hippiesaur

Regisztráció dátuma: 2019. május 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. május 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence Long Lasting Szemceruza

Essence Long Lasting Szemceruza
2019. augusztus 22.

Évek óta ezt a szemceruzát használom. Hihetetlenül tartós, este is pont olyan, ahogy reggel felkentem. Persze ha megdörzsölöm a szememet azonnal elkenődik és eltűnik, de azért ez könnyen elkerülhető dolog. Ár-érték arányban csillagos 5-ös.

Sába Szőrtelenítés Utáni Bőrápoló Hidrogél

Sába Szőrtelenítés Utáni Bőrápoló Hidrogél
2019. augusztus 22.

Nagyon szuper termék. Borotválás és epilálás után is próbáltam. A borotválás után kicsit csípett, de epilálás után semmi ilyet nem tapasztaltam. Szépen megnyugtatja a bőrt.

Nature Box Avokádó Sampon

Nature Box Avokádó Sampon
2019. július 31.

A barátomnak vettük meg eredetileg. Neki nagyon érzékeny a fejbőre, szinte minden sampontól viszket, ráadásul nagyon könnyen zsírosodik és korpásodik is, így nagyon nehéz volt találni olyat, ami neki való. Ebben nincs SLS, szilikon, parabén, így én javasoltam, hogy próbáljon ki egy ilyen "minden mentes" sampont. Nagyon szereti a hatását, eddig naponta mosta a haját, ezzel 2-3 napig simán jól érzi magát, nincs viszketés, csökkent a korpásodás is. Bár minden problémáját nem oldja meg ez sem, mégis sokkal jobb, mint amiket eddig használt.
Én is kipróbáltam egyszer, elég tisztának éreztem utána a fejbőrömet, nem irritált, nem szárította ki a száraz hajamat sem. Bár én egy használat után nem vonnék le nagy következtetéseket, a barátom jó tapasztalatai miatt megérdemel egy 4-est. :)

Essence This Is Me. Ajakrúzs

Essence This Is Me. Ajakrúzs
2019. július 30.

Az itteni vélemények alapján figyeltem fel erre a rúzsra. Egyébként már-már rúzsmániás vagyok, és nem akartam egy újabbat venni, de ennyi jó vélemény után nem lehetett ellenállni a kísértésnek. :D Olyan árnyalatot kerestem, ami hasonlít az eredeti szájszínemhez, így a 02 Happy-re esett a választásom. Persze a swatch-os videókon teljesen másmilyen, mint rajtam, azok alapján nem ezt választottam volna. Viszonylag tartós, de amikor lekopik, csak szépen eltűnik. Nagyon kellemes viselni, krémes az állaga, el is felejtem, hogy rajtam van. Mindennapokra tökéletes. :) Lehet, hogy el fogok csábulni még 1-2 szín miatt... :D

Adrienne Feller Sunsol Naptej SPF25

Adrienne Feller Sunsol Naptej SPF25
2019. július 29.
(!)

Tesztelésre nyertem a 15 faktoros társával együtt, aminek nagyon örültem, mert sose nyertem még semmit. :D Alapvetően hófehér a bőröm, a napon többnyire csak leégni szoktam. Ezzel a fényvédővel egyáltalán nem égtem le szerencsére, de barnulni sem sikerült vele. A felvitele kissé nehézkes, ügyelni kell, hogy szépen eloszlassa az ember és ne maradjon fehér itt-ott, nem árt alaposan hidratálni sem előtte. A felvitel után nem marad ragadós, aminek nagyon örültem, mert az baromira tud zavarni. Az illata nagyon kellemes, kicsit gyümölcsös. A kupakja valóban nem a legjobb, magammal vinni én sem nagyon merem. Az összetevői szuperek, de én személy szerint nem adnék ki ennyi pénzt érte. Összességében azért elégedett voltam vele, amire való, azt tökéletesen hozza.

Adrienne Feller Sunsol Naptej SPF15

Adrienne Feller Sunsol Naptej SPF15
2019. július 29.
(!)

Tesztelésre nyertem a 25 faktoros társával együtt, aminek nagyon örültem, mert sose nyertem még semmit. :D Alapvetően hófehér a bőröm, a napon többnyire csak leégni szoktam. A 25 SPF-es társával ellentétben ezzel sikerült barnulnom is néhány árnyalatot, semmi leégés nem volt. A felvitele kissé nehézkes, ügyelni kell, hogy szépen eloszlassa az ember és ne maradjon fehér itt-ott, nem árt alaposan hidratálni sem előtte. A felvitel után nem marad ragadós, aminek nagyon örültem, mert az eléggé tud zavarni. Az illata nagyon kellemes, kicsit gyümölcsös. A kupakja nem a legjobb, nem vállalkoztam arra, hogy magammal hurcoljam. Az összetevői szuperek. Amire való, arra tökéletesen megfelel, úgyhogy összességében teljesen elégedett voltam vele, csak az ára miatt 4 csillag.

Yamuna Up!Hair Sampon

Yamuna Up!Hair Sampon
2019. július 16.

Az illatát kifejezetten szeretem, tetszik, hogy picit mentolos. Önmagában használva sajnos borzalmasan gubancos lett a hajam tőle, ráadásul másnap iszonyatosan viszketett a fejbőröm is. Ebből kifolyólag inkább mindig használok utána egy másik sampont és balzsamot, ami segít ezen. Így viszont kicsit pazarlásnak érzem a használatát, hogy más samponnal együtt működik csak a hajamon. Nem tudom ez mennyire "semlegesíti" az ígért hajnövesztő és a hajhullást csökkentő hatását, én nem vettem észre nagy változásokat.

Palmolive Gourmet SPA Strawberry Smoothie Tusfürdő

Palmolive Gourmet SPA Strawberry Smoothie Tusfürdő
2019. július 16.

Tömény műeper illata van. Ezt leszámítva elégedett voltam vele. Nem szárította a bőrömet, jól habzott, kellemes érzés volt vele fürödni.

Baba Kényeztető Tusfürdő Magnólia Illattal

Baba Kényeztető Tusfürdő Magnólia Illattal
2019. július 16.

Az illata nagyon kellemes, de nem marad érezhető a tusolást követően. Ici-picit szárítja a bőrömet, de egyáltalán nem vészes. Összességében elégedett vagyok vele.

Cien Naptej SPF30

Cien Naptej SPF30
2019. július 16.

A fényvédelem tekintetében tökéletes. Nagyon könnyen le tudok égni, de ezt használva nem volt ilyen gondom. Ami viszont nagyon nem tetszik, hogy szörnyen ragacsos leszek tőle, és ez borzasztó zavaró tud lenni. Így sajnos csak közepes.