Hiuz

Regisztráció dátuma: 2017. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Body Shop Rózsaszín Grapefruitos Testápoló

The Body Shop Rózsaszín Grapefruitos Testápoló
2020. július 3.

Szörnyű mű az illata, lehet nekem a sima grapefruit-os testápoló van meg, annyira szerettem volna nyárra egy jó citrusos testápolót, felkenve elszörnyedtem, hogy ez tényleg az illata?! műanyag-hatású. Sajnos nem ez az első csalódásom a márkában :(

Pupa Glow Obsession Stick Highlighter

Pupa Glow Obsession Stick Highlighter
2020. március 4.

Nekem a 001 Quartz árnyalat van meg, egyszerűen csodálatos! Könnyű vele dolgozni, szemöldökcsontot és arccsontot hangsúlyozok vele, én ecsettel viszem fel. Lehet még beszerzek belőle egy másik árnyalatot is, amíg lehet kapni, kedvenc highlighterem most, mindent visz!

Joico Moisture Recovery Treatment Balm

Joico Moisture Recovery Treatment Balm
2020. február 17.

Ez egy csoda! Melírozott hajam már hónapok óta gubancos, fénytelen, de ez!!! Valami fantasztikus! 5 perc után mintha "folyna" a hajam, annyira könnyű lesz, gyönyörű lesz a fénye, és még 3 nappal hajmosás után sem érzem, hogy el lenne nehezülve, továbbra is azt érzem, hogy könnyű, selymes. Szerintem ilyen jó állapotba még sose került a hajam maszktól. Csillagos 5-ös! Az illata is! :)

Lorenzo Villoresi Teint De Neige EDT

Lorenzo Villoresi Teint De Neige EDT
2019. december 10.

A véletlen (?) műve, de a Neroliból rendelt 12 minta közül ezt az egyik csuklómra, a Montale Powder Flowerst a másik csuklómra sikerült felkenni. Úgy, hogy egyiket sem ismertem. Felhúzott szemöldökkel szagolgattam, hogy ez mi a csuda? Mígnem 5 perc múlva párom felnéz az orosz újságjából: valami parfümöt fújtál magadra? Ekkor már kikerekedett a szemem, hogy ennyire érezni? Két kis fingilingi szétkenést a csuklómon. Soha nem használtam ilyen illatot, nem is illik hozzám, nekem az elején ez a Teint de Neige valami szúrós, wc-illatosító összetevőt árasztott. Púderes, de nem finom. Nekem nem. Párom azt mondta, hogy ez nem egy "modern" illat -> jelentsen bármit is ez. Szerinte nem rossz, de nem is jó. Mindenesetre ő előzékenyebb volt az illattal, mint én. Neki érdekes módon még mézeskalács illat is van benne, lehet a vaníliavirág miatt. Nem ő az én parfümöm.

L'Occitane Immortelle Precious Fluid

L'Occitane Immortelle Precious Fluid
2019. november 30.

Mintákat kaptam belőle vásárlásom mellé, kellemes meglepetés volt ez a fluid. Az immortelle termékcsalád nem volt a L'occitane-tól sose a kedvencem, évekkel ezelőtt több kisebb kiszerelésű terméket elhasználtam, de mindig az ugrik be, hogy nehéz és nem jó illatú a krém ami a szép kék tégelyben landolt. De ez a fluid más, szépen gyorsan felszívódik, kellemes érzés a bőrnek. Ezt az immortelle illatot korábban sem szerettem, most se, de megszokható. Reggel és este is használtam.

Helia-D Classic Hidratáló Krém Normál Bőrre

Helia-D Classic Hidratáló Krém Normál Bőrre
2019. november 30.

Ajándékba kaptam. Jelentem, én szárazon kentem magamra, nem is egyszer, mikor elolvastam itt a krémmánián, hogy vizes bőrre kell kenni, és valóban, a dobozon is ez van. Hát kipróbáltam vizesen is. Nekem úgy nem működik, nem jó érzés, sokáig áll a fejemen ragacsosként. Viszont szárazon teljesen elégedett vagyok vele, jól tudom kenni, gyorsan beszívja a bőröm. Valahogy nálam máshogy működik, mint a többieknél :D Az illata nem lesz sose kedvenc, nem is tudom mihez hasonlítani, ettől függetlenül jár az 5 csillag.

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2019. november 18.

Ennek a parfümnek folyamatosan adogattam az esélyeket...eddig. Újságokból mintaként került hozzám több darab, most ismét. Hát rajtam először olcsó, locsolkodó kölninek ható illat érződik, leszáradás után pedig nagyon erős, tolakodó, már-már erőszakos. Az üvege gyönyörű, nagyon nőies, elegáns. Ezzel szemben az illat egy erőszakos karaktert személyesít meg az én véleményem szerint. Remélem több minta formájában már nem jön szembe :)

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre
2019. november 18.

Csak mintát próbáltam belőle, de alapból kerülöm az olyan termékeket, amelyekben (pláne első helyen!) Paraffinum Liquidum van. Arcon próbáltam, nekem nem tetszett, olajos, szagtalan valami az egész, vízzel érintkezve sem hozta az ígért tejes hatást. Nem éreztem semmit arctisztítás fronton. (szemre meg nem is vagyok hajlandó ilyen összetevőt kenni)

Oriflame Essense & Co. Kéz- és Testápoló Lotion Narancsvirággal és Jázminnal

Oriflame Essense & Co. Kéz- és Testápoló Lotion Narancsvirággal és Jázminnal
2019. október 26.

A Neroli és a jázmin egyedülálló kombinációja, igazi élmény fürdés után ebben az illatban "megmártózni". Gyorsan beszívódik, szépen hidratál, és az illat mennyei!

Oriflame NovAge Nutri6 Arcápolóolaj-Kapszula

Oriflame NovAge Nutri6 Arcápolóolaj-Kapszula
2019. október 26.

Csodaolaj, az én kombinált bőröm teljesen beszívja, nem okoz pattanásokat. Első használatkor én is picit gyanakodtam, hogy mi lesz ebből, jártam már úgy, hogy c-vitaminos "olajcsoda" gépzsírként a fejemen maradt, ezt felkenés után az arcbőr kb. 5 perc alatt beszívja. Én éjszakai krém alá teszem, de lehet télen a nagy hidegben nappalra is ki fogom próbálni.