hime0033

Regisztráció dátuma: 2015. április 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. április 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Nature Éjszakai Krém Bio-Olívaolajjal

Balea Nature Éjszakai Krém Bio-Olívaolajjal
2015. június 6.

Nemrég vásároltam meg elsősorban "természetes" mivolta miatt (no meg persze a kedvező ára, ráadásul még akciós is volt) meg azért mert minden bőrtípusra ajánlják...na ez már eleve sose szokott nekem bejönni, de gondoltam mégis teszek egy próbát. Nos az én kombinált, olykor pattanásra hajlamos bőrömnek egy kicsit testes krém volt, amit persze két "csinos" rügyecskével hálált meg az arcom :D Nem is tudott rendesen felszívódni, még másnap reggel is éreztem hogy ott van és zsírosítja a bőrt..aztán végül odaadtam Anyukámnak, akinél viszont nagyon rendesen viselkedett a normál bőrén! Gyönyörűen beszívódott, másnap reggel nyoma se volt és finom puha bőrt erdeményezett cserébe!
Tehát összességében lepontozni nem fogom mert nekem nem vált be, hiszen más bőrtípuson működött, viszont épp ezért a minden bőrtípus nem állja meg a helyét..én inkább normál, sőt száraz bőrre ajánlom, a kombinált, pláne a zsíros bőrüek válasszanak inkább valami könnyedebb krémet :)

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2015. május 26.

Elég sokáig keresgéltem, mire megtaláltam A korrektort, ami színben, fedésben és tartósságban is megfelelő. Nos ebben a tégelybe zárt csodában végre sikerült! Hibátlanul elfed mindent amit kell, eszméletlen tartós és a színe is pont megfelelő. Valószínűleg nagyon sokáig elég lesz, egyrészt mert rengeteg van benne, másrészt pedig szerencsére nekem nem kell annyira sok helyre..összességében nagyon örülök, hogy megvettem, ha tehetném 6 csillagot kapna!

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam
2015. május 26.

Nekem a csokis van meg, és nem teljesen felhőtlen a viszonyunk..kicsit nehézkes elővarázsolni a tégelyből, de ha egyszer sikerült akkor elég jó eredményt produkál. Én az ajkaimra használom, meg néha a kezemen amikor extra száraz és egy kis pluszt igényel, és akkor teszi a dolgát.
1 csillag mínusz a csomagolás miatt, de egyébként szerintem nem egy rossz termék...

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++
2015. május 24.

Egy borsónyi mennyiség elég az arcomra, szépen ellehet dolgozni és ami számomra a legnagyobb dolog: tökéletesen (!!) egyezik az arcom színével és olyan mintha semmi nem lenne rajta...mégis sokkal szebb bőrképet kapok utána. Púderezni nem púderezem, csak amikor szükséges, de akkor is vékonyan. Eddig úgy érzem tökéletes választás, valamint külön pluszpont a fényvédő, ami ha beköszönt az igazi nyár, remek szolgálatot fog tenni :) 5*

Isana Kézkrém Olívás (régi)

Isana Kézkrém Olívás (régi)
2015. május 24.

Kellemes textúrájú, gyorsan beszívódik, az illata nagyon finom kicsit púderes és tényleg nincs zsíros érzet utána, bár én csak este lefekvés előtt használom. Nekem a hidratálása is eddig megfelelőnek tűnik, amikor szárazabb a kezem a szokottnál, azt is rendbevágja :)

Farmasi Tejes-Mézes Ajakápoló Balzsam

Farmasi Tejes-Mézes Ajakápoló Balzsam
2015. május 24.

Ez az ajakápoló ékes bizonyítéka annak, hogy a csomagolás nem minden, hanem az az igazi lényeg, ami benne van. Nekem fantasztikusan hidratál, kellemes használni, nem hagy ilyen nehéz zsíros réteget a számon és mégis finom puha lesz utána, valamint az illata is mesés :)

Himalaya Herbals Diós Arcradír

Himalaya Herbals Diós Arcradír
2015. május 21.

Nekem ez nagyon bevált, tökéletesen leradírozta amit le kellett és utána nem húzódott az arcom sem. Az illata nekem nagyon tetszik, használata is kellemes.

Lovely Nude Körömlakk

Lovely Nude Körömlakk
2015. május 20.

Tartós, könnyű felvinni és nagyon szép színekben lehet kapni. Nekem több árnyalat is van belőle és tervezek beszerezni még. Én személy szerint nagyon szeretem viselni, mert nem olyan rikítóan nude..

HiGeen Antibakteriális Kézfertőtlenítő

HiGeen Antibakteriális Kézfertőtlenítő
2015. május 20.

Kiváló társ útközben, nálam mindig van bárhova is megyek. Az illata mesés, a hatása is megfelelő, használat után nem ragad a kéz, hanem kellemes tapintású lesz. 5*

RdeL Young Ajakolaj

RdeL Young Ajakolaj
2015. május 20.

Mint sokakat, engem is megfogott a cuki csomagolása, egyszerűen öröm ránézni :) Ápoló hatásával azonban nem vagyok teljesen elégedett..mikor rákenem az ajkamra tényleg szép és miután "eltűnt" se lesz száraz tőle, ennek ellenére nem ez az elsődleges ajakápoló szerem. Viszont rájöttem, hogy használhatom ki mégis tökéletesen: keményebb állagú rúzsokhoz nekem tökéletes "puhító", illetve arra használom még hogy kicsit szelídítsek a színeken és amolyan csillogó színezést adjak az ajkaimnak, amik utána se lesznek szárazak. Ezzel az alternatívával már lelkesebben használom :)