hieora

Regisztráció dátuma: 2018. február 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. február 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Manna Fluoridmentes Fekete Fogkrém Citrommal

Manna Fluoridmentes Fekete Fogkrém Citrommal
2018. október 21.

Nyár óta használom ezt a fogkrémet, és egyátalán nem bántam meg, hogy kipróbáltam. A többi véleménynél láttam, hogy van akinek a fogán marad a termék, nehéz lemosni a csapról. Nálam ez nem jellemző, a fogaimról egy öblítés után tényleg látszik, hogy volt rajta maradék, de a másodiknál szép tiszta már, szerintem a csapról is egyszerű leszedni. Imádom az ízét, hogy nem olyan csípős, a fehérítő hatását is észrevettem, de ami számomra a legnagyobb érték, hogy amióta ezt használom, nem vérzik az ínyem. :)

Isana Young Aktiv Kohle Peeling

Isana Young Aktiv Kohle Peeling
2018. február 21.

Az illata nem lett a kedvencem, de ettől eltekintve, nagyon jó! Nekem jól radíroz, de nem úgy, hogy fáj, és lemosás után sokkal simábbnak, és puhábbnak érzem az arcom.

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)
2018. február 21.

Az egyik kedvenc ajakápolóm, télen szoktam használni főként, teszi a dolgát, és megvédi a számat attól, hogy kifújja a szél.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2018. február 21.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, de számomra nem hozott megváltást. Használat után nálam nem igazán van különbség az előtte-utána állapot között, és nagyon hamar beszáradt (kb. 1 hónap).

Essence Matt Matt Matt Rúzs

Essence Matt Matt Matt Rúzs
2018. február 21.

Az egyik kedvenc matt rúzsom. A 02-es árnyalat van meg. Szinte megegyezik a szám színével, de ha rajta van, akkor mégis tud hozzáadni valami pluszt. :) Egy idő után a szám belső részén el kezd kopni, ami miatt újra fel kell vinnem, de nálam ez minden rúzzsal így van, és nem sajnálom rá azt a max. 2 percet.

Avon Far Away Gold

Avon Far Away Gold
2018. február 21.

Szeretem az illatát, és szerencsére rajtam sokáig meg is marad. Viszont nem használom minden nap, mert hamar megunnám, és valószínűleg akkor nem is szeretném ennyire az illatát.

Taft Power & Fullness Hajlakk

Taft Power & Fullness Hajlakk
2018. február 21.

Más hajlakk használatakor a hajam képtelen megtartani a göndör fürtöket 2 óránál tovább, viszont ha ezt használom, egész nap kitart, amivel levett a lábamról. :D

Baba Kakaóvajas Tusfürdő

Baba Kakaóvajas Tusfürdő
2018. február 21.

Ez az egyik kedvenc tusfürdőm, csodás az illata, és rajtam is marad fürdés után is! :)

Neogranormon Kenőcs

Neogranormon Kenőcs
2018. február 21.

Az egész család ezt használja a kisebb sérülésekre. Én még a pattanásokra is használom, ha éjjelre bekenem, szemmel láthatóan kevésbé lesz piros egy-egy pattanás másnap reggel.

Adidas Action 3 Control Anti-perspirant Deo Spray

Adidas Action 3 Control Anti-perspirant Deo Spray
2018. február 21.

Nagyon szeretem az illatát, és nálam az izzadásgátló hatásával sincsen probléma.