hgabi

Regisztráció dátuma: 2018. április 7.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. április 7.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

The Body Shop E-Vitaminos Hidratáló Tonik

The Body Shop E-Vitaminos Hidratáló Tonik
2018. december 21.

Nagyon ritkán vásárolok magamnak a Body Shopban ( kicsit drágállom az árakat ) , de ez a tonik valami mesés :) A téli szélben kiszáradt arcbőrömet nagyon szépen rendbe teszi, plusz pont neki amiért nem bántja a rozaceás részeket. :)

Nivea Natural Oil Tusolóolaj Extra Száraz Bőrre (régi)

Nivea Natural Oil Tusolóolaj Extra Száraz Bőrre (régi)
2018. december 15.

Kellemes az illata, az állaga először meglepett de könnyen használható és puha lesz tőle a bőröm :))

Lovely Nude Körömlakk

Lovely Nude Körömlakk
2018. december 15.

A 03-as árnyalat van meg, kellett egy nude lakk és a színe jó választás, ráadásul 320Ft volt akciós. Negatívum viszont hogy borzasztó lassan szárad, csíkos, legalább 2-3 réteg kell hogy fedjen...

Batiste Dry Shampoo Blush

Batiste Dry Shampoo Blush
2018. december 13.

Az illata borzalmas, a fejem viszket tőle... Szőke hajam van és még azon is látszik hogy foltos.. never again!

Schauma My Darling Szárazsampon

Schauma My Darling Szárazsampon
2018. december 13.

Kellemes illata van,nem neheziti el a hajat,viszont max 1 napot segít.

Lovely Fast Dry Körömlakk

Lovely Fast Dry Körömlakk
2018. december 9.

Bordó árnyalat van meg belőle, az ecset kicsit béna, de a színe tökéletes és tartós :) Abszolút megéri az árát!

Love Beauty and Planet Testápoló Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal

Love Beauty and Planet Testápoló Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
2018. december 9.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket, és meg vagyok vele elégedve. Az illata elsőre picit fura, de kellemes volt nekem ( nem annyira szeretem a fűszeres illatokat ) . Az állaga jó, könnyen beszívódik, nem is kell belőle sok :)

Long Lashes Forever Szempilla Növesztő Szérum

Long Lashes Forever Szempilla Növesztő Szérum
2018. november 17.

A néhány szál szempillámból 1 hónap használat után dús szempilláim lettek :) Imádom!

Miss Sporty Insta Glow Mozaik Púder

Miss Sporty Insta Glow Mozaik Púder
2018. november 4.

A sötétebb 003-s árnyalat van meg... Hát én még ennyire sose nyúltam mellé :D Egyenletesen fed az rendben, de borzasztó sötét púderhez képest..

Essence Colour Boost Mad About Matte Folyékony Ajakrúzs

Essence Colour Boost Mad About Matte Folyékony Ajakrúzs
2018. október 19.

Itten vélemények, és egy youtube smink videó alapján szerettem bele, aztán meg is vettem és... BRUTÁLISAN JÓ :)))) . A 04-s árnyalat van meg, egy rétegben is gyönyörű, pillanatok alatt mattra szárad. Könnyű az állaga és tartós, és ez a szín valami isteni <3