hila

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Rocher Jardins Du Monde Levendula Golyós Dezodor

Yves Rocher Jardins Du Monde Levendula Golyós Dezodor
2013. november 24.

Egy ideje tesztelgetem a golyós dezodorokat. Sajnos nekem a hónaljam igen keveset tolerál.
Ennek csodálatos illata van, és minden káros dologtól mentes, így ki kellett próbálnom, a 690-es ár, pedig simán vállalható. Sokkal jobb, mint a TerraNaturi, vagy az Alverde, sőt a Weledánál fényévekkel jobban teljesít.
Meglepett, hogy nagyon folyékony, de olyannyira, ha nem vagyok résen, lecsorog a derekamig!
Ellenben csodás illata van, nem hagy nyomot, és az ember nem lesz büdös, ha leizzad. Nem izzadásgátló, hanem csak inkább szagsemlegesítő, de annak kiváló, nálam kibír egész napokat is, pedig egész nap lépcsőzöm. :)
Szeretem, szerintem veszek belőle más illatút is.

Yves Rocher Jardins Du Monde Spanyol Gránátalma Tusfürdő

Yves Rocher Jardins Du Monde Spanyol Gránátalma Tusfürdő
2013. november 24.

Az illata csak pancsolás közben jön ki, de nagyon gyorsan elillan, viszont nagyon frissítő ez az illat. Én szeretem. Az ára sem veszedelmes szerintem. Különösen élvezem ilyen hideg időben használni, mert felüdít ez az erős nyárias illat. :)

Eucerin Volume-Filler Night Bőrfeszesítő Éjszakai Arckrém

Eucerin Volume-Filler Night Bőrfeszesítő Éjszakai Arckrém
2013. november 24.

Termékmintaként próbáltam ki, és csodálatos. Reggelre bársonyos sima arcbőrrel ébredtem, nem okoz pattanásokat, viszont remekül hidratál, nem nehéz, könnyen felszívódik, az illata fantasztikus.
Sajnos igen drága mulatság ez a krém, a gyógyszertárban 7500Ft körül vesztegetik, így inkább a karácsonyi listámra került fel. :)
Az alkotóelemei is csodajók. Nagyon klassz krém ez.

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2013. november 24.

Szintén a törzsvásárlói kártyám mellé kaptam, de teljesen biztosan újra fogom venni, ha elfogy. én barnát kértem, de azt hiszem édesanyám nevére is csinálunk kártyát, és beszerzem belőle a feketét is.
Hihetetlenül jó, eddig az Avon super Shockját használtam, amit szerettem, de ez sokkal jobb annál, sosem csíp, ha a szemembe is jut, könnyű lemosni, viszont nem folyik le estére, sötét karikákat festve a szemem alá. Könnyű vele dolgozni, és nagyon szép pillákat csinál, taláne gy picit lassabban szárad, de megéri kivárni. Csodajó! :)
Nagyon örülök neki. Levett a lábamról az Yves Rocher.

Balea Nature Éjszakai Krém

Balea Nature Éjszakai Krém
2013. október 28.

Imádom! Friss illata van, nagyon kellemes, nem zsíros tőle az arcbőröm, SOHA nem csíp sehol (ez csodaszámba megy nálam), puhává, és hamvassá varázsolja az arcbőröm, a tonikok utáni feszülést teljesen meg tudja szüntetni. Nagyon szeretem, bőven megérte azt a 8-900Ft-os árát. Újraveszem, ha elfogy, de szerencsére, nagyon kevés fogy belőle, Az egyetlen bánatom az volt, hogy nem tégelyben árulják, azokat jobban szeretem, de ez meg sokkal praktikusabb. Eddig ez a legjobb arckrém, pedig 4-szer ennyiért is vettem már.
Szerintem a napokban megveszem a nappali párját is! :]
Csodás. Abszolút 5 csillag jár neki.

Oriflame Enigma Dare To Dream Krémparfüm

Oriflame Enigma Dare To Dream Krémparfüm
2013. október 28.

Nekem csalódás az illata, a katalógus szerint dinnyés illatúnak kellett volna lennie. Hát, inkább talán vattacukor illata van. Nem túl tartós, de a csomagolása kifejezetten aranyos és praktikus. Versenybe sem tud szállni a Lush krémparfümjével, amiből elég 1-1 pöttynyit felkenni, és még este is olyan illatod lesz. De legalább belefér a neszeszerembe. Ha kiürül, átkencézem bele a Lush parfümömet. :D

Oriflame Pure Nature Arclemosó Acai-bogyóval és Gránátalmával

Oriflame Pure Nature Arclemosó Acai-bogyóval és Gránátalmával
2013. október 28.

Finom az illata, az nagyon tetszik, az állaga is szuper, viszont nekem kiszárította a bőröm, még tesztelgetem pár napig, de utána nagyon húzódott sajnos. Eddig 3 csillag, mert az éjszakai krémemmel helyre tudtam pofozni a bőröm állagát, és az illata tényleg nagyon jó.

Oriflame Pure Nature Ajakbalzsam Alma- és Zabkivonattal

Oriflame Pure Nature Ajakbalzsam Alma- és Zabkivonattal
2013. október 28.

Kellemes illata van, viszont ragad, nagyon nagyon ragad. Pigmentáltsága nem sok van. Hát. Meglettem volna nélküle. A dobozkáját tudom majd haszonsítani a házi készítésű ajakbalzsamomhoz... :(

Oriflame Pure Nature Szemkörnyékápoló Zselé Körtével és Nektarinnal

Oriflame Pure Nature Szemkörnyékápoló Zselé Körtével és Nektarinnal
2013. október 28.

Kicsit csíp, semmi illata, és semmi hatása. Hát ezért kár volt. Szerencsére olyan kicsi, hogy sok helyet nem foglal, és legalább akciósan vettem..

Balea Aqua Golyós Szemkörnyékápoló (régi)

Balea Aqua Golyós Szemkörnyékápoló (régi)
2013. október 14.

Gyorsan szárad, finom illata van, nem képez hártyát a szemem köré, picit csípősebb érzés, de nem zavaróan. A karikákon nekem láthatóan segít, és nagyon finom lesz tőle a bőröm. Sok van benne, és a görgős megoldás miatt sokáig kitart. Én szeretem, szerintem újraveszem, vagy megpróbálok rájönni, ezt a görgőt,hogy lehetne másik szemkörnyékápolóra is felapplikálni. :D