Hiuz

Regisztráció dátuma: 2017. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Sol de Janeiro Brazilian Crush Body Fragrance Mist

Sol de Janeiro Brazilian Crush Body Fragrance Mist
2019. július 24.

Ismét úgy vásároltam, hogy hagytam magam meggyőzni a vélemények által...kár volt. Én is az utazós szettet vettem meg, a testpermetet először felfújva első gondolat: te jó ég, mi ez??!!! Hasonlítani se tudom ezt az illatot semmihez, rettenetesen édes, fanyarsággal vegyítve, egy testpermettől felfrissülést várnék, ez inkább terhes. Most a napokban fújkálom magam, mikor találkozok ismerőssel, kíváncsi vagyok, valaki tesz-e megjegyzést erre az émelyítő szagra, de még eddig senki sem szólt :D Aki szereti az ennyire gejl illatokat, az biztos beleszeret ebbe a termékbe. De ez nem én vagyok, nem illik hozzám.

Oriflame The One Por Állagú Szemhéjárnyaló

Oriflame The One Por Állagú Szemhéjárnyaló
2019. július 24.

A zöld és a lila árnyalatot vettem meg korábban, ma próbáltam ki először. Nagyon porzik, de ezt még elnézem neki, viszont másfél (!) óra után semmi nem látszik a szemhéjamon! Eltűnt. Szeretem az Oriflame termékeit, de az utóbbi időben a szemhéjárnyalókra nem nagyon feküdtek rá, ez teljes pénzkidobás volt. 1 csillag.

Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő (régi)

Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő (régi)
2019. március 10.

Előttem többen írták, hogy èrdesebb kendő mint az àtlag, nos én ezt egyáltalàn nem tapasztaltam. Nagyon jól nedvesìtett, friss illatú kendő, sminket is szèpen leszedi. Előtte Garnier szőlőset hasznàltam, most ez az új kedvenc :) nem tudok rá rosszat mondani. Újravevős.

Update: sajnos kb 2 hét használat után nálam is előjött, hogy csípte, karistolta a bőrömet, áttörlés után fájt az áttörölt terület. Nem tudom, korábban miért nem csinálta, viszont egyáltalán nem volt kellemes, így 2 csillagot adok. Visszatérek a szőlőshöz, annál ilyen érzést nem tapasztaltam.

Oriflame Swedish Spa Sókristályos Testradír

Oriflame Swedish Spa Sókristályos Testradír
2019. március 10.

Az egész termékcsalád eddig csak pozitív élményekkel gazdagított, ez a radír egy régi (még meskás) kedvenc radíromat idézi, sóval és mandulaőrleménnyel radíroz, tenger illattal, és picit olajos marad utána a bőröd - én konkrétan mindig ezt keresem egy radírban, mert sok esetben utána csak húzódik a bőr. Itt nem, szépen radíroz, majd befed egy lágy olajos, tenger-tisztaság réteggel. Nagyon tetszik! :)

Anita Toth Organic Products Sweet Lavender Testápoló

Anita Toth Organic Products Sweet Lavender Testápoló
2019. március 10.

Nekem is csak mintám volt belőle, egyáltalán nincs levendula illata, nekem kakaóvaj és sheavaj érződik (korábban mindkettőt tisztán használtam). Ugyanolyan zsíros érzet marad a bőrön, mintha sheavajjal, vagy egy darab kakaóvajjal kenegetném magam, a levendulának nyoma sincs. Most láttam az árát...botrányos, a meskán fillérekért (ehhez képest) készítenek nagyon jó testápolókat. Azért adok két csillagot, mert az összetevők jók, de a többi marketingfogás.

Vichy Slow Age Éjszakai Krém

Vichy Slow Age Éjszakai Krém
2019. január 25.

Mintàm volt belőle, egyik este ràszàntam magam. Felkenès után: MI EZ A SZÖRNYŰSÈGES RAGACS? mintha gèpzsírt kentem volna a fejemre. Összesen 3 (!) percet voltam hajlandó eltűrni ezt a furcsasàgot, lemostam, indult elölről az esti arcàpolàsi rutin. Van már egy elváràsom az èjszakai krèmek terèn, ès sok pozitív tapasztalat, de ez....krémnek se neveznèm. Az àràt itt làttam...ha fizetnènek èrte, akkor sem vennének rà erre a merènyletre a bőröm ellen. A maradèk minta ment a kukàba.

Oriflame Swedish Spa Tisztító Arcmaszk

Oriflame Swedish Spa Tisztító Arcmaszk
2018. december 3.

Nagy Oriflame rajongó vagyok, több arcmaszkon is túl, de ez nem jó. Az illata se jó, és egyszerűen nem tudtam lemosni, a végén használnom kellett arctisztítót és tonikot, hogy lejöjjön egy fehéres, makacsul ragaszkodó réteg. Nemrégen jelent meg a Love Nature-től egy 30 ml-s, uborkás maszk, az klasszisokkal jobb, az illata is mennyei, és le lehet mosni. Hatalmas csalódás ez a maszk, egyáltalán nem csinált semmit az arcommal, max.extrán kellett vakarnom le róla a maszk-réteget...1 csillag

Oriflame Loving Care Tusolókrém

Oriflame Loving Care Tusolókrém
2018. október 1.

Nekem igazi esti, nyugtató tusfürdő, "krém" illattal! Nagyon jó érzés vele zuhanyozni!

Oriflame Loving Care Kézkrém

Oriflame Loving Care Kézkrém
2018. október 1.

Most ismerkedem a termékcsaláddal, ez a kézkrém volt az első, amit kipróbáltam, az illata nagyon tetszik, igazi "krém" illata van, nekem jó, békés, nyugodt érzések jönnek elő, mikor megszagizom. Este lefekvéskor használom, jól hidratál, akciósan jutottam a 150 ml-es kiszereléshez, nagyon megérte! Folyamatban a termékcsalád további tesztelése! :)

L'Oreal Paris Smooth Sugars Clear Scrub

L'Oreal Paris Smooth Sugars Clear Scrub
2018. április 20.

A kivis marketing engem is elcsábított, de nekem semmi extrát nem adott ez a termék. Érdekes ez a zöld szín, de ennyi. Van harmadennyi árért Oriflame-s kókuszos arcradírom, az is tud ennyit. Nem radíroz erősen, az illata tetszik, el fogom használni, de nem fogom újravenni.