hime0033

Regisztráció dátuma: 2015. április 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. április 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Rimmel Stay Blushed! Liquid Cheek Tint Pirosító

Rimmel Stay Blushed! Liquid Cheek Tint Pirosító
2015. október 1.

Én is akciósan jutottam a Peach Flush árnyalathoz és azt kell mondjam nagyon szeretem! Ez az első folyékony pirosítóm, tartottam is tőle, de felesleges volt :) Könnyű használni én egy lapos szivacskával ütögetem és dolgozom a bőrbe, így nagyon szép, finom és természetes hatást nyújt. Csínján kell bánni vele, mert borzasztó pigmentált és könnyű túlzásba esni vele, de ugyanakkor ez előnye is, mert nagyon sokáig elég, hisz csak pár pötyi kell egy használatkor. Ja és nem utolsó sorban tartós is, még a 40 fokos melegben se tűnt el az arcomról ami nagy szó, mert ugye nyáron igencsak hajlamosak elpárologni a kencék :) 5* mindenképp

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2015. szeptember 28.

Nekem is több árnyalatom van belőle és nagyon szeretem őket! Egy rétegben is kiválóan fed (nekem legalábbis), több napig is bírja kopás nélkül és gyönyörű fényes önmagában is, de persze a fedőlakk rásegít hogy még gyönyörűbb legyen :) Az ecsete is telitalálat, szerintem az essence belenyúlt a tutiba, amikor ezt az ecsetet megálmodta :D Akár egy húzással is kilehet festeni a körmöt, szuper 5*!

Sunrider SunBreeze Balzsam

Sunrider SunBreeze Balzsam
2015. szeptember 20.

Timity-hez hasonlóan nekem is hű társam mindenhol, ha fáj a fejem. Én is a halántékomba belemasszírozok egy keveset és csodásan elmulasztja, extrém esetben is legalább kibírhatóig enyhíti. A csomagolása és kiszerelése is telitalálat, mert könnyű kinyitni, és bőrmelegre remekül megolvad annyira, hogy könnyen ki is jöjjön a termék. Régóta nyúzom és szerintem még fogom is, szóval 5* :D

Alverde Mineral Face Primer

Alverde Mineral Face Primer
2015. szeptember 19.

Csatlakozom azokhoz akiknek bejött ez a termék. Egy ideje gondolkodtam már primeren, mivel hajlamos kifényesedni a bőröm - főleg az államnál - így esett rá a választásom (no meg persze a "natúrsága" miatt :)). Nem használtam eddig túl sokszor, de eddig remekül teljesített. BB krém alá is megállja a helyét, szép maradt az arcom és kellemes volt a tapintása is :)
Az ára pedig szintén elég jó, ráadásul kiadós is.
Azoknak pedig, akiket az tartott vissza a megvételtől, hogy tele van csillámokkal, javaslom, hogy szivaccsal nyomkodják bele a bőrbe és akkor a szivacs úgymond "felszívja" a csillámokat és nem lesz annyira fényes az egész :)

Balea Professional Oil Repair Hajolaj

Balea Professional Oil Repair Hajolaj
2015. szeptember 14.

Csatlakozom a jó vélemények táborához, ugyanis ez tényleg nagyon jól működik! Hajmosás után törölközőszáraz hajra eloszlatok egy kevés mennyiséget plusz a végekbe még egy kicsit és finom puha lesz reggelre a hajam és egy kicsit még az illatát is érezni :) Ráadásul elég kiadós mennyiség, szóval az árát is rendkívül megéri!

Rival Loves Me Alapozó Szemhéjpúderhez

Rival Loves Me Alapozó Szemhéjpúderhez
2015. augusztus 9.

Először amikor elkezdtem használni bosszankodtam, hogy már megint milyen vacakot vettem meg, mert egyszerűen nem akart megmaradni a festék rajta akármit kentem rá..aztán elsüllyesztettem szépen és egyik nap próba szerencse alapon kipróbáltam egy lapos szintetikus ecsettel felvinni hátha ezzel sikerül eloszlatni hogy működjön (előtte ujjal próbáltam úgy nagyon nem ment) és láss csodát tökéletes lett!! A matt festéket mintha odaragasztották volna, pedig nekem is eléggé rejtett szemem van így nem könnyű találni valamit, ami ott tartja aminek ott kell maradni. Mindenesetre most eléggé jóba lettünk, szóval jár az 5*, reméljük ez így is marad :D

Balea Arctisztító Hab

Balea Arctisztító Hab
2015. augusztus 6.

Most vettem meg a második flakonnal, és a közeljövőben nem is tervezem leváltani. Rendesen tisztít, jól habzik és kiadós is! Az illata tényleg egy kicsit sok főleg a végefelé, de szerintem meg lehet szokni. Amiért külön szeretem, hogy szerencsére nem okozott pattanásokat sem és nem irritálta a bőröm, úgyhogy nem kísérletezgetek tovább :)

Oriflame Discover Taj Mahal Tusolózselé

Oriflame Discover Taj Mahal Tusolózselé
2015. augusztus 5.

Sokakhoz hasonlóan én is odavagyok az illatáért, hál' istennek rajtam érződik is egy jó ideig..szerintem iszonyú jól habzik így nem is fogy olyan gyorsan. Én nagyon szeretem :)

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2015. augusztus 5.

Most, hogy már elhasználtam majd egy üveget letudom írni a teljes, kialakult véleményemet. Először, amikor elkezdtem használni szerettem, leszedte a festéket, szempillaspirált rendesen, nem irritálta a bőrömet, nem lettek pattanásaim. Viszont így az üveg végére nem tudom mi történt vele, de egyszerűen nem szedi már le rendesen a festéket, rengetegszer át kell dörzsölni a szememet mire mindent leszed (beleértve néhány szempillámat is) és tiszta piros lesz a bőröm emiatt..újabban pedig reggelente is szembesülnöm kell a csinos kis fekete pacákkal a szemem alatt, amiket előző este a kitartó sikálás ellenére is ottfelejtett. Egy idő után ez már eléggé kezd idegesíteni, úgyhogy hiába szerettem nagyon az elején, a végére nem igazán lettünk jóba :( Azt hiszem inkább visszatérek a jól bevált kétfázisú sminklemosóhoz, ő pedig kap 2 csillagot...

Catrice Multi Colour Arcpír

Catrice Multi Colour Arcpír
2015. július 11.

Nekem is a Peach Frapuccino van meg és egyáltalán nincs vele bajom. Szépen pigmentált, nekem elég tartós is és jól felveszi az ecset.