hime0033

Regisztráció dátuma: 2015. április 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. április 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Long Lasting Szemceruza

Essence Long Lasting Szemceruza
2015. november 12.

Nekem is a csokibarna van meg, no meg a fekete (bár az csak volt) és mindkettő szuper! Kiválóan pigmentáltak, eléggé tartósak is és nem is fogytak olyan hamar, az áruk pedig szintén nagyon jó! 5*

Essence Colour Arts Pigments

Essence Colour Arts Pigments
2015. november 12.

Nekem a pure love meg valami arany színű van meg, én nagyon szeretem mindkettőt. Szememre használom őket, de highlighterként is működnek ha óvatosan bánik vele az ember lánya :) Elég nagy a mennyiség is, leárazva pedig pláne megérte, sajnálom, hogy már nincs :(

Cien Hydro Kézkrém

Cien Hydro Kézkrém
2015. november 4.

Esténként használom, főleg, mert mostanában eléggé szárazak a kacsóim és ezen segített is. Szerintem kellemes illata van, és az ára se volt vészes, ennyiért szerintem megéri.

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre
2015. november 4.

Csatlakozom az 5*-osok táborába, nagyon könnyen leszed mindent, még az erősebb sminket is, nem hullik tőle a szempilla, nem okoz irritációt, nem ragad és árban is jobb, mint pl. a Garnier, pedig ugyanannyi van benne. Ha pedig véletlenül a szemembe került, akkor se csípte, szóval kedvenc sminklemosóvá lépett elő :)

Essence Precíz Szemhéjtus Ecset

Essence Precíz Szemhéjtus Ecset
2015. október 29.

Tökéletes! Nagyon vékony vonalat lehet vele húzni, kézreáll és könnyű tisztítani is. Eddig akárhányszor mostam nem hullott ki egy szál se és nem is kuszálódtak össze. Az ára pedig rendkívül kedvező, ráadásul még a kinézete is ilyen bájos :)

Balea Sweet Wonderland Testápoló

Balea Sweet Wonderland Testápoló
2015. október 28.

Könnyen beszívódik, szerintem finom az illata is (csokikedvelőként közrejátszott a megvételében :D), nincs ragacsos érzés, de nem annyira hidratált, hanem olyan kis semmilyen nem volt..bekentem vele a bőröm, beszívta és kb. ennyi, nem éreztem extra hidratálást mikor használtam.

Lovely Color Wear Hosszantartó Ajakrúzs

Lovely Color Wear Hosszantartó Ajakrúzs
2015. október 28.

Két árnyalatom is van belőle, a piros és a két új szín közül a bogyós. Nagyon szép mindkettőnek a színe, szépen fednek, tartósságuk is teljesen rendben van és én nem éreztem azt sem, hogy szárítaná a számat.

Rival De Loop Vital Micellás Arctisztító Víz

Rival De Loop Vital Micellás Arctisztító Víz
2015. október 28.

Szívből remélem, hogy kapható lesz nem limitált kiadásban is, mert nagyon megkedveltem. A tisztító hatása bőven meggyőzött, reggelente kifejezetten kellemes áttörölni vele az arcomat, olyan frissítő :) Az illatával sincs bajom (szerencsére nem is vagyok érzékeny rá), bár sokadik használat után lehet már zavaró lesz, de üsse kavics belefér neki, cserébe a tiszta bőrért, ami nem húzódik kellemetlenül szárazon. Valamikor még az olajos szemfestéklemosó olajmaradványait is ezzel szedem le és semmilyen irritációt nem okoz, viszont kiválóan magához "vonzza" az olajos réteget. 5*

Rimmel 60 Seconds Rita Ora Körömlakk

Rimmel 60 Seconds Rita Ora Körömlakk
2015. október 28.

Én szintén a Peachella-t vettem meg akciósan és nagyon bevált! A színe gyönyörű, fedése tökéletes (nekem egy rétegben is bőven elég volt alaplakkal), gyorsan szárad, nem csíkos, nagyon szép fényes fedőlakk nélkül is és rendkívül tartós. Rengeteget ázott vízben a kezem és még csak meg sem kopott. Az ecsetének pedig szintén nagyon kényelmes a használata, én amúgy is szeretem az ilyen lekerekített formát :) Szerintem megérdemli az 5*-ot

Ebelin Peeling Hatású Masszázskorong

Ebelin Peeling Hatású Masszázskorong
2015. október 28.

Én a fekete szappanhoz használom, mert az szuperül felhabosítja. Kifejezett radírozó hatását nem tapasztaltam (őszintén szólva nem is nagyon figyeltem), de a fekete szappan úgyis elvégzi a szükséges hámlasztást, ez a kicsike meg csak rásegít neki :D Ecsetmosásra én még nem próbáltam, de egyszer lehet kipróbálom arra is, egyenlőre marad az arcomra, de ott mindennap használom, annyira bevált. Csempére/tükörre én se teszem, mert abszolút nem marad ott, de ez legyen a legkisebb baj vele :D