HeyGirl

Regisztráció dátuma: 2019. január 29.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2019. január 29.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Lovely Chocolate Bronzer

Lovely Chocolate Bronzer
2020. január 13.

Kicsit pigmentáltabbra számítottam itteni vélemények alapján. De hála nem sárgás. Már ennek nagyon örülök.

Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - Combination/Oily

Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - Combination/Oily
2020. január 13.

Sajnos számomra sem válik be úgy néz ki.. Felkenve egész jó, majd pár óra után darabos/foltos lesz. Néhol pattanásom jött elő ami a termék használata előtt nem volt jellemző. Próbálkozok vele még, de eddig számomra nagy csalódás. 😔

Eucerin Aquaphor Regeneráló Kenőcs

Eucerin Aquaphor Regeneráló Kenőcs
2020. január 5.

A szám nagyon kiszokott száradni a téli időszakban, nagyon nehéz rá megfelelő balzsamot találnom, de ez nagyon szépen helyre hozza a cserepes számat!

Max Factor Creme Bronzer Bronzosító

Max Factor Creme Bronzer Bronzosító
2019. december 17.

Szépen pigmentált, bár a csillámok egy kicsit zavaróak, jobban szeretem a matt bronzosítót. Kevés is elég belőle.

Essence Sun Club Matt Bronzosító Púder

Essence Sun Club Matt Bronzosító Púder
2019. december 16.

Az illata borzasztó, nem nagyon tudok vele megbaratkozni. Pigmentáltságra sem a tokéletes, ennyi pénzért a "soha el nem fogy" kategória a mérete miatt.

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2019. december 16.

Ahhoz képest hogy dúsító hatást ígér inkább hosszít.. Azt nagyon szépen, de elég póklábas hatást kelt. Másik essence spirált használtam, de azt hiszem vissza váltok arra.

Mivolis Kovaföld + Cink + Biotin Étrend-kiegészítő Tabletta

Mivolis Kovaföld + Cink + Biotin Étrend-kiegészítő Tabletta
2019. december 12.

1-et szedek napon, mióta használom jelentősen csökkent a hajhullásom. Nálam azt hiszem újra vevős.

Trend It Up Sheer Nude Alapozó

Trend It Up Sheer Nude Alapozó
2019. november 30.

Nagyon szép természetes bőrt kölcsönöz, igaz nap közben átfénylik, de még nap végén egész jól fent van. Kellemesen csalódtam! (egy másik trenditup alapozóval ellentétben...)

Das Gesunde Plus Panthenol Védő és Ápolókrém

Das Gesunde Plus Panthenol Védő és Ápolókrém
2019. november 30.

Sebkezelésre, bőrkiütésre vagy hajpakolásba. Mindenre szuper!

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam
2019. november 30.

Kislányom atópiás bőrére vettem, arra "kevésnek" bizonyult, de az Én rosacea-s arcommal csodát művel. Nagyon szeretem éjszakai krémnek.