hime0033

Regisztráció dátuma: 2015. április 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. április 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Körömvirág Ajakápoló

Alverde Körömvirág Ajakápoló
2017. május 15.

Csak csatlakozni tudok a rajongók táborához, ez a cucc fantasztikus! Tényleg nagyon jól hidratálja, ápolja még a nagyon száraz ajkakat is anélkül, hogy túlságosan zsíros állaga lenne. Az illatától lehet idegenkedni, de szerintem abszolút megszokható (bár nekem nincs bajom a gyógynövényes illatokkal).

Garnier Essentials Sminklemosó Tej Száraz és Érzékeny Bőrre Rózsa Kivonattal

Garnier Essentials Sminklemosó Tej Száraz és Érzékeny Bőrre Rózsa Kivonattal
2016. július 12.

Fuh hát nekem nagyon nem vált be...az illata kellemes az oké, de hogy rendesen nem szedi le a sminket az is biztos. Nem használok vízálló cuccokat, egy sima szempillaspirál miatt meg ne kelljen már szétdörzsölni a szememet..Amikor véletlenül szembe került eszméletlenül csípte és kipirosodott, borzasztó rossz volt. A BB krémet se szedte le maradéktalanul nekem, pedig nem ipari mennyiséget használok, ráadásul még ragadt is utána az arcom, ami alap esetben nem zavarna, mert úgyis utána még lemosom, de ez a sok minden együtt tényleg sok tőle :D Számomra pénzkidobás volt...

Balea Outdoor Protect Ajakápoló Balzsam

Balea Outdoor Protect Ajakápoló Balzsam
2016. július 6.

Tényleg nagyon jól hidratál (ahogy a másik Baleás tubusosnál is leírtam, valahogy nekem ezek a tubusosak mindig jobban működnek), hideg időben szinte "védőpajzsot" képez az ajkakon és nem engedi azokat kiszáradni. Az erős fehér szín az ajkakon nem marad meg, csupán egy kis fényt ad, de abszolút viselhetően. Ami pedig az illatát illeti engem abszolút nem zavar (bár őszintén szólva nem is érzek túl sok illatot benne..). Nekem megér 5*-ot.

Balea Vanília Zuhanyzás Közbeni Testápolótej

Balea Vanília Zuhanyzás Közbeni Testápolótej
2016. július 6.

Én is azoknak a táborát erősítem akik nem szeretik (vagy nem tudják megszokni) az állandó testápolózást, egyszerűen sokszor túl macerásnak érzem, ráadásul a bőröm sincs szerencsére rászorulva az állandó kenegetésre. Néha viszont kell neki, és akkor ezzel a kis bigyóval le is tudom a dolgot :) Az illata tényleg nagyon finom, bár én nem érzem túlságosan zuhanyzás után, viszont az egyszerű (és lustabarát :P) felhasználása, a kiadóssága, valamint a kedvező ára miatt jó befektetésnek tartom (főleg, hogy a Nivea hasonló terméke sokkal kisebb és drágább, ezután nem is igazán szeretném kipróbálni azt).

Aden Folyékony Ajak Tinta

Aden Folyékony Ajak Tinta
2016. július 4.

Hát nekem is kell egy csöppet küzdenem vele, hogy olyan eredményt kapjak amilyet szeretnék, de végülis megéri. A színe gyönyörű (mangó és cseresznye árnyalatok), viszont valóban kicsit lassan szárad és nekem nem is volt annyira tartós. Lepontozni azért nem akarom, mert a színeik és az hogy nyugodtan lehet vele enni és inni akkor is kárpótolnak, így tőlem most 4*-ot kap.

Joanna Naturia Tusfürdő Orgonavirág Kivonattal

Joanna Naturia Tusfürdő Orgonavirág Kivonattal
2016. július 3.

Röviden összefoglalva: mennyei! Az illata valóban telitalálat, itt olvastam valakinél, hogy szinte a zöld levelek illatát is érezni lehet annyira élethűre sikeredett...tényleg az ember úgy érzi, mintha egy nagy csokor friss orgonába hempergőzne, egyszerűen fantasztikus. Sajnos tusolás után nekem csak nagyon picit marad meg a bőrömön, de annyi baj legyen vele :) Picit híg, de én minden tusit fürdőrózsával használok, így számomra ez nem gond, a rózsával nagyon jól felhabzik, a bőrömet pedig egyáltalán nem szárította, sőt kifejezetten puhának éreztem utána. Ár-érték aránya nagyon jó, ha ez elfogy lehet kipróbálom az olívás testvérét is :)

Balea Anti-Transpirant Deospray Pink Pomelo

Balea Anti-Transpirant Deospray Pink Pomelo
2016. július 3.

Eszméletlenül finom illata van, ami ráadásul nagyon tartós is. Igazából vásárláskor is ez volt a fő szempontom vele kapcsolatban, hogy ha az izzadást nem is szünteti meg (komolyan szerintem nincs is olyan deo ami meg tudja szüntetni, plusz nem is egészséges elnyomni teljesen, de ez már más kérdés), legalább jó illatom legyen. Amolyan kiegészítésként fújok egy picit az épp aktuális golyós deomra és isteni finom illatom lesz egész nap! Az ára szintén borzasztóan kedvező, annyi pici problémám van vele, hogy valóban hajlamos megfogni a ruhákat. De mindent összevetve szerintem megéri az árát.

Catrice Szemöldökceruza

Catrice Szemöldökceruza
2016. június 20.

Nemhiába a sok jó vélemény, mert tényleg nagyon tud ez a kicsike. Nekem is a 020-as van meg, a világosbarna hajamhoz tökéletesen passzol (én nem szeretem ha a szemöldököm sötétebb a hajamnál). Mivel szerencsére nem ritka a szemöldököm, ezzel gyakorlatilag csak rásegítek a formájára, de fantasztikusan szuperál. Nagy melegben sem mozdul meg (bár nem szoktam nyúlkálni hozzá soha), ott marad ahol lennie kell, valamint ami még pluszpont, hogy nem vörösödik ahogy a felkenéstől telik az idő. A kefe a végén szintén nagyon szuper, miután kiigazítottam a formát, átmegyek a kefével rajta és eszméletlenül természetes eredményt kapok! A végén fixálom egy icipici zselével és egész nap pöpec szemöldököm lesz :) Én nagyon megszerettem, mindenképpen 5*!

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2016. május 28.

Egy másik érzékeny bőrre való szintén Baleás arclemosóról váltottam erre, és azt kell mondjam eddig nagyon jól bevált ez is. Az furcsa volt az előző után, hogy nem annyira habos (lévén, hogy az előző eleve habzó volt :D), viszont nedves arcon az Ebelin kis rózsaszín bigyójával nagyon szépen felhabosodik és maradéktalanul mindent eltávolít, mindezt úgy, hogy közben semmilyen problémát nem okoz. Annyi, hogy az eredeti tubusból áttettem egy pumpás flakonba, mert úgy kényelmesebb adagolni, de ez egyéni preferencia kérdése, emiatt nem vonok le tőle semmit :)

Balea Lippenbalsam Perlglanz Gyöngyházfényű Ajakbalzsam

Balea Lippenbalsam Perlglanz Gyöngyházfényű Ajakbalzsam
2016. május 28.

Nemrég vettem meg, mert tetszett a tubusos kiszerelése, általában minden tubusos kiszerelésű ajakbalzsam nagyon jól teljesít nálam, nem tudom miért :D Nincs ez másképp ezzel sem, csak meg van még spékelve egy kis finom szájfényre hajazó csillogással is. Tényleg nagyon diszkrét, de mégis ad egy kis pluszt. Illata szerintem nincs (legalábbis én nem éreztem), íze viszont van, de egyáltalán nem keserű vagy zavaró, inkább kicsit édeskés. Hatása pedig egészen lenyűgözött, elég egyszer bekennem és csodásan megpuhítja az ajkaimat, és ez a hatás nem csak addig tart amíg rajta van, hanem még jóval utána is, de annyira szép, hogy újra kell kennem :D Én nagyon nem bántam meg, hogy megvettem, sőt ha elfogy biztos hogy újraveszem, hogy mindig legyen egy ilyen, mert amellett hogy jól néz ki, még hatásos is. Mindenképp 5*