Hime

Regisztráció dátuma: 2013. február 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. február 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Aden Folyékony Ajakrúzs

Aden Folyékony Ajakrúzs
2018. december 10.

Szárít, nagyon csúnya felvíve a babarózsaszín, ha előtte nem ajak-radírozok. Nem került a kedvencek közé sajnos.

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém
2018. december 10.

Egy ideig használtam esténként. Nagyon hamar beszívta a bőröm, azonban számomra a "semmi extra" kategória ezen felül.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2018. december 10.

Imádom, az ebayes sminklemosó törülköző után ő a kedvencem :) Mindent lehoz, amit le kell és nem is csíp.

Synergen Happy Day Kézkrém

Synergen Happy Day Kézkrém
2015. május 4.

Mennyei illata van, könnyen felszívódik és kevés is elég. Nagyon kiszáradt kezemet hamar helyre hozta, nekem nagyon bevált! :)

Ebelin Korongvatta

Ebelin Korongvatta
2014. május 5.

Nagy kiszerelést vettem, eddig jól bevált, de az Iseree-hez képest dupla annyiba kerül és csak 20 db-al több :c

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény
2014. május 5.

Most szombaton sikerült kicsit becsiccsentenem és annyira szerencsétlen voltam, hogy egy buliban elhagytam a piros essence matt ajakkrémemet amit már kivontak a forgalomból és hihetetlenül imádtam. Kicsi kutakodás után megvettem ezt, mert hogy piros, olcsóbb, több van benne. Élőben kicsit meglepett, hogy a tégelyben sötétebb mint az új essence silky red de hosszas tanakodás után emellett döntöttem, és gyorsan ki is próbáltam itthon. Meglepett a textúrája, a másikból elég volt pár pötty és azt szétoszlattam a számmal itt viszont az egészet ki kell kenni és utána gyönyörűen bemattul. Könnyen letöröltem, egyelőre megy az 5 csillag, majd éles bevetés után módosítok, ha szükséges :)

Iseree Cotton Pads Vattakorong

Iseree Cotton Pads Vattakorong
2014. május 1.

Imádom, előtte csak gyenge minőségű vattakorongjaim voltak, most már nem adok lejjebb :)

L'Oreal Mega Volume Miss Manga Szempillaspirál

L'Oreal Mega Volume Miss Manga Szempillaspirál
2014. március 15.

Alapjáraton anime és manga szerető vagyok, valamint a cuki pandás kitűző is elcsábított és az akciós 2000 forintos ár is hívogató volt. A gondolat kipattanását követő napon már robogtam is megvenni :3 Kifelé jövet annyira boldog voltam, szinte ugrálni tudtam volna örömömben, annyi negatív dolog ér mostanában szóval meg kell lepnem magam néha. Pénteken be is vetettem a csodát, előtte göndörítettem természetesen. Nagyon szépen szétválasztotta a pilláimat, de dúsítani egy rétegben egyáltalán nem dúsított. Barátom megjegyezte, hogy látszódik, hogy másik spirállal kentem ki a pilláimat. Lemosni pofon egyszerű volt, sírást nagyon nem bírja. A hajlítható csudiszupi keféjével nem megyek semmire. Egyelőre 4 csillag és remélem nem lesz rosszabb a véleményem róla, mert ennyi pénzt még sose adtam ki spirálra

Garnier Ultra Doux Revitalizáló Sampon

Garnier Ultra Doux Revitalizáló Sampon
2014. március 9.

Nagyon jól tisztít, előző samponomtól már hamarabb kezdett el zsírosodni a hajam de ez most megmentett. Már az agyamra ment, hogy már a mosás utáni 2. napon kellett száraz samponoznom. Kellemes az illata, valamint már érdekelt ez a parabén mentesség is :)

Lip Smacker Coca Cola

Lip Smacker Coca Cola
2014. február 13.

Nekem nagyon jól hidratál, az illata a kólás nyalókáéra emlékeztet, ami nem marad meg sokáig az ajkakon, de éppen elegendő ahhoz, hogy meghozza a kedvet egy kis kólázáshoz :) Egyszerűen imádom!