hime0033

Regisztráció dátuma: 2015. április 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. április 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice Glamour Doll Dúsító Szempillaspirál

Catrice Glamour Doll Dúsító Szempillaspirál
2016. január 23.

Engem is nagyon megfogott a csomagolása, igazán jól sikerült megoldás ez a forma..a keféje szintén nagy kedvencem (amúgy is a szilikonos kefék híve vagyok), szépen szétválaszt, hosszabbít, azt a hatást teljesen nyújtja nekem amit elvárok tőle. Ha alsó pillasorra is teszek belőle ott kicsit tényleg maszatol, de a felsőknél nincs ilyen gond. A színe szép fekete, az állaga szárazabb mint amire számítottam, de ezt egy kis szemcsepp hamar orvosolta :)
Összességében egy teljesen jó kis spirál, és nem is túl drága.

Garnier Essentials Sminklemosó Tej

Garnier Essentials Sminklemosó Tej
2016. január 23.

Nekem nem igazán szedte a festéket, főleg a szempillaspirált, reggelre mindig pacás volt a szemem alatt...ha mégis leszedte valamennyire, azt csakis több szempilla társaságában tudta megtenni, de legalább ha véletlenül a szemembe ment nem okozott semmilyen irritációt.

Balea Handkonzentrat (régi)

Balea Handkonzentrat (régi)
2016. január 14.

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, ez a krém fantasztikus! Tényleg kevesebb kell belőle, szerintem nagyon megéri, pláne hogyha a hatását is figyelembe vesszük. Én éjszakára használom, reggel megtörténik a már sokat emlegetett csoda, a kezeimen nyoma sincs a szárazságnak, pedig mostanság igazán sokat küzdöttem vele..Hamar beszívódik (bár este nem igazán zavarna még ha hagyna is egy vékony réteget...), és már utána érezni áldásos hatását. Nekem is csak egyetlen problémám van vele, hogy csak télen kapható :( Bár nekem kiadós adag így is, azért van egy tartalékom is :)

Essence Folyékony, Vízálló Szemhéjtus

Essence Folyékony, Vízálló Szemhéjtus
2016. január 3.

Nekem ez az applikátoros megoldás nem igazán jött be, ezen kívül nem volt vele gond, bár csak egyszer vettem meg. Szép a színe, nem pergett le, tényleg vízálló volt, de a felvitele nekem problémás volt. Lepontozni azért nem fogom, mert másnak működőképes darab, csak nekem a vékonyabb applikátor az igazi :)

Essence Folyékony Szemhéjtus

Essence Folyékony Szemhéjtus
2016. január 3.

Régebben a vízálló változatából elhasználtam vagy 3 darabot, annyira szerettem, de azóta nem vettem újra, mert áttértem a zselés tusra. Ennek a színe gyönyörű mélyfekete, egyáltalán nem kenődött, nem ragadt fel a szemhéjamra (pedig rejtett szemem van és ez bizony elég problémás szokott lenni), nagyon vékony vonalat is tudtam húzni vele, egyszóval megbízható kis darab. Igaz kicsit repedezett, főleg a vonalnak a vége, de nekem nem potyogott le és még az esőt és a nagy nyári meleget is kiválóan állta, úgy hogy meg se moccant. Az egyetlen probléma a használatakor az volt, hogy a szempillám szinte mindig olyan lett (bár ez nem feltétlen a termék hibája) és így megnehezítette a spirálozást, de egyébként az ecsete is nagyon jó, könnyű vele dolgozni.

Inecto Pure Coconut Hidratáló Testápoló

Inecto Pure Coconut Hidratáló Testápoló
2015. december 28.

Mostmár, hogy egy ideje használom megérett az a véleményezés :D Abszolút könnyű, tényleg gyorsan felszívódó testápoló (nekem különösen fontos, mert nem igazán van türelmem kivárni amíg egy full nehéz valami egy évig ivódik be és ilyen ragacsos érzet marad utána), kellemes, nem túl tolakodó kókusz illattal. Nekem pont megfelelően hidratál, nincs annyira extra módon kiszáradva a bőröm (csak a lábszáram, de azt meg úgyis orvosolja az Alverde csodás testvaja) így ez az állag tökéletes, a bőröm kellemes tapintású lesz utána és finom illatú is egyben :D

Moyra Áttetsző Gyorsszárító Fedőlakk

Moyra Áttetsző Gyorsszárító Fedőlakk
2015. december 28.

Szép fényt ad a lakkozásnak, az oldásra viszont tényleg oda kell figyelni..ha nem elég gyorsan keni az ember vagy többször húzza át ugyanazt a részt, akkor tényleg kicsit felszedi, de abszolút kiküszöbölhető a dolog. Irtó gyorsan megszáradt nekem, egyáltalán nem keletkezett benne semmilyen lenyomat, úgyhogy végülis teljesen korrekt kis fedőlakk, bár nyilván van ami sokkal jobb, mint ez, de az ár/érték szerintem megfelelő.

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2015. december 19.

Egyik DM-túrám alkalmával szereztem be a kis kiszerelést belőle csak úgy spontán és milyen jól tettem! Egyszerűen fantasztikus kis krém, nekem is a lábszáram van nagyon kiszáradva (pontosabban mostmár csak volt :D), de olyan szinten, hogy dörzspapírnak lehetne használni..elkezdtem ezzel kenni és nagyon szépen rendbe tette! Villámgyorsan felszívódik (bár én kis adagokban kenem fel, sose kenek semmilyen krémből egyszerre sokat, úgyse szívná be), kellemes nem túl tolakodó illata van és remekül hidratál. Kezemre is kentem belőle kézkrémnek, azt is nagyon jól ápolta, és nem hagyott ragacsos nyomot utána. Pluszban mivel kis kiszerelés a táskába is simán belehet dobni. Mindenképp 5*

Balea Milder Reinigungsschaum

Balea Milder Reinigungsschaum
2015. december 14.

Már a 2. flakonnál vele, nagyon kellemes visszafogott illata van, nem irritál, nem pattogtam ki tőle egyszer sem, alaposan tisztít és persze kiadós is. Reggel és este is ezt használom és nem szárítja ki a bőrömet, a krémet viszont nagyon szépen beszívja utána. Számomra 5* mindenképp!

Avon Care Glicerines Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló Krém

Avon Care Glicerines Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló Krém
2015. december 9.

Először amit megemlítenék az a mennyei illata! Visszafogott, de kellemes és sokáig érezni lehet. A másik, hogy fantasztikusan ápol, expressz gyorsasággal beszívja a bőr és utána nagyon finom puhák lesznek a kezeim. Én éjszakára használom és így reggel puha, finom illatú és hidratált kacsókal ébredek, még ebben a hideg időben is..nekem nagyon bejött!