hime0033

Regisztráció dátuma: 2015. április 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. április 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Care Ápoló Ajakbalzsam Shea Vajjal és Mandulaolajjal

Avon Care Ápoló Ajakbalzsam Shea Vajjal és Mandulaolajjal
2015. december 9.

Ez a kis kence kétségbeesett próbálkozásaim egyike, melyet ajkaim szárazságtól való megmentésére tettem és azt kell, hogy mondjam kitűnően vizsgázik eddig. Ilyenkor télen főleg kiszárad a szám, pedig iszok vizet rendesen, és akármivel próbáltam helyrehozni nem akart működni semmi sem, még azok se amik korábban (vagy mondjuk nyáron) használtak...így megrendeltem és a kipróbálása után éreztem, hogy talán végre ez lesz a megoldás! Tényleg véd, ápol, nekem beszívja szépen és utána puha is marad, nem kell állandóan kenni, mert a felkenés után húzódik rögtön...illata olyan kis kellemes semleges, de nem is baj, mert legalább a hatása kárpótol :) 5*

Oriflame Very Me Fat Lash Szempillaspirál

Oriflame Very Me Fat Lash Szempillaspirál
2015. december 7.

Hát mit is mondjak róla...a színe tényleg nagyon szép fekete, de kicsit mégis furi a viszonyunk. Valamikor borzasztó sok festéket vesz fel és képtelenség vele dolgozni, ragaszt, tapaszt, csomósít, minden ami kell, de valamikor meg nagyon szépen viselkedik és szép hosszú, kiemelt pillákat kapok tőle..dúsítani nekem nem igazán dúsított, talán ritkák voltak nekem a sörték, nem tudom..később viszont mikor sűrűsödött jobban lehetett kezelni és ez az eredményen is látszott, ennek ellenére mégsem nyúltam olyan sűrűn utána..bajban vagyok a pontozással, mert szívem szerint 3,5 adnék neki, de megkapja a négyet, mert amikor rendesen viselkedett, akkor tényleg egész szép eredménye volt.

Balea Sensitive Ajakápoló

Balea Sensitive Ajakápoló
2015. december 5.

Nekem nagyon bevált, egyáltalán nem szárította ki még jobban a számat, sőt ha ki is volt száradva szépen rendbe tette. Azért azt tudni kell, hogy bizony kiszáradásra hajlamosak az ajkaim, szóval ez felüdülés volt neki, amikor használtam. Hatékonyságát bizonyítja, hogy egy teljes tubust elhasználtam belőle, ami mint tudjuk igen nagy dolog egy ajakápolónál :D Szerintem megérdemli az ötöst.

Schauma Fresh It Up! Balzsam

Schauma Fresh It Up! Balzsam
2015. november 17.

Hasonlókat tudok mondani róla is, mint a samponjáról, kellemes illat, könnyű kifésülhetőség, puha haj.

Schauma Fresh It Up! Sampon

Schauma Fresh It Up! Sampon
2015. november 17.

Balzsamjával együtt használom váltva egy másik samponnal is, de én nagyon szeretem. Finom puha lesz tőle az amúgy zsírosodásra hajlamos hajam, bár a zsírosodást neki sem sikerült kitolni (hozzáteszem eddig semelyiknek sem sikerült, tehát ez nem feltétlen az ő hibája). A balzsamját ha használom utána, nagyon könnyen kifésülhető lesz a hajam és másnap is könnyű marad. Nagyon jól habzik, tényleg igazi sűrű habot képez, ennél fogva jól is tisztít (nekem legalábbis) és finom az illata is.

Farmasi Vitalizing Tojás Sampon

Farmasi Vitalizing Tojás Sampon
2015. november 16.

Lunann-hoz hasonlóan nálam is szempont volt amikor őt választottam, hogy állatkísérletmentes termékről van szó. Én már a 2. flakont használom, és abszolút nincs vele semmi problémám. A hajam sajnos amúgy is gyorsan zsírosodik bármit csinálok vele, eddig ezt a problémát egyik sampon se tudta megoldani, tehát ezért nem vonok le tőle. Igaz felváltva használom egy másik samponnal, de nem igen tapasztaltam eddig hogy nem tisztítana, sőt használat után tényleg szép puha, könnyű és tiszta volt a hajam. Nekem is elég sokáig elég volt egy flakon, bár tényleg folyósabb, de nekem nagyon jól felhabzott, szóval nem vészes annyira árban sem így. Valószínűleg máskor is fogok venni belőle :)

Catrice Ultimate Stay Ajakrúzs

Catrice Ultimate Stay Ajakrúzs
2015. november 12.

Elegáns csomagolás, erős pigmentáltság, finom illat, viszonylag tartós is. A Floral Coral van meg, szerintem egy kellemes, hétköznap is hordható szín, nem túl hivalkodó, de mégis olyan üdévé teszi az arcot. A kollekció többi színe is egyszerűen meseszép, nagyon eltalálták ezeket a kis drágákat, igazán csábítóak, hogy az ember lánya megakarja venni az összeset :D

Manna Prémium Shea Vaj

Manna Prémium Shea Vaj
2015. november 12.

Én is és Anyukám is nagyon szereti használni, a száraz bőrfelületek valódi csodaszere. Kicsit lassan szívódik be, de legalább érezni is a hatását, ami szerencsére nem csak pár percig tart.

Jimjams Fekete Szappan

Jimjams Fekete Szappan
2015. november 12.

Korábban is használtam fekete szappant, akkor is nagyon szerettem és most is szeretem őt is. Széped kordában tartja a bőrömet, nem okoz pattanást (szerencsére nincs is amit le kéne szárítania vagy gyógyítania), nem zsírosodik ki annyira, nem szárít ki, viszont kellemesen és maradéktalanul fel tud szívódni a krém utána. Az eredmény pedig hidratált és tiszta bőr :) Szerintem elég kiadós is, bár én az Ebelin kis rózsaszín peelingkorongjával használom, az nagyon jól fehabosítja, így nem kell egy csomót kinyomni belőle. Szerintem maradok is ennél, nem kalandozok semerre :)

Essence Eye Blender Brush

Essence Eye Blender Brush
2015. november 12.

Szuper!! Összesatírozásra és sima felvitelre is megfelelő, nagyon szépen eloszlatja a porokat és szépen egybeolvasztja a színeket is. A csomagolása extra édes, ezzel együtt pedig az ára is :D 5*