Hiuz

Regisztráció dátuma: 2017. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Occitane Aqua Reotier Ultra Hidratáló Gél

L'Occitane Aqua Reotier Ultra Hidratáló Gél
2018. április 20.

Kis csomagban vettem, a szérum mellett ez is csalódás, nem szívódik be, csak nagyon lassan, fénylik a fejem tőle, mintha vizes vagy zsíros lenne. Vannak a L'occitane-nak nagyon jó termékei, de szerintem ezzel a termékcsaláddal mellélőttek. Nem veszem újra, sőt ezeket a kis kiszereléseket se tudom, hova tegyem, még elajándékozni se merem, annyira nem jött be. Nem szeretném még egyszer érezni a bőrömön.

L'Occitane Aqua Reotier Hidratáló Szérum

L'Occitane Aqua Reotier Hidratáló Szérum
2018. április 20.

Nagy csalódás nekem ez a szérum, a L'occitane más szérumait nagyon szeretem, ez ragad, nem szívódik be a bőrbe, sokáig fénylik a fejemen, olyan mintha vizes lenne, az illata se tetszik. Kis kiszerelésben vettem, de pénzkidobás volt, a két krémminta se tetszik, talán egyedül a lemosó az, ami elmegy, de nem venném azt se újra.

The Body Shop Kakaóvajas Tusfürdő

The Body Shop Kakaóvajas Tusfürdő
2017. november 12.

Ajándékba kaptam, nekem szörnyű az illata, mintha romlott WU2 sampon szaga lenne. Nem éreztem extra hidratálást, de nem bírtam magamon ezt a tusfürdőt, mostam is le azonnal. Hál istennek nem érződik bőrön az illata.

Isana Bodylotion-Spray Aloe Spa

Isana Bodylotion-Spray Aloe Spa
2017. október 27.

Nekem a korábbi hozzászólókkal ellentétben alig-alig akart beszívódni a bőrömbe, sokáig csak simogattam a krémet a bőrömön, úgy éreztem magam, mint egy nyálkás béka. Szokatlan érzés volt, hogy csak szétkened az anyagot a bőrödön és nem történik semmi, csak kened ide-oda. Az illata egyébként nagyon tetszik, nekem a szórófejjel sem volt gondom, oda és annyit nyomott, amennyi kellett, emiatt praktikus a használata. De az állaga...Mire nagy nehezen beszívódott, hűvös érzés lett mindenhol, és mintha egy jó adag, parfümös hintőporral öntöttek volna le, olyan érzés volt utána a bőröm. Ajándékba kaptam, de magamtól nem venném meg. Az illata és fújós kiszerelése miatt kapja a 3 csillagot.

Oriflame Nature Secrets Radírozó Tusolózselé Mentával és Málnával

Oriflame Nature Secrets Radírozó Tusolózselé Mentával és Málnával
2017. október 17.

Finom radírozás, isteni illat, hidratált bőr...ezzel mindent el is mondtam :) nagyon szeretek vele zuhanyozni, nekem valamiért málnás túrótorta illata van egy kis mentával, testápoló nélkül is puha marad utána a bőröm! Csillagos ötös!

Oriflame Yo! Punky Pear

Oriflame Yo! Punky Pear
2017. október 14.

A kedvenc illatom volt középsuli vége és egyetem elején. Reggelente friss körteillat lengett körbe suliba menet. Fiúk mindig mondták: "a körte illatú lány" :) sajnáltam akkor hogy nem gyártották tovább, nagyon eltalált illat volt.

Vichy Slow Age Nappali Arckrém SPF30

Vichy Slow Age Nappali Arckrém SPF30
2017. október 12.

Mintát kaptam belőle egy újságban, amint kinyitottam öblítőszag fogadott, nem volt rossz az illat, de ilyen erőset krémnél már rég tapasztaltam. Felkenés után fél óra múlva is még ragadt a bőrömön (lemértem az időt). Az arcom fénylett tőle. Különleges hatást nem tapasztaltam, most látom az árát, hát ennyit szerintem nem ér, alacsonyabb árkategóriában ennél sokkal jobb és hatékonyabb krémek vannak.

Oriflame Love Nature Testápoló Lotion Mentával és Málnával

Oriflame Love Nature Testápoló Lotion Mentával és Málnával
2017. augusztus 24.

Rengeteg Oriflame terméket ismerek, ezt nagyon eltalálták (ahogy az olivás-aloe verás tusit is), nagyon finom az illata, frissítő, nagyon jó a menta benne (nálam ez veri a Body Shop Virgin Mohito-s termékcsaládját), nagyon jól lehet kenni, jó érzés a bőrön, könnyen beszívódik, nagyon jól hidratál, az illata is megmarad. Csillagos 5! :)

Oriflame Love Nature Tusolózselé Olívaolajjal és Aloe Verával

Oriflame Love Nature Tusolózselé Olívaolajjal és Aloe Verával
2017. augusztus 24.

Nagyon jó illatkombináció, kíméletesen tisztít, nekem mindig jó hangulatom lesz, mikor ezzel zuhanyzok. :) Zuhanyzás után is érezni az illatát, engem nem szárít, de azért utána használok testápolót. Tisztának, frissnek érzem magam tőle.

Bioderma Photoderm Max SPF 50+ UVA33 Spray

Bioderma Photoderm Max SPF 50+ UVA33 Spray
2017. augusztus 21.

Külföldi tengerpartos nyaraláshoz választottam, védelem szempontjából nem bántam meg, nem hagyott leégni, és még barnulni is lehetett tőle, persze visszafogott mértékben, ahogy írta is egy előttem hozzászóló. Nekem a krém állaga annyira nem jött be, nehezebben kentem, oszlattam szét, mint más fényvédőket, nehezebb volt pumpálnom,mint más krémeket. De tény, hogy működött, és az összetevői is szuperek!