hila

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Clear Iszapos Arclemosó Tonik (régi)

Alverde Clear Iszapos Arclemosó Tonik (régi)
2013. október 14.

Én nagyon szeretem ezt a tonikot. 2 hete próbálgatom, gyönyörűen fed, mattít, első alkalmakkal még lemostam, mondván kicsit fura érzés ilyen "poros" arccal lefeküdni, de most kipróbáltam lemosatlanul. Nagyon szép lesz tőle a bőröm, hamvassá válik tőle. Először azt hittem, gyorsan el fog fogyni, de igazából elég sok van benne, nekem az illata is nagyon szimpatikus. Az alkohol addig fel sem tűnt benne, míg itt nem olvastam milyen sok embernek nem tetszik emiatt. Én észre sem vettem. A pattanásaim is helyrerakja. :)
Újraveszem majd, ha elfogy. Az egész termékcsaládot szerettem volna kipróbálni, sajnos az éjszakai krémjükből nem találtam már a közeli DM-ekben.

Update: az ég azt hozta, hogy elfogyott egy hazaút során, az egész táskámnak, a könyveimnek, és mindenemnek átható indiánasszonygyökér szaga van. Kénytelen voltam újravenni. :D még mindig nagyon szeretem

Essence Twilight Breaking Dawn Part. 2 Körömlakk

Essence Twilight Breaking Dawn Part. 2 Körömlakk
2013. október 14.

Nekem az arany színű van meg belőle, a 03-as Piece of forever, szerencsére tudtam belőle vaterázni egy teljesen újat, igencsak jutányosan.
Fantasztikus színe van, már első felvitelre is kiválóan fed, ráadásul nagyon könnyű felvinni is, mert nem folyik el, az ecsete is használható. Mindenképp megérte a beruházás rá. Egyik kedvenc.

Update: le kell pontoznom, botrányos, amit tartósság címen csinál. 2-3 óra és úgy lepereg a körmöm hegyéről, még a semmittevéstől is, hogy vállalhatatlan. :[ Remélem találok egy ilyen színt egy másik gyártótól, vagy akár ettől a gyártótól, ami ennél sokkal tartósabb.

Essence My Skin Arclemosó Gél

Essence My Skin Arclemosó Gél
2013. október 14.

Tetszik az állaga és az illata is, a márkát is szeretem. Mondjuk az összetevőit látva kicsit megdöbbentem, elszoktam én már az ennyire mű dolgoktól mióta csak natúrkozmetikumokat használok. Ez annyira aggasztó most így, ráadásul ez a kence is annyira olyan kis semmilyen, hogy csak ott van a polcon és kész. Többet nem venném, de legalább nagyon olcsón vettem a Müllerben. Szóval felkeni az ember, jó illatú lesz az arca, és kész. Azt hiszem pont ennyit tud. Legalább nem pattogott ki tőle a bőröm, és nem is csíp. Annyira semmilyen, hogy leírhatatlan. Veszteni nem vesztettem vele semmi, maximum azt az 500Ft-ot, amennyibe került.
Ja, a sminket semennyire sem hozza le, arra nem jó. :D

Nonique Energetizáló Arctisztító Gél

Nonique Energetizáló Arctisztító Gél
2013. október 14.

Nekem ez a cucc ragadt, és csípett is. nagyon nagy reményeket fűztem hozzá, lehet, hogy ez is volt a baj, nem győzött meg, a marketingje nagyon jó, a csomagolását is imádom, még az állaga is bejött, az illatát is csak néha tartottam erősnek, még az sem zavart. Ám a ragacsossága és az, hogy csíp... Azóta búsan szemezgetek vele minden este, elszomorodtam.
Próbálgatom még, hátha nem lett volna szabad azonnal sminklemosás után használnom, és csak azért csípett volna, de nem tudom. Szomorú vagyok miatta. Ajánlani semmiképp sem tudom. :[
Pedig annyira bio, állatkísérletmentes is, minden tökéletes lehetne...

Moyra Körömlakk

Moyra Körömlakk
2013. október 14.

Van vagy 4-5 féle pasztell színem is, meg 1-2 gyöngyház fényű is, gyönyörű színekben gyártják, és az ára is nagyon korrekt, de sajnálatos módon nekem nagyon könnyen lepattognak, egy mosogatás átvészelése pedig egyenesen lehetetlen velük. A legnagyobb bajom vele, hogy szinte 2-3 nap alatt besárgítja a körmeimet, utána legalább 8-10 napig teljesen használhatatlanul néznek ki a körmeim tőle, mintha nikotinfoltosak lennének, ráadásul nagyon meg is gyengíti őket. Az összetevői nekem is nagyon gyorsan különválnak, a nyári színeim, már ősz végén alkotóelemeire bomlanak, szerencsére felrázással ismét összeállnak, na de azért mégis csak... Így nekem ez a körömlakk nem nyerő. Édesanyám ugyanígy jár vele, mármint a sárgulással. 2 csillag a fantasztikus színválaszték miatt jár neki, és mert gyorsan szárad, ám azt kétlem, hogy valaha is vennék még belőle akár 1 színt is... :[

Alverde Aqua Augengel Perle Hűsítő és Hidratáló Szemkörnyékápoló Gél

Alverde Aqua Augengel Perle Hűsítő és Hidratáló Szemkörnyékápoló Gél
2013. október 8.

Használom 2-2,5 hete, nagyon vizes állagú, de a duzzanatot azonnal leviszi. Karikákra semmit sem használ, és ha a szemhéjamra is kenek, akkor ragacsos marad, kicsit hártyásra tud száradni, ha vastagabban viszem fel, de amúgy szépen beszívja a bőröm. Egyelőre hatását nem látom. Újravenni nem hiszem, hogy fogom, inkább kipróbálok más Alverdés szemkörnyékápolót. Nagyon szolid az illata, nekem az tetszik. Nehéz kezelni, mert nagyon folyik, viszont, ha a szemembe is jut belőle, azt nem irritálja, ezért kapja meg a 3. csillagot.

Essence Soft & Natural Alapozó (régi)

Essence Soft & Natural Alapozó (régi)
2013. szeptember 28.

Kiváló alapozó. Hónapok óta használom, sok van benne, nagyon sokáig fennmarad, természetes marad tőle az arcbőröm, nem látszik, hogy van rajta bármi is, gyönyörűen fed mindenféle bőrhibát, és nem ül bele a ráncokba sem, szem alatti karikákat csodásan elfedi. Én szoktam rá egy kis púdert is felvinni, úgy még tökéletesebb. Elég 1-szer felvinni reggel, és egész nap tartós. Még a nyári 45°-ot is jól bírta. Nagyon szeretem, és ennyiért nagyon kedvező az ára is. 5 csillag.

Eveline Spa! Professional Olíva Testápoló

Eveline Spa! Professional Olíva Testápoló
2013. szeptember 27.

Igen zsíros krém, de 1 hét tengerpart után ideális volt, és a téli időszakban is. Ez volt azt hiszem kb az egyetlen állatkísérletmentes termék az auchanban, amikor krémre volt szükségem azonnal. Nem bántam meg, de a kezemen nem szeretem ezt a nagyon zsíros érzést.

Alverde Deo-Zerstäuber Acerolakirsche Cranberry

Alverde Deo-Zerstäuber Acerolakirsche Cranberry
2013. szeptember 27.

Borzalmas. Illatra jó, de ha már magamra fújom, akkor viszketek, kipirosodom tőle, begyullad a bőröm már a gondolatától is. Ráadásul ha az ember megizzad benne, mondjuk egy busz után futásnál, olyan penetráns tornaöltöző szaga lesz megromlott cseresznyeszaggal, hogy rettenetes. Elajándékoztam egy barátnőmnek, akinek a bőrét nem bántja (és, aki valami furcsa okból kifolyólag sosem izzad meg...)

Lush Karma Solid

Lush Karma Solid
2013. szeptember 27.

Kipróbáltam, kicsit lelkesen, mert 4 "kenést" csináltam vele, ez már sok! Órákon át kitartó intenzív illata van, szóval ennek a fele is bőven elegendő egy átlagos napra. Az illata nekem nagyon tetszik. Olyan, mintha az illata a felkenés után 10-15 perccel erősödne fel. Remek kis cucc ez. :)