Hiuz

Regisztráció dátuma: 2017. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Omorovicza Ezüst Bőrmegújító Kezelés

Omorovicza Ezüst Bőrmegújító Kezelés
2021. augusztus 9.

ujujjjujjj.....tönkretette a bőröm! Felkenés után nekem is bizsergés, de nem az a kellemes fajta, 10 perc után láttam én is, hogy rákvörös lett a fejem...az államon tegnap óta gyulladt mitesszerek hada, nagyon fájnak is. :( én még így tínédzser koromban sem néztem ki, rettenetesen fáj az államnál a bőr, teljesen be van gyulladva. Ha lehetne, mínuszt adnék ennek a terméknek, nem az, hogy nem jó, de még az eddig szép és egyenletes bőrömet is tönkrevágta. :( -100

The Body Shop Banános Testjoghurt

The Body Shop Banános Testjoghurt
2020. november 21.

Még nyáron vettem egy dobozzal, az illata nekem rohadt banánra emlékeztet. Az állaga nagyon jó, tényleg, mintha banános joghurt lenne, könnyű és gyorsan beszívódik, nyárra kifejezetten kellemes. Viszont nekem a könnyű beszívódáson kívül mást nem adott. Sajnos a Body Shop illatai nálam valahogy nem jönnek be, túl műek, túl erősek, agresszívek. Nyárra kijöhetnének megint egy Mohito-s illattal, azt megvenném testjoghurtban! :)

Oriflame The One A-Z Ajakbalzsam

Oriflame The One A-Z Ajakbalzsam
2020. október 8.

Vegyesek az érzéseim, először nagyon tetszett, majd fokozatosan ábrándultam ki belőle. Kezem ügyébe tettem az utóbbi napokban, nagyon keserű az íze, és most először tűnt fel, hogy felkenés után 20 perccel gondolkoztam, hogy mivel is kentem be a számat? mert annyira dehidratált volt,újra felkentem, ismét az az íz és fura illat...amít ígér "8 órás hidratálás" nem igaz. Nekem ez az íz még a torkomat is kaparta. Előttem egy hozzászóló írta, hogy parabént is tartalmaz, gyorsan meg is néztem az összetevőket, és tényleg, és még paraffint is...Sajnálom, mert akartam szeretni.

Omorovicza Silver Skin Tonic

Omorovicza Silver Skin Tonic
2020. szeptember 7.

Mintát rendeltem az ezüst kollekcióból, így volt alkalmam kipróbálni. Az, hogy ragyogóbb lesz a bőr, tanúsíthatom, ragyogott, mintha folyékony vajat kentem volna az arcomra. Sose láttam még ilyet, hogy arctoniktól kifényesedik a bőröm. Kombinált/zsíros bőrre nem ajánlom.

Omorovicza Silver Skin Lotion

Omorovicza Silver Skin Lotion
2020. szeptember 7.

Mintát rendeltem az ezüst kollekcióból, pontosan azért, mert azt sugallják: "matt, csillogásmentes arcbőrt eredményez". Nos, nekem a tonikjától és ettől a krémtől nagyon csúnyán fénylik a fejem, hozzáérve a homlokomhoz, orromhoz, csupa zsír :( egyáltalán nem mattít, nagyon fénylik a fejem tőle. Kombinált/zsíros bőrre egyáltalán nem ajánlom. Az Oriflame Optimals Hydra Matte vagy az Yves Rocher Sebo Vegetal ennél ezerszer jobb töredék áron.

Nivea Hyaluron Cellular Filler Hidratáló Szérum

Nivea Hyaluron Cellular Filler Hidratáló Szérum
2020. augusztus 26.

Az egyik női magazinban mintát kaptam belőle. Nem vált be. Ragacsos maradt utána a bőröm, egyáltalán nem szívódott be. 3 esélyt adtam neki, többet nem kap.

Revlon Professional Uniq One Lotus Flower Hair Treatment

Revlon Professional Uniq One Lotus Flower Hair Treatment
2020. augusztus 6.

Tavaly Portugáliában vettem egyet, hogy a napon legyen valami termékem, ami védi a hajat a kiszáradástól, UV-tól, de igazán ezen a nyáron kezdtem el használni, és idén lettem vele igazán elégedett. Hajmosás után könnyen fésülhetővé teszi a hajam, nem nehezíti el, hajmosást követő 2-3.napon szoktam napközben is ráfújni napvédelem miatt, és érezhetően puhább, tömöttebb tőle a haj. Igazat megvallva csoda, hogy az én zsírosodásra hajlamos hajamat nem zsírosítja, nem hagy zsíros érzetet, igazából krémszerű anyag jön a flakonból fújás közben, és azt szoktam átfésülni, hogy mindenhova jusson belőle. Jó kis termék!

The Body Shop Born Lippy Watermelon

The Body Shop Born Lippy Watermelon
2020. július 3.

Finom, dinnyés illat, nekem elég testes, így éjszakára használom, jól hidratál, kellemes meglepetés a márkától.

L'Occitane 3 az 1-Ben Mennyei Multibalzsam

L'Occitane 3 az 1-Ben Mennyei Multibalzsam
2020. július 3.

Nagyon gazdag, nagyon testes hidratáló ajkakra, én éjszakára kenem be vele a szám, az illatát imádom, méhviaszos, picit mézes beütéssel. Az üvege is nagyon igényes.

The Body Shop Rózsaszín Grapefruitos Testápoló

The Body Shop Rózsaszín Grapefruitos Testápoló
2020. július 3.

Szörnyű mű az illata, lehet nekem a sima grapefruit-os testápoló van meg, annyira szerettem volna nyárra egy jó citrusos testápolót, felkenve elszörnyedtem, hogy ez tényleg az illata?! műanyag-hatású. Sajnos nem ez az első csalódásom a márkában :(