hgabi

Regisztráció dátuma: 2018. április 7.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. április 7.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Balea Soft Öl Tusfürdő (régi)

Balea Soft Öl Tusfürdő (régi)
2018. június 13.

Meglepően jól hidratál, az illata is kellemes, grátisz hogy negyed annyiba kerül mint a hasonló kategóriás yves rocher tusfürdők. Újra veszem, az biztos :)

Yves Rocher Tisztító Sampon Csalánnal

Yves Rocher Tisztító Sampon Csalánnal
2018. június 10.

Nem zsírosodik tőle kevésbé a hajam ( sőt! , van hogy a 2 napot is alig bírja ki nyáron). Grátiszba borzasztóan szárít, balzsam nélkül ne ajánlom a használatát..

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték
2018. május 7.

Akciósan vettem egy sötétebb bronzos árnyalatot, és imádom! Pillanatok alatt szépen feltudom vinni, macera nélkül, egész nap tart, és egyetlen törléssel le tudom szedni este :)

NYX Hot Singles Eye Shadow

NYX Hot Singles Eye Shadow
2018. április 9.

A 21-s árnyalatot vettem meg, ami elméletben egy rózsaszínes-barackos szín, felvive azonban alig látszik. Nem porol, de nem venném újra.

Sephora Cream Lipstick

Sephora Cream Lipstick
2018. április 9.

Csillogós, rózsaszín és tartós. Imádom !

NYX Bright Idea Illuminating Stick

NYX Bright Idea Illuminating Stick
2018. április 9.

A 05-os bézs árnyalatot vettem meg, és nem bántam meg. Árban kicsit drágállottam, de nem használom minden nap, és elég sok is van benne. Szépen fénylik, könnyen eldolgozható.

Essence Shine Shine Shine Szájfény

Essence Shine Shine Shine Szájfény
2018. április 9.

Nem mondom hogy ultra tartós, de könnyen javítható, és szép a színe. Ráadásul nem csillog feleslegesen. Újraveszem :)

Trend It Up Color & Butter Ajakrúzs Ceruza

Trend It Up Color & Butter Ajakrúzs Ceruza
2018. április 9.

A 050-s árnyalatot vettem meg, akcióban, és imádom ! Hétköznapokra és estére is megállja a helyét, kb úgy funkcionál mint egy egy szőlőzsír. Nem szárít, könnyen felvihető ( még tükör nélkül is :D ) . Vegyétek, mert isteni!

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs
2018. április 9.

Story : Ki akartam próbálni, vajon hogy állnak a sötétebb árnyalatok, így esett a választásom az éppen akciós ( alapból is 800 Ft-os, így alig 400Ft-ért vettem ) 480-s árnyalatra. Aki ismeri, tudja, hogy ez egy erősen sötét szín. Kicsit tartottam tőle az elején, főleg mivel az ajkam belső ívét valahogy nagyon nem akarta megfogni, de hát felkeltem itthonra próba képp. Úgy 15p múlva vettem észre, hogy szépen "összemosódott", egyáltalán nem ütött el a számtól, egész jó kis hatást kelt. Plusz pont, hogy órákig így mászkáltam, ettem- ittam, és tartós maradt . Totál megérte :)

Yves Rocher Couleur Vegetal Körömlakk

Yves Rocher Couleur Vegetal Körömlakk
2018. április 9.

Ha ingyen adják, megéri. Egyébként már 1-2 nap után kopik. Nevetséges az ára a minőségéhez képest.