heydy10

Regisztráció dátuma: 2012. december 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. december 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Normál Bőrre

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Normál Bőrre
2020. október 26.

Semmi extra. Finom illatú (nekem nem zavaró), könnyed, nagyon vizes hatású krém. Nyárra tökéletes, de ha kicsit több ápolásra van szüksége a bőrnek valamilyen okból, akkor már kevés. Nem hidratál eléggé.

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre
2020. október 26.

Leszedi a sminket, de nagyon rossz érzés használni. Vatta korongra öntve használom a szemsmink eltávolítására elsősorban. Belemegy a szemembe, csíp, homályosan látok utána. Ha kevesebbet teszek a korongra, akkor nem szedi le a sminket. A bőrön folytogató, olajos érzés hagy. Elhasználom, de biztosan nem fogok újat venni belőle. Várom, hogy elfogyjon.

Eucerin Anti-Pigment Nappali Arckrém SPF30

Eucerin Anti-Pigment Nappali Arckrém SPF30
2020. október 6.

Könnyen beszívódik, kellemes érzés a bőrön. A legjobb, hogy be is váltja az igéretét, miszerint csökkenti a pigmentfoltokat és megakadályozza az új foltok kialakulását. 3 hét után már látható a változás. Nagyon tetszik, hogy nem kell mellé külön fényvédő krémet használni. Kombinált, érzékeny bőröm szereti, nem okoz pattanásokat. Csodás az illata.

Eucerin Aquaphor Regeneráló Kenőcs

Eucerin Aquaphor Regeneráló Kenőcs
2019. március 11.

A Trnd jóvoltából próbálhattam ki ezt a kenőcsöt- Nagyon megszerettem, Univerzálisan használható mivenféle száraz bőrfelületen. Sarkammal, könyökömmel, kezeimmel és az ajkammal nagyon jót tett.Sajnos pár nap után vissaztért a probléma, hideg időben folyamatosan kell használni. Lassan szívódik be a bőrbe, de mindezek ellenére nagyon jó választás lehet száraz bőrre.

Clinique Pep-Start Eye Cream

Clinique Pep-Start Eye Cream
2018. június 25.

Kellemes hasznàlni, de semmi extra. Ár/érték arányban van jobb is ennél. Szívesen elhasznàlom de nem veszem újra. Hacsak nem változik meg a véleményem míg el nem fogy. Update később.

Clinique Cream Shaper For Eyes

Clinique Cream Shaper For Eyes
2018. június 25.

Nagyon tartós, nagyon fekete. Szuper krémes. Apró csillogó szemcsèk vannak a festékben amitől még különleges is (diamond black) kicsiben van meg, de szeretném megvenni nagyban is.

Clinique 7 Days Scrub Cream Rinse-Off Formula

Clinique 7 Days Scrub Cream Rinse-Off Formula
2018. június 25.

Utazó méretben van meg. Lassan fogy, teszi a dolgàt. Valamiért mègsem szerettem meg. Nem kellemes hasznàlni, durva érzés. Az ára sem túl vonzó.

Rituals The Ritual of Happy Buddha Body Oil

Rituals The Ritual of Happy Buddha Body Oil
2018. június 25.

Szàraz olaj spray kiszerelésben. Gyorsan felszívódik, pihe puha bőrt varázsol. De a legjobb az illata, édes mégis friss, lélekmelegítő. Este használom többnyire, fürdés utàn. Napokkal később is lehet érezni a pizsamán, köntösön. Elég drága, de nagy adag. A csomagolása is nagyon minősègi. Nagyon szeretem!

Avon True BB 7 az 1-ben Körömlakk

Avon True BB 7 az 1-ben Körömlakk
2018. május 13.

Első benyomàs: elindult a kuka irànyàba (Lilac love) hasznàlhatatlan, lemostam a fenébe az első próba után. Kap még egy esélyt aztán KUKA...

Trend It Up Maxi Volume Eyettention Szempillaspirál

Trend It Up Maxi Volume Eyettention Szempillaspirál
2018. március 13.

Lelkesen vettem meg, de nagy csalódás... Nem hosszabítja a pillákat, de mégcsak nem is dúsítja. Szörnyű az állaga is, de attól tartok, hogy valaki (nagyon kedves, inteligens ember) kibontotta az üzletben és amikor megvettem már közel volt a beszáradáshoz. Csomós... fujj-fujj Akárhogyis, nekem ez a tapsztalatom vele. BIZTOS, hogy nem venném meg újra!