hgabi

Regisztráció dátuma: 2018. április 7.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. április 7.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2018. október 18.

Akciósan vettem, nem bántam meg. Szépen fed, de szem alatt csak óvatosan :)

Essence Metal Shock Nail Powder

Essence Metal Shock Nail Powder
2018. október 1.

A használata egyszerű, én sima fedőlakkal húzom át a végén, így is szép lesz a végeredmény. Akciósan vettem meg, a mennyisége miatt kicsit sokallom a teljes árat.

Artdeco Roll It Disc Szemhéjtus

Artdeco Roll It Disc Szemhéjtus
2018. szeptember 20.

Ajándékba kaptam ( ezúton is köszönet a sógornőmnek érte :) ) . A színe nagyon szép, kicsit furcsa az ecsetmegoldás, de elég izgalmas ahhoz hogy megérje vele bénázni néhányszor . Gyakorlat kell hozzá :)

Lancôme Monsieur Big Mascara

Lancôme Monsieur Big Mascara
2018. szeptember 16.

Ajándékba kaptam, nagyon megörültem neki, ilyen drága spirálom még sose volt ( és nem is lesz ) . 2-3 réteg kell neki , akkor szépen fed,de indokolatlanul sok festéket felvesz. Leszedéshez legalább 2 kendő kell. Ennél volt már jobb spirálom .
Update: Alig néhány hete használom, de már most csomós, ráadásul leszedhetetlen..

Balea Sanfte Waschcreme Arclemosó Krém

Balea Sanfte Waschcreme Arclemosó Krém
2018. szeptember 7.

Évek óta, naponta használom, Imádom! Kellemes az illata, és nagyon puha lesz tőle a bőr. :)

Pupa I'm Matt Ajakrúzs

Pupa I'm Matt Ajakrúzs
2018. szeptember 4.

Imádom a színeiket! A 012-s árnyalat van meg, most kaptam meg, gyorsan ki is próbáltam. Nagyon kellemes, könnyen kenhető, eddig egy evést simán kibírt.

Facelle Intim Törlőkendő (régi)

Facelle Intim Törlőkendő (régi)
2018. szeptember 1.

Szuper kis kendő, az illata kellemes és pont kellően nedves. Grátisz hogy lebomlik, így nem kell a kukába dobni.

Alterra Nedves Micellás Arctisztító Kendők

Alterra Nedves Micellás Arctisztító Kendők
2018. szeptember 1.

Aloevera-sat vettem belőle, az illata semleges , viszont tényleg nagyon tocsog. Sminket leszedi, nem is kell dörzsölni vagy ilyesmi. Az én bőrömet kicsit kipirosította ( majd írok up date-t hogy elmúlt -e :D ) . Ár-érték arányban megteszi.
Update: MÁsodik alkalommal is kipirosodtam, marad vészhelyzet esetére.

Balea Icy Berry Maske

Balea Icy Berry Maske
2018. augusztus 30.

Akciós volt ( 399 Ft ) , gondoltam kipróbálom, amúgy is imádom az arcpakolásokat és maszkokat. Kinyitva olyan érzésem volt, mintha erdei gyümölcs joghurtot készültem volna enni. Az illata nekem nagyon tetszik, az állaga is egész jó. Vékonyan felkenve mondjuk elsőre nekem picit melegítette a bőröm ( nem mondom hogy égette, de azért éreztem ) . Hatást én nem tapasztaltam, olyan mintha a fürdés közben használt Balea arclemosót használnám. Kvázi frissít. Ennyi pénzért nem bántam meg, de nem fogom havonta venni.

Zewa Pure Nedves Toalettpapír

Zewa Pure Nedves Toalettpapír
2018. augusztus 28.

Imádom, utazáshoz elengedhetetlen, és grátisz hogy le lehet húzni a WC-n, nem szennyezi a környezetet.