hime0033

Regisztráció dátuma: 2015. április 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. április 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2016. március 28.

Akkor én leszek a másik ünneprontó ezzel a kis szenzációval, mert nekem sem igazán vált be...nekem a csomagolásával/fogásával nem volt különösebb problémám, kézre állt, a keféje is nagyon tetszik és ha ügyes voltam gyönyörű szemöldökvakarósan hosszú és szétválasztott pillákat kreált. De csak akkor, ha tényleg ügyes voltam, ugyanis ha nem figyeltem eléggé akkor igenis összeálltak néhány csomóba és szinte lehetetlen volt utólag szétválasztani egy tiszta spirálkefével őket..a másik meg a lemosása. Nahát az egyenesen katasztrófa! Tényleg tartós és csak néha pergett icipicit, de minden lemosáskor meg kellett szenvednem vele (meg szegény pilláimnak is) és csak hosszas kétfázisos-olajos áztatás után tudtam levakarni teljesen, lehetőleg minimális szempillavesztéssel..egy szó, mint száz, teljesítményre nem lenne olyan rossz, de maximum csak alkalmakkor vagy egyéb 'különleges' eseménykor vetném be, ha extra hosszú pillákra vágyom, és szökőévente megéri a szenvedés a lemosással..egyébként ilyen teljesítményt nekem a Lovely Pump up is tud, ráadásul töredék árért és annak a lemosásával sem kell megkínlódnom, mert simán lejön...sajnálom, de ez nekem csak 2*.

Balea Best Wishes Ápoló Krém Ibolya és Frézia Illattal

Balea Best Wishes Ápoló Krém Ibolya és Frézia Illattal
2016. március 5.

Szemet gyönyörködtető tégely, szuper beltartalommal. Zsírosabb állaga ellenére tényleg hamar beszívja a kezem, és utána nem marad semmi ragadósság, így állandóan magammal hordom a táskámban. Az illata is kellemes, bár én nem érzem túl sokáig, de annyi baj legyen :)

Catrice Tinted Lip Glow Balm

Catrice Tinted Lip Glow Balm
2016. február 25.

Igazából minden elhangzott már vele kapcsolatban, ez a cucc tényleg fantasztikus! Teljesen egyetértek amt54 véleményével: állati klassz, egy zseni volt aki kitalálta, ezúton is csókolom a kis kezeit :D

s-he stylezone Dip Eyeliner Wateproof

s-he stylezone Dip Eyeliner Wateproof
2016. február 3.

Úgy néz ki most én leszek az ünneprontó vele kapcsolatban. Nekem egyáltalán nem vált be, az applikátorával sem vagyok kibékülve, de ez még a legkisebb probléma lenne...az én szememen se nem volt tartós, se nem volt dörzsálló, waterproof pedig végképp :D Egy csepp eső érte, és már mindenhol volt csak a szememen nem, össze vissza kenődött. Felvinni sem volt mindig könnyű, mert ha az ember picit korrigálni szeretett volna, egyszerűen leszedett az alsó rétegből és annyi volt a remekműnek...ha megszáradt (ami szerencsére elég gyorsan megtörtént) akkor is felkenődött a szemhéjamra, amitől szintén nem voltam túl boldog :D Számomra ez pénzkidobás volt, az egy csillag is igazából a színének jár, mert az legalább szép fekete.

Rival de Loop Gyümölcs-Álom Ápoló Arctisztító Víz

Rival de Loop Gyümölcs-Álom Ápoló Arctisztító Víz
2016. február 1.

Az én véleményem hajszálpontosan ugyanaz, mint az előttem szóló trisztané: a tisztítása, az ára és az illata is teljesen rendben van, de ezt a habzást nem bírom megszokni, ezért nem is szeretem használni..még van egy kicsi benne, azt elhasználom, de nem venném újra.

Corine de Frame Természetes Rózsavíz

Corine de Frame Természetes Rózsavíz
2016. február 1.

Jöttem én is pár csillagot hozzácsapni ehhez a csodás rózsavízhez. Az illata fantasztikus, nagyon kíméletes, szépen tisztít és hidratál is. A kiszerelése sem rossz, bár én jobban preferálnám a fújókás változatot, de ez az én problémám, max áttöltök egy spricnis flakonba belőle :) Szó, ami szó én biztos újravenném, ha kapható, mert sokkal jobban bejön, mint a mindenféle izével teletömött toniknak eladott alkoholok :D 5*

Rival De Loop Gyümölcs-Álom Arctisztító Tej

Rival De Loop Gyümölcs-Álom Arctisztító Tej
2016. január 29.

Arctisztításra nálam abszolút nem jött be, még az egyszerű BB krémmel se birkózott meg, sőt foltokban otthagyta, pedig rendesen "beledolgoztam"...Sminklemosásra mást használok, tehát erre nem is próbáltam, de ezek után nem is nagyon fogom. Az illata tényleg kellemes, de számomra ennyi a pozitívuma, pedig nincs bajom a Rival de Loop termékeivel..Az ára, az illata miatt, és hogy nem okozott semmilyen problémát kap 3*-ot.

Rival de Loop Körömlakklemosó Kókusz-hibiszkusz Illattal

Rival de Loop Körömlakklemosó Kókusz-hibiszkusz Illattal
2016. január 26.

Nos igen, az illata :D Miután lemostam a lakkot, tényleg nagyon finom illatúak a körmeim, amit utána is lehet érezni egy darabig. A lakkok közül nem mindegyiket tudta rendesen leszedni (pl. nekem a sötétebbekkel kicsit meggyűlt a baja), de egyébként nem rossz kis darab, elképzelhető hogy valamikor újraveszem, de jelenleg a mandulás Isana a befutó :D

La Rive Beauty You EDP

La Rive Beauty You EDP
2016. január 26.

Én elhasználtam egy egész üveggel belőle, és nagyon szerettem is, bár a végére egy picit meguntam az illatát. Számomra nem volt annyira édes vagy tömény (azokat én nem igazán bírom), inkább kicsit virágosnak tűnt, hozzáteszem nem vagyok egy nagy illatszakértő :) Szó, ami szó, kellemes kis darab volt, hétköznapokon nagyon szívesen viseltem. Egyetlen negatívabb, hogy rajtam nem volt annyira tartós, de ez nyilván személyfüggő is, tehát nem fogom lepontozni ezért.

Essence Make-Up Sponge Sminkszivacs

Essence Make-Up Sponge Sminkszivacs
2016. január 23.

Nekem is jók a tapasztalataim, többször kimostam és nem szakadt ketté, pedig már nyúzom egy ideje..igaz vannak rajta pici szakadások itt-ott, de nem befolyásolja a használatot, mert tényleg picik. Nálam viszont a dobozból kivéve nem volt egy darab szakadás se rajta, biztos szerencsésen kifogtam, pedig akkor vettem, amikor már ki volt téve a lomikosárba és csak kb. 3 darab volt már...