Hildo

Regisztráció dátuma: 2016. március 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. március 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care - Normal/Oily Skin

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care - Normal/Oily Skin
2017. október 7.

Én nagyon reméltem, hogy egy kincsre bukkantam, de sajnos nem így lett! Valószínűleg csak a csomagolás fogott meg, egész ízléses kis üvegcse, és a gél állagú hidratálókat is szeretem, amiben meg aloe van azzal sok gond nem lehet, na de az alkohol..! Ahogy felkenem rögtön el is illan, és sajnos nem azért mert olyan gyorsan beszívja a bőröm. Nekem nincs bajom az illatával de azon is érződik az alkohol, ráadásul a használatával párhuzamosan pár kisebb pattanás is megjelent a homlokomon, és én erre a gélre gyanakszom! :(

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief
2017. október 7.

Nekem ez az első Clinique termékem, de valószínűleg nem az utolsó! Vízhiányos de néha kifényesedő bőrömet hamar helyretette. Csodaszép üde lesz tőle a bőröm és nem nehezíti el a könnyű géles állagával. Nekem picit gyorsan fogy, csak úgy issza a bőröm, de szereti és ez látszik is rajta!
Megy az 5 csillag!

Rimmel Wake Me Up Alapozó SPF15

Rimmel Wake Me Up Alapozó SPF15
2017. szeptember 30.

A true ivory nekem tökéletesen a bőrszínemhez, állaga tökéletes, könnyen eldolgozható és nem is túl folyós, szépen fed, de nem lesz maszkos a hatás. Külön tetszik, hogy nem természetellenesen matt, van egy finom fénye ami tényleg üdévé teszi bőrt, de ez csöppet sem a "csillámos" hatás. Teljesen diszkrét, hétköznapokra való. Azért vonok le egy csillagot mert a vízhiányos bőröm ellenére a nap közepén kezd a bőröm kifényesedni. Ettől függetlenül elégedett vagyok, szerintem megéri az árát!

Vichy Stress Resist Golyós Dezodor

Vichy Stress Resist Golyós Dezodor
2017. április 29.

Az illata nem annyira megnyerő mint a zöld kupakos barátunké, eléggé férfias! Ugyanolyan nehezen szárad, enyhén ragacsos először, de cserébe szépen teljesít egész nap! Össze sem lehet hasonlítani egy drogériás izzadásgátlóval sem, megéri az árát! 5*!

Upgrade: 3*, Ugyanúgy gyógyszertáriba találtam sokkal sokkal jobbat!

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír
2017. április 29.

Millió- millió hasonló terméket használtam eddig, de ezen kívül semelyiket nem vettem újra! Annyira sok és erősek a szemcséi, hogy tényleg azt érzem, hogy minden, még a legapróbb elhalt hámsejtecskéimet is leszedi. Használata után hűs mentolos frissességet hagy a bőrömön Nagyon szeretem és az ára is nagyon kedvező!! :) 5*!

Colgate Max White Fogkefe + Fehérítő Toll

Colgate Max White Fogkefe + Fehérítő Toll
2017. április 29.

Nem hittem benne, de van eredmény! Nyilván nem fogászati mértékű a látszat és az eredmény de szemmel láthatóan fehérebbek lettek a fogaim. Ajánlatos az előírásnak megfelelő rendszerességgel használni, mert amikor kicsit többet és többször kentem fel tapasztaltam némi túlérzékenységet. Ezen kívül jó kis cucc, szerintem megéri az árát!

Uriage Deodorant Puissance3 Izzadásgátló Dezodor

Uriage Deodorant Puissance3 Izzadásgátló Dezodor
2017. április 29.

Nagyon- nagyon szeretem!!! Gyógyszertáriak közül csak a Vichy-vel tudom összehasonlítani de fölényesen nyer az Uriage. Illatát tekintve mindenképp! Míg a Vichy zöld kupakosa (a pirosról ne is beszéljünk) férfias illatú, ez kellemes nőies és virágos. Egész nap illatos és száraz tapintású tőle a hónaljam! Csak ajánlani tudom!!

Bourjois AirMAT Alapozó

Bourjois AirMAT Alapozó
2017. április 29.

A "minden" bőrtípus erős túlzás! Ma szereztem be, sajnos a nagy sietségben, ezért csak a kézfejemen, csuklómon volt alkalmam kipróbálni. Vízhiányos/ száraz bőrömön a vékony réteg is úgy mutat mintha magamra öntöttem volna egy csomó púdert. Megáll az arcomon, még szárazabbnak mutatja, szinte mintha hámlana. Nyáron a nagy melegben talán használható lesz, majd jövök upgrade-elni, egyelőre szörnyű!

Uriage Bariéderm Lèvres Ajakápoló Balzsam

Uriage Bariéderm Lèvres Ajakápoló Balzsam
2017. április 29.

Az illata szörnyű!! Szinte gyógyszer íze van! Tudom, ne egyem...:D Ennek ellenére nem tudok elvonatkoztatni, egy minimális illat anyaggal sokkal szimpatikusabb és szerethetőbb lenne véleményem szerint. Ettől függetlenül csodaszer, a tavaszi széltől kifújt cserepes ajkaimat hamar lehidratálta.
Az "illat" miatt 1 pont mínusz!

Vichy Aqualia Thermal Spa Éjszakai Bőrfeltöltő Krém-Gél

Vichy Aqualia Thermal Spa Éjszakai Bőrfeltöltő Krém-Gél
2017. április 29.

Sokkal- sokkal jobb mint a nappali társa!! Állaga könnyed és gélszerű. Nem igazán szívódik be gyorsan, vizes érzést hagy maga után. Ennek ellenére nem rossz, de sajna 5*ot nem ér, ugyanilyen árban sokkal jobb hidratálókat lehet találni!