hgabi

Regisztráció dátuma: 2018. április 7.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. április 7.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Uriage Roséliane Krém

Uriage Roséliane Krém
2019. március 15.

Egy hete használom, nekem eddig pozitív :) Eléggé érzékeny, rozaceás a bőröm, viszont ezt a terméket használva kevésbé irritálódik a bőröm. Gyorsan szárad, a reggeli rutinba tökéletesen illeszkedik.

Garnier Skin Naturals Pure Active 3in1 Maszk Aktív Szénnel Problémás, Zsíros Bőrre

2019. március 6.

Nem látok hatalmas változást, de puhább tőle a bőröm és megnyugtatja a gyulladt részeket. Viszont nagyon ( NAGYON) lassan szárad, borzasztóan fáj a lehúzás ( már ha van türelmünk megvárni a teljes száradást). Alap állapotban lemoshatatlan, még a csapot és a körmömet is sikálhatom utána.

Essence Glitter On Glitter Off Peel Off Körömlakk

Essence Glitter On Glitter Off Peel Off Körömlakk
2019. március 3.

Gagyi! Nehezen szárad, és utána kb mindenbe beakad ahogy levegőt kap.

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2019. február 25.

Mintát kaptam, és imádtam! Könnyed állag, kellemes illat, és szinte rögtön beszívódik.

Essence Awesometallics Metal Shock Lip Paint

Essence Awesometallics Metal Shock Lip Paint
2019. február 24.

400 Ft-ért vettem a Rossman-ban ,nem vártam tőle csodát. A pink árnyalat van meg, könnyen kenhető, de csúszkál. Kb 1,5 óra után a színe megkopik, a csillám és némi halovány szín marad. Összesen 3-4 órát kibírt újrakenés nélkül.

Essence Try It. Love It! All About Eyeshadow Palettes

Essence Try It. Love It! All About Eyeshadow Palettes
2019. január 5.

A grey pakk van meg, és borzasztó. Szerettem volna egy csillogós sminket kicsikarni belőle, de a csillám csak a tetején van, porzik és használhatatlan. A színek nem tiszták, nem lehet eldolgozni. Kb mintha gyereksminket használnék..

The Body Shop Hemp Hand Protector Kézkrém

The Body Shop Hemp Hand Protector Kézkrém
2019. január 4.

A párom használja és kifejezetten szereti. Az illata nem a legkellemesebb, de tényleg hatásos, szépen ápolja a repedezett bőrt.

The Body Shop Peppermint Cooling Foot Lotion

The Body Shop Peppermint Cooling Foot Lotion
2019. január 1.

A párom használja, és szereti. Az illata kicsit erős, de hatásos.

Nivea Méhviaszos Kézkrém

Nivea Méhviaszos Kézkrém
2018. december 30.

Kellemes az illata, gyorsan beszívódik, megéri az árát! :)

Maybelline Lash Sensational Intense Black Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Intense Black Szempillaspirál
2018. december 27.

IMÁDOM! Ha kivonnák a forgalomból, felvásárolnám az összes készletet :D De komolyan, gyönyörűen ível, a kefe valami csoda ( még az alsó pillákat is könnyű vele festeni) , isteni hosszú pillákat varázsol. Vegyétek, én ennél jobbat nem próbáltam még :)