló luxus parfüm összetevőiben!

Jo Malone Peony & Blush Suede Cologne

Jo Malone Peony & Blush Suede Cologne
2019. december 23.

Állati jó illata van ennek a colognenak is, nagyon fincsi meleg illat (számomra), és még rózsa is van benne, aminek utólag néztem utána.
Tartós is, kellemes igazán!

Jo Malone Red Roses Cologne

Jo Malone Red Roses Cologne
2019. december 23.

Számomra szerelem ez az illat, imádom a rózsa illatát, és ez valami hihetetlen finom! 😍 Megosztóak a vélemények nagyon, van akinek nagyon bejön ez a tömény rózsa, van akinek egyáltalán nem. Én azt mondom, hogy mindenki próbálja ki magán először és úgy biztos el tudja dönteni, hogy neki tetszik az illat, avagy sem. Amúgy nagyon tartós, én mikor csak kipróbáltam vétel előtt, egy reggelen a csuklómra, akkor estig éreztem még magamon, de mindenkinél máshogy marad meg a tartóssága, mint ahogy az illat sem ugyanolyan 2 különböző emberen.

MAC Studio Fix Powder Plus Foundation

MAC Studio Fix Powder Plus Foundation
2019. október 23.

Púderként használtam, de valóban nagyon erős ami nekem kevésbé jó. Kipróbálom alapozóként is, attól függetlenül lehet vele szépen dolgozni, csak ha a Bobbi púderhez hasonlítom finishként, úgy nekem egy annyira nem jön be.