HeyGirl

Regisztráció dátuma: 2019. január 29.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2019. január 29.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Lactacyd Sensitive Extra Lágy Intim Mosakodó

Lactacyd Sensitive Extra Lágy Intim Mosakodó
2021. június 15.

Sajnos nekem nagyon rossz tapasztalaton van vele. Eleinte szipi-szupi...majd állandó sebesedés , “túl tisztulás”. Orvostól orvosra járás, majd ahogy abbahagytam az intimlemosó használatát a problémám megszűnt.
Jó jó...de tud sok kárt is okozni.

Sensodyne Repair&Protect Whitening Fogkrém

Sensodyne Repair&Protect Whitening Fogkrém
2021. június 15.

Sajnos nekem nem jött be. Se az íze, se az érzete. Sőt, mintha érzékenyebb lenne tőle a fogam.

Pantene Pro-V Intensive Repair Regeneráló Hajápoló Balzsam

Pantene Pro-V Intensive Repair Regeneráló Hajápoló Balzsam
2021. június 15.

Imáádom!! Minden Pantene terméket, de ez az olajos balzsam a best! Szép selymes a hajam től, na és az illata 😍. Isteni!

Signal Long Active Natur Elements

Signal Long Active Natur Elements
2021. június 15.

Online rendeltem különlegességként, nem szeretem a rozmaringot mint fűszernövényt, de ez a fogkrém tök különleges. Nem mellesleg szépen fehéríti a fogakat! Hatásos.

Catrice Glam & Doll Easy Wash Off Power Hold Volume Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll Easy Wash Off Power Hold Volume Szempillaspirál
2021. június 15.

Még csak 1x használtam, de egyenlőre totál szerelem. Sok pillaszálam kihullott most a bal oldalon, de ezzel a spirállal észre se lehet venni. Nagyon szép ívelt pillák, jól szétválaszt!

Pure Gold Protein Collagold Marha és Hal Kollagén Italpor Hialuronsavval

Pure Gold Protein Collagold Marha és Hal Kollagén Italpor Hialuronsavval
2021. május 20.

Én a tiszta marha kollagént próbálok. Ajánlott mennyiség mellett nagyon édes, de kicsit több folyadékkal finom íze van. Hatása is remélem lesz. Pár napja iszom. Később update.

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő
2021. május 14.

Kislányom atópiás dermatitisz bőrére ajánlotta a bőrgyógyász. Sajnos semmit nem vettem észre hogy javult volna tőle.

Lactovit Lactourea Regeneráló Testápoló

Lactovit Lactourea Regeneráló Testápoló
2021. május 14.

Kislányom atópiás dermatitiszes bőrére kerestem testápolót, mert a sokak által istenített BD nagyon nem vált be horror áron. De EZ szuper! Egyelőre nagyon szépen javult tőle a bőre. Emellett is minden nap kell kenni. Nagyon szeretem az illatát is.

Revuele Night Cream-Fluid Hydralift Hyaluron

Revuele Night Cream-Fluid Hydralift Hyaluron
2021. május 12.

A rosaceas arcomra nagyon jó hatással van. Könnyen beszívódik, reggelre láthatóan nyugtatja,puhítja az arcom. Biztosan újra veszem!

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)
2021. május 11.

Nagyon szeretem. Szépen puhítja a hajvégem. Heti 2x használom. Hajmosáskor és “félidőben”. Sokat javított a hajam állapotán