hgabi

Regisztráció dátuma: 2018. április 7.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. április 7.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Yves Rocher Couleur Vegetal Zselé Hatású Körömlakk

Yves Rocher Couleur Vegetal Zselé Hatású Körömlakk
2018. augusztus 26.

Az ecsete nagyon jó, tényleg gyönyörű a színe és szépen fed, de nekem sajnos ugyanaz a tapasztalatom ezzel is, mint minden yves rocher lakkal : csomósodik néhány hónap után.

Miss Sporty So Clear Korrektor

Miss Sporty So Clear Korrektor
2018. augusztus 26.

Apró bőrhibák takarására használom a legvilágosabb árnyalatot, mivel alapból is hófehér a bőröm. Nem használnám minden nap, és szerencsére nincs szükségem szem alatti karikák eltüntetésére sem, így tőlem sok pontot kap.

Balea Kókusz és Ananász Tusfürdő

Balea Kókusz és Ananász Tusfürdő
2018. augusztus 26.

Az illata elillan, az állaga viszont jó. Ahhoz képest, hogy 300ft sincs, nem szárítja a bőröm, úgyhogy nálam nyert ügye van :-D

Zara Wonder Rose

Zara Wonder Rose
2018. augusztus 25.

Most tértem át erre az illatra, és imádom. Kellemes és hosszan tartó, a 3000ft-os árat abszolut megéri !

Pupa Vamp! Wet & Dry Compact Eyeshadow

Pupa Vamp! Wet & Dry Compact Eyeshadow
2018. augusztus 16.

Akciósan vettem meg, de a teljes árat is kifizetném érte :) Csodás !

Pupa I'm Metallic Ajakrúzs

Pupa I'm Metallic Ajakrúzs
2018. augusztus 16.

Nekem a 04-s árnyalat van meg, akciósa vettem nem is ezt néztem ki, de a másik ( 07 ) már nem volt. Nem bántam meg! Gyönyörű és különleges a színe, ráadásul tartós is :)

Trend It Up High Shine Ajakrúzs

Trend It Up High Shine Ajakrúzs
2018. augusztus 11.

Nagyon szeretem, 3-4 órát simán kibír :)

Balea Trockenshampoo Sweet Melon

Balea Trockenshampoo Sweet Melon
2018. augusztus 1.

Használtam már korábban is szárazsampont, de eddig ez a legjobb. Az illata kellemes, napközben is érezni, ráadásul nem kell belőle sok és gyorsan hat. Egy plusz napra tartást és firssességet biztosít, nálam befutó. :)

Isana Golden Glamour Lehúzható Arcpakolás

Isana Golden Glamour Lehúzható Arcpakolás
2018. július 1.

Telitalálat! Tökéletesen leszedte az elhalt hámsejteket, megpuhította a bőrömet. Az illata kellemes, vaniliás :) BIztos újra veszem!

Astor Perfect Stay 8h Szájfény

Astor Perfect Stay 8h Szájfény
2018. június 30.

Tegnap vettem meg, 500 Ft-ra volt leárazva, annyit gondoltam megér. A barackos árnyalatot választottam... hát mondjuk úgy hogy fényes és csillog, de színe nem sok van, és nagyon ragad. A pozitív viszont, hogy egész délután tartós, pedig folyamatosan ettem / ittam. Teljes áron nem éri meg, de egy próbát megér.