hila

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice Made To Stay Hosszantartó Szemhéjfesték

Catrice Made To Stay Hosszantartó Szemhéjfesték
2013. október 14.

Olcsón vettem, gyönyörű a színe, nekem egy aranyszínű árnyalat van meg. Az illata valami csodálatosan finom, legszívesebben egész nap szaglásznám. Felkenve nagyon szép, DE 2-3 órán belül beleül a ráncokba a szemhéjamon. Alapozni lehet rá, de így natúrban semmiképp. 8-10 óra után vállalhatatlanul néz ki. Kicsi a tégely, az ujjaimmal nagypn nehéz eloszlatni, kicsit darabos is, mikor végre kiszedek valamennyit belőle, és a körmöm alá is ragad belőle, nagyon nehéz eldolgozni, több a macera vele, mint kéne. 3 pontot kap, szeretem is és nem is.

Catrice Intensif´eye Wet & Dry Szemhéjpúder

Catrice Intensif´eye Wet & Dry Szemhéjpúder
2013. október 14.

Nem tudtam ellenállni neki, így ma 3 színt is megvettem belőle, mert nem tudtam eldönteni melyik kell nekem (persze még kellett volna vagy 3 féle). Így végül az akciós 500Ft-os Charly's Chocolate Factory (020) landolt nálam, és a teljes áras Black Or White Swan?! (010), meg a Please Gold The Line (080). Mind a három valami csodás, erősen pigmentált színt ad, de attól, hogy egy kissé eltérőek a pigmentjei, elegáns hatást kelt felkenve.
Most a legnagyobb problémám, hogy akarom az összeset, és, hogy tudnám mindegyiket egyszerre a fejemre kenni? :)

Update: vizesen szebben el lehet dolgozni, de nekem porlik, így reggel külön macera leszednem a lehulló szemcséket, a színei gyönyörűek továbbra is, de maximum 4-6 óráig tartós. Estére lekopik még a fekete is. Még tesztelgetem, hátha csak én vagyok béna, addig marad a csillagozás

Kallos Kjmn Silk Hajpakoló Krém Olívaolajjal és Selyemproteinnel Száraz, Élettelen Hajra

2013. október 14.

Ipari kiszerelés, isteni illat, finom, selymes tapintású lesz tőle a hajam. Fényes, könnyű lesz tőle, és könnyen fésülhető, ami göndör hajnál nem egy elhanyagolható kérdés. Ráadásul valami pofátlanul olcsón árulják. És még állatkísérletmentes márka is. Mi kellhet még? :]

Balea Vitamin Sampon

Balea Vitamin Sampon
2013. október 14.

Ipari kiszerelésű, nagyon olcsó, én évek óta használom, és szeretem. Könnyen felhabzik, finom az illata, jl tisztít, nem korpásodik, nem zsírosodik tőle a hajam. Nálam nagyon bevált. :)

Terra Naturi Sensitive Aloe Vera Golyós Deo

Terra Naturi Sensitive Aloe Vera Golyós Deo
2013. október 14.

Kedvelem. Eddig mondjuk 1-szer próbáltam ki, egyelőre jobban tetszik az Alverde mangós papayás illatú hasonló deója, de alternatívának nem bántam meg, hogy megvettem. Nagyon furcsa, hogy átlátszó, de igazából tetszik, mert így egy kicsit natúrabb benyomást kelt. Jobban tetszene, ha egy kicsit erőteljesebb illata lenne. Mindenesetre ajánlani tudom, azért nem árt, ha az ember táskájában van, mert napjában akár 2-3 alkalommal nem árt frissíteni. Még szerencse, hogy jó sok van benne. :]

Alverde Golyós Dezodor Mango Papaya

Alverde Golyós Dezodor Mango Papaya
2013. október 14.

Én ezt nagyon szeretem, az első dezodor, amelyiktől nem pirosodik ki a hónaljam, nem kezdek viszketni tőle, és még izzadós pillanatokban sem hagy veszedelmesen cserben,mondjuk napi 2 alkalommal használom. Az illatát szeretem, az ára nagyon rendben van, a mennyiség is pazar. Könnyen kenhető, diszkrét illatú.
Egy TerraNaturi dezodorral és egy Weleda deóval vettem, hogy leteszteljem melyik a legjobb. Egyértelműen ez nyert! Csak ajánlani tudom, ha elfogy, újraveszem. Szeretem.

Weleda Citrus Dezodor

Weleda Citrus Dezodor
2013. október 14.

Ez csíp, nem kicsit, hanem falatkaparóan, szemkönnybelábadósan nagyon. Most látva, hogy az alkohol a legfőbb összetevője már nem vagyok meglepve annyira.
És még baromi drága is mellé.
Mázli, hogy van ebből egy kis kiszerelés is, az csak 1500Ft, így csak ennyi pénz miatt szívom a fogam.
Nem tudom, hány centiről kell fújni, de még kartávolságból is csíp. Azt hiszem ráadásul csak akkor nem lesz büdös tőle az ember lánya, ha egy fagyasztókamrában alszik, egy busz után futás már túl sok meló neki.
Gondoltam veszek egy natúr dezodort, állatkísérletmentes, a neten mindenhol ódákat zengenek róla, még itt is. Nos. Szerintem büdös is, és még fel is hólyagzik tőle a bőröm, miután kiszárított mindenemet. 1 csillag, az is azért, mert ez a minimum, ami alá nem lehet pontozni. Nagyon nagy csalódás...

Catrice Longlasting Vízálló Szemceruza

Catrice Longlasting Vízálló Szemceruza
2013. október 14.

Megláttam, megszerettem, 2 színt is vettem azonnal.
Sajnos jóformán használhatatlan, úgy kell felvésni a szemhéjra, megtévesztő volt, mert kézfejre gyönyörűen fogott, a puha szemhéjra meg semennyire sem, ennyi erővel színesceruzával is sminkelhetnék. :[
Egyelőre nem nyerő, sajnálkozom, hogy ennyit kiadtam érte, pedig a márkával elégedett vagyok. Mondjuk, ha már felkarcoltam, le nem jön, az biztos.

Avon Naturals Gránátalma Bőrvédő Szemápoló Gél

Avon Naturals Gránátalma Bőrvédő Szemápoló Gél
2013. október 14.

Ajándékba kaptam a barátnőmtől, mert ő nem használta. Én felváltva használom egy Alverdéssel és egy Baleással. Nagyon szeretem, tényleg segít valamennyit a sötét karikákon, valamint külön szeretem, hogy nem maradok ragacsos utána, és tetszik, hogy egy picit csillog is, mármint csillámporos. Frissítő érzés felkenni. Szeretem. Magamnak nem venném meg, mert állatkísérletes lett a cég, de ezt már elhasználom.

Alverde Kétfázisú Szemfestéklemosó

Alverde Kétfázisú Szemfestéklemosó
2013. október 14.

Nos, szemfestéklemosásra tökéletesen alkalmatlan, nem vízálló szempillaspirálom van, és azzal sem képes elbánni. Sebaj, a víz lehozza. Viszont rendszeresen használom, mert szemhéjfestéket szépen leszedi, és hidratálja is a szemkörnyékem, bár elég zsíros hatás marad utána, viszont cseppet sem szárít. Az arcomra is ezt használom, utána karöltve használom vele, a szintén Alverde Indiánasszonygyökeres iszapos tonikot, úgy tökéletesen kiegészítik egymást.
Az illatát én szeretem, viszont azt vettem észre, hogy ha a vattapárnácskára picit többet csöpögtetek azonnal habzásnak indul, de még az arcomon is habzik!
Jobb natúrkozmetikumot még nem leltem, addig mindenképp marad ez. Nekem viszonylag gyorsan fogy, 1,5 hónap alatt elment a 35-40%-a. Mondjuk nekem a szememet nem csípi, ha belemegy. :]