hgabi

Regisztráció dátuma: 2018. április 7.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. április 7.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém
2018. április 9.

Az illata csodás, főleg így tavaszra/nyárra, és meglepő módon tényleg mattít :) A rozáceás bőrömnek kell rá egy kis korrektor + púder, de ettől függetlenül szuper kence .

Nivea Creme Care Arctisztító Kendő

Nivea Creme Care Arctisztító Kendő
2018. április 9.

Akciósan vettem, 600Ft-ért, így annyira nem bánom, de a teljes árat ( 1400ft a Rossmann-ban ) , nem éri meg. Leszedi a sminket és az illata is egész jó, de ugyanezt a saját márkás, 400 Ft-os termék is tudja.

PomPom Neroli Virágvizes Zselé

PomPom Neroli Virágvizes Zselé
2018. április 8.

Kellemes illatú, gyorsan beszivódik :) Nappali és éjszakai krémként is tökéletes.

Alverde Beauty & Fruity Tisztító Arcmaszk

Alverde Beauty & Fruity Tisztító Arcmaszk
2018. április 8.

Kellemes illatú, könnyen felvihető a bőrre. Puhább, hidratált érzést ad. Egyetlen hátránya hogy kicsit nehéz lemosni.

Nivea Micellás Arctisztító Normál és Vegyes Bőrre

Nivea Micellás Arctisztító Normál és Vegyes Bőrre
2018. április 8.

Borzasztó sok kell belőle hogy dolgozni tudjak vele, ráadásul pirosodik tőle a bőröm. Fél flakon még van belőle, de kuka lesz.

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém
2018. április 8.

Egyértelműen szeretem, smink nélküli napokra nappali krémként is használható.

Nivea Essentials Urban Detox Méregtelenítő 1 Perces Arcmaszk

Nivea Essentials Urban Detox Méregtelenítő 1 Perces Arcmaszk
2018. április 8.

Kellemes, puhává teszi az arcbőröm. Az itt leirtakkal szemben nekem sose csíp :) 4pontot kap, mert hámlasztást én nem tapasztalok, inkább csak frissít.

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2018. április 7.

Világos, rozáceás bőröm van, ami télen még rosszabb, így vettem meg két éve az első 105 -s tubust. Nekem nagyon bevált, így azóta többször is újravettem. Csak a hétköznapokban használom, mert foltokban szárítja a bőröm, így esténként és hétvégén muszáj regenerálnom pakolással. Egy tubus nálam kb 2,5- 3 hónapig is kitart, nem kell belőle sok. Ecsettel felvíve szép hatást érhetünk el, de tapasztalataim alapján, ember legyen a talpán aki az ecset szálai közül kitudja tisztítani..