hexen

Regisztráció dátuma: 2012. július 17.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. július 17.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Estée Lauder Pleasures EDP

Estée Lauder Pleasures EDP
2012. október 29.

Kedves Médea! Nem gondoltál rá, hogy esetleg tovább add a Pleasure-t ha már annyira nem jön be? Válaszod mail-ben várom krisztijns@gmail.com. Köszönöm K.

Korábban használtam rendszeresen, és nagyon szerettem, a munkahelyemen mindíg mondták a kollégáim, hogy a liftben érezték, hogy már bent vagyok. Tartós volt, de nem tolakodó, illett hozzám, a stílusomhoz, de egy idő után vágytam valami másra. Jó néhány éve már nem használtam, most kedvet kaptam hozzá, de nem ruháznék be egy teljes üvegcsére még a kisebbre sem, hátha már csak a nosztalgia hajt felé, és elmúlt már ez a régi szerelem :-)
Mivel régen nagyon bejött, számomra 5 csillagocska!

Lancôme Ombre Absolue Szemhéjpúder

Lancôme Ombre Absolue Szemhéjpúder
2012. július 27.

Az egyik nagy kedvencem (3 van). Több órán keresztül tartós, nem csomósodik, nem pereg le, és ami nagyon érdekes, én kaméleonnak hívom. Teszem ezt azért, mert ha elsőre kinyitod a palettát irizáló szürkével találkozol. Amikor felrakom, akkor azonban attól függően, hogy természetes fényben, vagy mesterségesben nézem, illetve a ruha színétől amit viselek változik az árnyalata, sőt a színe. De tényleg :-) A szürke és a zöld árnyalatai között, és ezt mások is mondták már. A barátnőmnek is megtetszett, elmentem vele megvenni, és amikor ott meglátta, nem akarta elhinni, hogy az az "egérszürke" :-)) szemhéjpúder volt olyan szép zöld a szemhéjamon :-)) Nálam nyerő :-)

Chanel Ombre Essentielle Szemhéjfesték

Chanel Ombre Essentielle Szemhéjfesték
2012. július 27.

Az én két kedvencem az 51 Mahogany és a 86-os Trace. Az előbbi már azt hiszem nem kapható :-( pedig nagyon klassz füstös sminket lehetett vele készíteni. Takarékosan használom, mert tényleg hiányozni fog.....Ha valakinek van és nem szereti kérem írjon mailt. krisztijns@gmail.com Köszönöm!

DrJuice Co. Pattanásos Bőrfelület Ápoló

DrJuice Co. Pattanásos Bőrfelület Ápoló
2012. július 27.

Nekem bár már korom szerint nem kellene legyenek pattijaim, de vannak :-( Sokszor olvastam az ezüstkolloidról, de mindíg volt egy- egy negatív vélemény is, ami eltántorított, hogy kipróbáljam. Néhány hónapja gyógyszertárban ajánlották. Azóta minden este a szokásos arctisztítási rutin után áttörlöm az arcom átitatott vattapamaccsal. Nekem bevált. Nem engedi kijönni a pattikat de ha mégis kijönne, sokkal gyorsabban gyógyul, nem gyullad be. Írok ide egy linket, amely segíthet nektek is a döntésben http://www.ezustkolloid-info.com/?oldal=14&q=dr%20juice%20ez%FCst%20kolloid%20pattan%E1sos%20b%F5rfel%FClet%20%E1pol%F3

Daum-exol Körömvédő Lakk

Daum-exol Körömvédő Lakk
2012. július 27.

Én korábban használtam (sajnos :-( illetve korábban a fiam is rágta a körmét. Mindkettőnknek segített. Ha lenne közöttetek valaki aki hasonló problémával küzd bátran ajánlom, nálunk kétszeresen bevált :-))

Chanel Ultra Correction Line Repair Arckrém

Chanel Ultra Correction Line Repair Arckrém
2012. július 27.

Most kaptam egy kis próba "anyagot", még tesztelgetem, tapasztalatról később mindenképpen írok. Egy alkalommal próbáltam, mert az ember lánya amit megkap azt azonnal muszáj kipróbálni :-)))) Legalábbis én ilyen vagyok :-) Az első benyomás kellemes volt, könnyű textúra, jól beszívódik, de ennél sokkal többet kell tudnia, 25 ezer Ft körüli árért!!! Két csillagocskát adok, az első benyomás legalább jó volt.

Qiriness Le Wrap D'eau Extreme Moisture Balm

Qiriness Le Wrap D'eau Extreme Moisture Balm
2012. július 26.

Most kezdtem el használni, hosszú távú tapasztalataim még nincsenek, de az első benyomások biztatóak :-) Könnyen felszívódik, nem fénylik később, nincs zsíros ragadós hatása. Kiváló smink alap. Bár az összetevők között nem találtam uborkát, de nekem valamiért arra hasonlít az illata. Kellemes, friss, könnyű. Az eddigiek alapján 4 pontot adok neki, ha csodákat művel később módosítok :-)))

Naked Body Builder Dúsító Hajhab

Naked Body Builder Dúsító Hajhab
2012. július 25.

Én nagyon szeretem használni, bár mindíg döntenem kell, hogy ezt rakjam fel, vagy a göndörítő típusát. Szépen dúsít, de akkor nem lesznek hullámaim. Ha a göndörítőt rakom fel, akkor szép loknis, de kicsit lelepulós :-) akkor mindíg kell egy kis tupír, ami segít a hajtőnél...

Naked Curl Tamer Hajformázó Hab

Naked Curl Tamer Hajformázó Hab
2012. július 25.

Nekem nagyon bevált, egyetlen gondom vele, hogy amikor felrakom a nedves hajamra, akkor nem oszlik el olyan jól mint az aerosolos. Utána mindíg kifésülöm, és az ujjaimmal kicsit átborzolom, utána szárítom diffúzoros hajszárítóval. Az eredmény nálam is pozitív. A Tony és Guy márkának volt hasonlóan jó terméke, de az megszűnt a DM-ben, ezt találtam helyette, de ezzel is elégedett vagyok. Csak a felrakás utáni ragadóssága miatt nem adok öt csillagot.

Erborian BB Creme Au Ginseng SPF25

Erborian BB Creme Au Ginseng SPF25
2012. július 24.

Próbaként kaptam, az egyik drogéria törzsvásárlójaként. Nekem bevált, nem is raktam fölé alapozót (ha éppen csak elfutottam a suliba a fiamért,és kicsit rendben akartam látni magam). Komolyabb alkalomra használnám fölé az alapozót, de amit ígért nálam teljesítette.