hgera

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

dr. Organic Organic Aloe Vera Gel

dr. Organic Organic Aloe Vera Gel
2013. július 13.

Nagyon szeretem! Használtam már az arcomra krém alá, pattikra, pirosságra, csípésre, égésre, horzsolásra... Tényleg megnyugtatja a bőrt! 5*

Clinique High Impact Szempillaspirál

Clinique High Impact Szempillaspirál
2013. július 12.

Nagyon szeretem! Sokáig tartott, míg rászántam magam a vásárlásra, de egy balul sült spirál után egyből leemeltem a polcról. Jó döntés volt. Nincs viszketés, nincs irritáció, nem pörög le, nem kenődik el. Természetes, semmi drámai hatás :D, a mindennapokban tökéletes. Szeretem!

Balea Med Ultra Sensitive Testápoló (régi)

Balea Med Ultra Sensitive Testápoló (régi)
2013. július 12.

Nagy reményeket fűztem hozzá, főleg az ára miatt, de nem jött be. Egyrészt az alkohol. Többen is említetek, a tömény alkoholos "illatot". Másrészt, mert csak egy kis puha érzést kelt, egyáltalán nem érzem, hogy valóban hidratálná a bőröm, olyan, mintha csak a bőröm felszínén lenne egy "selymes réteg". Nem lettem tőle kiütéses, ezért adok 3 pontot.

Sante Körömlakk Lemosó

Sante Körömlakk Lemosó
2013. június 9.

Ismeritek azt az érzést, amikor a körömlakk lemosása után (az acetonmentessel is) a körmötök megvislet és borzalmasan száraz? Na, ez a lemosó ezt nem csinálja. Valószínű a narancs olajnak köszönhető, én teljesen meg vagyok vele elégedve. Nem egy expressz lemosó az tény, de a körmöm valóban ápolja és a ház férfi tagjai sem menekülnek fejvesztve az illatától :)

Annemarie Börlind Szemránckrém

Annemarie Börlind Szemránckrém
2013. március 10.

Már a tubus felénél járok, és most jöttek ki a piros kis kiütések. Csak tudnám, hogy mi az az összetevő, ami mostanra ütötte ki a bőröm... :(
Nem volt csodaszer, de egyébként szerettem. Ezért nem pontozom le.

Vichy Dermablend Teljesen Fedő Korrekciós Alapozó Stift

Vichy Dermablend Teljesen Fedő Korrekciós Alapozó Stift
2013. február 9.

Sokáig próbálkoztam vele, de mindig arra jutottam, hogy nem az igazi. A baj az, hogy nem tartós, mivel nincs hozzá fixáló púderem (sehol sem kaptam, de már mind1 is), nem marad fent. Nekem, ami sokkal jobban bevált, bár igaz, csak 1 hete használom a szem alatti karikákra, az a Coverderm stiftes korrektora. Tartósabb és jobban is fed!

Manufaktura Mélytisztító Arcradír Érzékeny Bőrre

Manufaktura Mélytisztító Arcradír Érzékeny Bőrre
2012. október 31.

Én alapvetően a durva szemcsés arcradírokat kedveltem, de ez is tökéletesen elnyerte a tetszésem. Mivel apró, egészen finom szemcséi vannak, nyilván nem érek el vele olyan radírozó hatást, mint egy durvább készítménnyel, DE tényleg pihe puha arcbőrt eredményez, ami már önmagában is remek! Nem okoz irritációt, sokáig elég. Szeretem!

AA ECO Csipkebogyó Szemkontúr Ápoló Krém

AA ECO Csipkebogyó Szemkontúr Ápoló Krém
2012. október 26.

Sajnos a pöttyök nálam is megjelentek a használata során a búzavirágos verziótól. Többször félre raktam, majd újra kezdtem, de 2 nap után mindig megjelentek a pöttyök :(

Annemarie Börlind Könnyű Nappali Krém Kombinált Bőrre

Annemarie Börlind Könnyű Nappali Krém Kombinált Bőrre
2012. augusztus 9.

Először ezt vettem meg majd utána az éjszakait. Nagyon szeretem! Nem mondom, hogy egy egész nap után is teljesen matt marad a bőröm, pl.: a homlokom, de fényévekkel jobb a hatása, mint az eddig próbált krémeknek. Megfelelően hidratál, mattít, remek. Nem tudom télen elég lesz e de nyárra tökéletes! :)

Sante Bársonyos Krém Alapozó

Sante Bársonyos Krém Alapozó
2012. július 22.

Az illata jó, az állaga jó, nagyon enyhén fedő, épp csak egy kis színt ad.
Nekem 1 bajom van vele: a szín mellé fényt is ad, amit én nem szeretek.
Majd még kísérletezem vele, de egyenlőre nem lett a kedvencem.