Hiuz

Regisztráció dátuma: 2017. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Biotherm Aquasource Hydratant Gel Nappali Hidratáló Gél-Krém

Biotherm Aquasource Hydratant Gel Nappali Hidratáló Gél-Krém
2019. október 25.

Számomra hatalmas csalódás ez a krém. Órák múlva is fénylik tőle az arcom, az alkohol miatt felkenéskor a szememet is irritálja, ennyi pénzért többet vártam volna. Összesen két alkalommal kentem a fejemre, elsőre is kiábrándító volt, adtam neki még egy esélyt 3 hónap után, ennyi. Negyed ennyi pénzért sokkal jobb hidratálók vannak, amiben nincs alkohol sem. Egy éjszakai Spa mintával és egy szérummal együtt vettem, egyik sem nyerte el a tetszésem, nem leszek Biotherm-fan.

Paco Rabanne Lady Million Empire EDP

Paco Rabanne Lady Million Empire EDP
2019. szeptember 28.

Mintát kaptam belőle. Nagyon édes, tömény illat, nekem az ilyentől a fejem is megfájdul, de összességében finom. Szilvát, nerolit érzem, magamon nem tudnám elképzelni egész nap.

Lancôme Idôle

Lancôme Idôle
2019. szeptember 28.

Douglas rendelésnél ezzel az illattal volt befújva a csomagom, és szerelem volt első szaglásra :) Be is szereztem egy 25 ml-s példányt. Párom, és környezetem is dícsérte rajtam, ugyanaz a virágos illatkategória, ami más parfümöknél is elég megosztó, de nekem ez az illat áll jól. Ugyanígy van egy Miss Dior szerelmem, az is virágos, az is megosztó. Nem baj ez, rengeteg típusú nő van, és rengeteg féle illat. Amiben jól érzed magad, az az igazi :)

Omorovicza Kék Gyémánt Szuper Krém

Omorovicza Kék Gyémánt Szuper Krém
2019. szeptember 28.

Mintám volt belőle, együtt próbálgattam a Kék gyémánt Esszenciával. Nagyon jó kis krém, bőröm is nagyon szerette, az illata is nagyon friss, kellemes, jó érzés volt ezzel lefeküdni. Sajnos az ára miatt nem hinném, hogy valaha is lesz egy ilyen krémem, de mintát fogok még belőle szerezni :) időnként 1-1 rendelésnél az esszenciával együtt szeretném átélni 1-2 éjszaka erejéig ezt a luxus érzést :)

Omorovicza Blue Diamond Concentrate

Omorovicza Blue Diamond Concentrate
2019. szeptember 28.

Mintát próbáltam, ez volt életem első esszenciája. Beleszerettem. Míg a Királynő Permettől többet vártam, ezzel kapcsolatban nem volt semmiféle várakozásom. Nagyon kevés elég, szinte vízszerű, az illata nagyon friss, talán picit férfias, de nekem nagyon tetszett, eszméletlen gyorsan eltűnt az arcbőrömön, és jó tapintású volt utána. Valószínű ebből a termékből soha nem lesz rendes kiszerelésem az ára miatt, de időnként 1-1 rendelésnél biztos hogy kérni fogom ezt a mintát.

Garnier BIO Anti-Age Nappali Krém Levendulával

Garnier BIO Anti-Age Nappali Krém Levendulával
2019. szeptember 8.

Mintám volt belőle, a 35 fokos melegben folyt le az arcomról. Ennél a krémnél is azt éreztem, hogy felkenés után a krém alatt mintha "izzadna" a bőröm. Kicsit hűvösebb időben is felkentem, de csak az orca részre, most 6 órával később is érzem, hogy kissé ragad azon a helyen, ahova felkentem. Aki szereti a levendulát, annak nagyon fog tetszeni, erős illata van. Az pozitív, hogy egyre több az olyan kozmetikum, ahol már figyelnek arra, hogy minél kevesebb káros dolgot kenjünk a bőrünkre. Nekem ez a termék nem olyan, amit magamtól megvásárolnék, de 4 csillagot az összetétel miatt megérdemel, illetve más típusú bőrre el tudom képzelni, hogy kiváló. Az én kombinált bőrömnek picit sok.

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care Normal/Oily Skin

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care Normal/Oily Skin
2019. szeptember 8.

Mintát kaptam belőle egyik újságban, hetekig csak ide-oda rakosgattam a lakásban, hogy majd.... aztán nyaralás alatt próbáltam ki. Nem kellett volna eddig várnom vele :) Kellemes meglepetés fogadott, nagyon gyorsan beszívódó krém, mattít, finom illattal. Nyárra tökéletes.

Estée Lauder Advanced Night Repair Intense Reset Concentrate

Estée Lauder Advanced Night Repair Intense Reset Concentrate
2019. augusztus 17.

Mintát kaptam belőle, így 3 éjszaka tudtam használni. Először nagyon megijedtem a krém "nehézségén", sűrűségén, teltségén, felkenve vártam, hogy reggelre szép mitesszerek lesznek a fejemen, ennél könnyebb éjszakai krémeket kedvelek. Nos meglepetés ért, mert semmi ilyet nem tapasztaltam, nem tömítette el a pórusokat, én első használat után tapasztaltam pozitív feltöltődést az arcomon. Nem tudom, hogy aznap épp az alvásom volt minőségibb, vagy tényleg a krém hatása volt, mindenesetre nem 3 éjszaka után nyilvánítom "csodaszerré", de a kellemes csalódás megvolt, hogy a sűrű krémtől nem lettek mitesszerek, és valamit azért csinált éjszaka. 4 csillag, mert nem tudom hosszabb távú használatnál mit produkál.

Jean Paul Gaultier Scandal

Jean Paul Gaultier Scandal
2019. augusztus 2.

Egyértelműen büdös! Ajándékba kaptam egy rendelés mellé, először nagyon csábos az illat, eleganciát sugall, de rajtam 20 perc után valami "műanyag" szag érződik, eszméletlenül kellemetlen. Mikor először használtam, egy újság volt a kezemben (ezeknek a fényes újságoknak van valamilyen "szaga"), azt hittem, hogy az újság "bűze" ragadt a kezemre, és az keveredik a parfümmel. Másodjára felfújva ugyanez a furcsa mű-szag jelent meg a kezdeti finomság után. Még a mintát is elajándékozom, hátha csak én nem vagyok vele kompatibilis....

Sol de Janeiro Brazilian Bum Bum Cream

Sol de Janeiro Brazilian Bum Bum Cream
2019. július 24.

Utazó szettben vettem meg, jobban tetszik ennek az illata, mint a body mist-nek, olyan tejszínes-kekszes. Finom. Mousse-szerű, felkenve nagyon jól lehet eldolgozni, gyorsan beszívódik, kellemes a használata, de feszesítést nem éreztem. Néha-néha el tudnék képzelni egy kis kényeztetést ilyen kis kiszereléssel, de nagyban nem venném meg.