hila

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yamuna Édes Maracuja Hidratáló Testradír Shea Vajjal

Yamuna Édes Maracuja Hidratáló Testradír Shea Vajjal
2017. szeptember 13.

Imádom, komolyan mondom, hogy csodálatos ez a bőrradír. Nem különösebben szeretem, ha valami termék olajos érzéssel jár, és ennél az első pillanatban érezni, hogy azzal jár, de hihetetlen gyorsan beszívja a bőröm és fantasztikusan puha marad utána minden, olajos érzet nélkül. Újraveszem, ha elfogy. :)

Nivea Q10plus Zuhanyzás Közbeni Bőrfeszesítő Testápoló

Nivea Q10plus Zuhanyzás Közbeni Bőrfeszesítő Testápoló
2016. május 4.

Ez egy katasztrofa. Olyan olajat hagy a combomon es a tenyeremen is, hogy meg tusfurdovel se birom ledorzsolni rola. Parom kerdezte is, hogy olajban furdoztem-e. Meg a kad is csuszik utana, holott kb 1bornyit nyomtam mind a ket labamra...
Nyilvan a ruhaimat is osszeolajozta...
Undorito az allaga es konkretan buzlik.
Ennel feleslegesebben en meg 1500Ft-ot nem dobtam ki. A DM sajat markasa olcsobb is, es hatasosasbb is, es nyomot se hagy.
Kidobtam 2 hasznalat utan.

Balea Deo Kristály

Balea Deo Kristály
2014. augusztus 27.

Lassan 2 éve küzdök azzal, hogy mindentől kipattog az egyik hónaljam, pokolian viszket, kipirosodik, és sírni tudnék a fájdalomtól, annyira elviselhetetlenül irritálja minden.
Vettem már 3000-ért is rá dezodort, bio-állatkísérletmentes mindenféle csodakencét. Egyedül az Yves Rocher deoi hatottak, de hogy őszinte legyek azóta nehezen viselem a levendula illatot, miután egy telet kiszolgált a levendulás golyós dezodoruk. :)
Szóval ma újabb próbatételnek vetem alá magam, és megnézem, hogy erre a cuccra mit reagál a testem, ahogy nézem az összetevőit ez gyakorlatilag egy nagy sótömb. :)
Nem igénylem, hogy izzadáscsökkentsen, elég ha nem vagyok büdös, ha leizzadtam, és, hogy nem pattogok ki tőle. Ha erre képes ez a cucc, jár neki az 5 csillag.
Az már jó kezdet, hogy első használatra nem csípett, nem fáj, nem viszketett. :) Így első használattal 5 csillag jár neki, ha idővel ez romlani kezd, akkor lejjebb veszem a csillagokat róla.

Yves Rocher Le Soin Végétal Capillaire Tápláló Hajvégápoló Balzsam Zabtejjel

Yves Rocher Le Soin Végétal Capillaire Tápláló Hajvégápoló Balzsam Zabtejjel
2014. február 17.

Csodaszer. Azonnal puhává varázsolja a hajvégeket, nekem szörnyen töredezik a hajam, de ebből elég 1 borsónyit szétkennem a tenyeremben, aztán rákenni a hajvégekre és rögtön csodát művel vele.
Nagyon göndör hajam van, amit nem olyan sűrűn, de azért szoktam vasalni, az meg is viseli általában, azért is vettem rá ezt a hajvégápolót. Nagyon megérte. Az illata isteni, nem zsíros, könnyen, gyorsan beszívódik. Nagyon szeretem, teljesen biztosan újra fogom venni, még ha ilyen - számomra - borsos ára is van. :)

Update: Sajnos le kell pontoznom, mert elképesztően zsírosítja a hajam, ha használom 3-4 naponta kéne mosnom, amikor nem használom, akkor van 10-12 nap is, míg ilyen zsírossá válna, mint ettől, pedig még csak mogyorónyit sem kenek a hajamra. Próbáltam vizesen, szárazon, sehogy sem jó. Puha tőle a hajvégem, csak tocsog a zsírtól. :( Sajnálom nagyon.

Alverde Nutri-Care Balzsam Mandula és Argán

Alverde Nutri-Care Balzsam Mandula és Argán
2014. február 17.

Ez egyszerűen borzalmas, nagy reményekkel vettem, mert alapvetően szeretem az Alverde termékeket, de ez katasztrófa.
Szerintem sokat elmond a kenhetőségéről, hogy annyira nem bírtam kinyom ni a teli dobozból sem, hogy végül kínomban összeharaptam a dobozt, és úgy sikerült valamennyit kinyomni belőle. Most fogsornyomos a flakon... Vizes kézzel megszerezni a cuccot belőle, az egyértelműen lehetetlen vállalkozás.
Eloszlatni képtelenség jóformán. Csomókban összetapadt a hajam utána is, és még büdös is. Komolyan azt hinném, hogy megromlott, ha nem lenne még 1 évig jó a doboz szerint.
Ez nagyon nagy csalódás volt, és még elhasználni sem tudom, mert már így is összerágtam a csomagolását... -.-
Nagyon nagy NEM az újravásárlásnak!

Himalaya Herbals Öregedésgátló Kézkrém

Himalaya Herbals Öregedésgátló Kézkrém
2014. január 5.

Az illatát a mai napig nem tudtam eldönteni, hogy tetszik-e vagy nem, de krémnek isteni.minden más tulajdonsága. Gyorsan beszívódik, nem hagy olajos érzetet, én azt nagyon utálom a kezeimen. Pont nem lenne szükségem bőröregedésgátlásra a kezemen, de sajnos a simából nem láttam egy ideje a DM-ben, így ezt vettem meg, mert úgy is akciós volt ez is.
Praktikus csomagolás, kis helyen is elfér, mindig a táskámban van, különösen ilyen téli időben.
5 csillagot adok rá, mert 4,5-öt nem lehet, az illata miatt a 0,5 pont levonás, illetve, hogy kézkrémként jobban szeretem haszálni a Himalaya Herbals - Nourishing Skin Care krémet, annak az illata is finomabb, és még olcsóbb is kicsit. :)
De ezt sem bántam meg, hogy megvettem, újravenni a simát fogom szerintem, ami nem bőröregedéses extrás. :)

Himalaya Herbals Tápláló Bőrápoló Krém

Himalaya Herbals Tápláló Bőrápoló Krém
2014. január 5.

Nagyon szeretem, kb 2 hete használom. A lábamra vettem, mert az a téli időben mindig nagyon kiszárad, de az illata miatt, meg, hogy olyan gyorsan beszívódik elkezdtem használni a kezemre is. Most már arckrémnek is használom napközben, mert gyorsan hidratál, de nem csillog tőle a fejem. Ez fontos pont. Kis, praktikus tégelyben van, az illatát is kedvelem, bár egy kissé talán ódivatúnak érzem. Abszolút csodaszer kategória, különösen, hogy 550Ft-ért lehet venni a DM-ben, és még állatkísérletmentes vegán termék is. :) Szeretem, újra is veszem, még szerencse, hogy ma kaptam egyet ajándékba is, így lesz még egy darabig, ám legközelebb a nagyobb 100ml-es tégelyt fogom venni. Nagyon megéri. Még a sarkamat is puhítja. <3

Yves Rocher Raspberry EDT

Yves Rocher Raspberry EDT
2013. november 25.

Imádom az illatát, ez van meg meg a szedres, meg fogom venni a nagyobb kiadását, és szerintem a család női tagjai is fognak kapni 1-1-et belőle. :)
Sajnos nem túl tartós, de csodálatos az illata.

Yves Rocher Blackberry EDT

Yves Rocher Blackberry EDT
2013. november 25.

Nem bírtam ellenállni az illatának, fantasztikus. :)
Sajnos nem tart túl sokáig, vagy csak nagyon korán megszokom az illatát, de kb 1-2 óránként simán lehet utófújkálni. Szerintem ennek ellenére megveszem a 100ml-es kiadását is.

Yves Rocher Sminklemosó Érzékeny Szemre

Yves Rocher Sminklemosó Érzékeny Szemre
2013. november 25.

Csodálatosan leszedi a szempillaspirált is, könnyű lemosó, nem marad zsíros hatás utána a bőrömön és tényleg csodásan dolgozik, ennyi dzsuvát az Alverde két fázisú lemosója sosem tudott. Tökéletesen megérte az árát, teljesen biztosan újra fogom venni, ha elfogy, de szerencsére nem fogy túl gyorsan.
Nagyon szeretem. :)