hime0033

Regisztráció dátuma: 2015. április 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. április 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Miss Sporty Ohh! Blushed Again... Pirosító

Miss Sporty Ohh! Blushed Again... Pirosító
2015. október 14.

Nekem a Flirtatious árnyalat van, ami remekül bevált..teljesen természetes színe van, egészséges lesz a kinézetem ha ezt használom és nálam nagyon tartós is, mert még nap végén is tökéletesen látszik az arcomon, nem kopik meg, ami meglepő, mert többen írtátok, hogy nem marad meg..szerintem világos bőrre ez egy remekül passzoló árnyalat, és az ecset is szépen felveszi.

Alverde Szemöldökformázó Gél

Alverde Szemöldökformázó Gél
2015. október 14.

Én is most vettem Glamour-napokon, szóval gyártják :) Nekem is a barna van meg, tökéletesen passzol a hajam színéhez, szépen formáz és egy kicsit színez is, bár ha valakinek tényleg eléggé hiányos a szemöldöke, az ne ettől várja a csodát. Ettől függetlenül nekem teljesen megfelel, mert szerencsére nem kell óriási hiányokat korrigálni, így arra amire én használom tökéletes :)

Isana Blütenfest Folyékony Szappan

Isana Blütenfest Folyékony Szappan
2015. október 12.

Nemrég vettem meg az orchideással együtt, szerintem nagyon finom illata van (kicsit hasonlít nekem az Oriflame Discover Taj mahal tusfürdőjének illatára :D) és nekem nem is szárított. Azonkívül én állandóan használom, rengetegszer mosok kezet (már csak az illata is késztet, még akkor is ha nem kéne :D) mégse fogy gyorsan. Nem bántam meg, valószínűleg újravenném, 5* neki.

Parsa Beauty Púderecset

Parsa Beauty Púderecset
2015. október 9.

Én féláron jutottam hozzá ehhez a csodához és azt kell mondjam hogy nagyon-nagyon jól döntöttem amikor megvettem! Mintha a cica puha farkincájával simogatnám az arcomat, annyira jó érzés, hogy hihetetlen...és tényleg nagyon finoman és vékonyan lehet felvinni vele a púdert, 5*!

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2015. október 8.

Nekem a barna változata van meg és nagyon szeretem! Kevés is elég belőle, az állaga szuper, nagyon hamar szárad és miután ez megtörtént el se mozdul onnan. Volt már, hogy elszunyókáltam benne délután és akkor is ugyanolyan volt mikor felkeltem, mint amikor reggel kifestettem...mondom wow extrán megérte megvenni :D
Az ecsete is jó szerintem, bár mivel nekem durván rejtett szemem van és elég vékony vonalat tudok csak húzni, hogy látszódjon, nem a legideálisabb, de felső vízvonal és szempillasor közti kitöltésnél bevált. Az ára kicsit ugyan húzós lehet, de akciósan vagy kuponnal megéri, mert iszonyat sokáig elég.

Isana Körömlakklemosó Mandula Illattal

Isana Körömlakklemosó Mandula Illattal
2015. október 8.

Egyszerűen a körömlakklemosók királynője! :D A homoklakkot, a csillámosat, a simát, a mattat, mindent levisz ami csak a körömre rákerül..mindezt gyorsan és ami nálam pl. külön jó pont, hogy a sötétebb lakkoknál sincs az a rémálom vele, hogy össze vissza maszatolja amíg küzd hogy maradéktalanul leszedje és nem lesz olyan színű a körmöm mellett a bőr napokig, amilyen a lakk volt :D Az ára mindezért ajándék az illata pedig tovább növeli csodálatosságát, mert szerintem viszonylag gyorsan elillan az a jellegzetes "lemosó szag" és marad a fincsi mandulás illat. 5*****!
Jelentem, hogy mindenféle sötét lakkal, valamint ami sötét és még csillámos is maradéktalanul elbánik! Leszedi a csillámokat is és nem marad halvány helye sem a lakknak, bármilyen is volt..szerintem amíg létezik csak ezt veszem meg....

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2015. október 4.

Én szeretem ezt a spirált, szép hosszú, fekete pillákat csinál és hál' istennek én a potyogást se tapasztaltam. Első használatkor vettem észre, miután rajtam volt már egy ideje, hogy kicsit maszatos lett a szemem alatt, de ezt kiküszöböltem azzal, hogy mielőtt legközelebb használtam egy kicsi átlátszó púdert tettem a pilláimra és arra kentem rá őt. Nem csomósított így sem, szépen szétválasztott és hosszított csak nem lettem fekete :D Szempillagöndörítővel együtt pedig csodás eredményt lehet elérni, olyannyira hogy talán még tusvonalra sincs szükség a csodatekintethez :D Ja és a csomagolása is telitalálat lett..Szerintem megér 5*-ot

Isana Orgona & Orchidea Folyékony Szappan

Isana Orgona & Orchidea Folyékony Szappan
2015. október 4.

Fincsi illata van, kellemes vele kezet mosni, jól habzik, olcsó és nekem nem is szárítja a kezemet :)

Catrice Longlasting Brow Definer

Catrice Longlasting Brow Definer
2015. október 4.

Igazából szerintem is egy egész eltalált termék. Nagy melegben azért hajlamos megadni magát kicsit az izzadságnak, de szerintem nincs túl sok olyan szemöldökcucc ami makulátlanul kibírná a 40 fokot is izzadtsággal :D Én csak a szemöldököm tetejénél húzom meg vele a vonalat, hogy meglegyen a formája, ujjal egy cseppet elsatírozom és világosabb porral kitöltöm egy icipicit..igazából így se tart hosszú ideig a szemöldökmacera, csak leírni sok, viszont ha az egészet ezzel festeném át, nagyon brutálisan durva lenne :D Én fejjel lefelé tartom, ahogy a filces tusokat szokták, így szerencsére nekem az adagolója se adta meg magát, a festék is egyenletesen jön belőle és nem halványodott egy kicsit sem...szóval ha nem is csodaszer, de szerintem egy 5-öst azért megérdemel :)

Moyra Körömkiegyenlítő Alaplakk

Moyra Körömkiegyenlítő Alaplakk
2015. október 1.

Szeretem használni, kellemes színe van (akár önmagában is használom) és tényleg szépen egyenlíti a köröm felszínét. Szépen terül rajta bármilyen lakk, és eddig úgy veszem észre, hogy tartósak is vele, bár nekem azért szoktak pár napot bírni a lakkjaim, kivéve az extra rossz minőségűek...sok esetben pl. elég volt egy réteg is a színes lakkból, ha ezt használtam, tehát engem eddig meggyőzött, reméljük ez így is marad :)