Hiuz

Regisztráció dátuma: 2017. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nivea Silk Mousse Citrom és Moringa Tusfürdőhab

Nivea Silk Mousse Citrom és Moringa Tusfürdőhab
2017. július 31.

Egy újságban láttam, gondoltam kipróbálom. Nagy csalódás volt, az illata semmilyen, én citromot nem is érzek, zuhanyozni meg olyan vele, mintha borotvahabot kennék az egész testemre. Nem leszek tusfürdő hab fan...

Yves Rocher Gommage Végétal Növényi Testradír Barackmag-kivonattal

Yves Rocher Gommage Végétal Növényi Testradír Barackmag-kivonattal
2017. július 14.

Én már egy újabb kiszerelését vettem meg, ami parabénmentes. Engem picit sárgabaracklekvárral emlékeztet, ha beleszagolok a tubusba, jól radíroz, ismerek ennél durvább radírozókat is, de ez pont elegendő, jó puha és jó illatú lesz utána a bőr.

The Body Shop Virgin Mojito Body Scrub

The Body Shop Virgin Mojito Body Scrub
2017. július 14.

Utazó kiszerelésben vettem, gél állagú a radír, kis golyókkal, nekem a testradír nem ez a kategória, aki a lágyabb verziókat szereti, annak kiváló lehet, mert nagyon finom az illata. Én nem vettem észre különösebb radírozó hatást, tusfürdőm volt hasonló ilyen golyókkal, ami radírhatást ígér, hát azt nem kaptam meg. Ismerek sokkal jobb, és olcsóbb radírokat is, amik erőteljesebben, mégis kíméletesebben radíroznak.

L'Occitane Pivoine Sublime Peónia Bőrtökéletesítő Arckrém

L'Occitane Pivoine Sublime Peónia Bőrtökéletesítő Arckrém
2017. július 6.

Nagyon-nagyon jó krém, az egyik kedvencem, tavasszal-ősszel használom, szérummal együtt is csodás! Gyorsan beszívódik, nem ragad, nem fénylik a bőröm utána, ragyogó árnyalatot kap. A honlapjukon azt írják, hogy van benne "ásványalapú optikai korrektor", emiatt lehet az, hogy szép egységesnek néz ki a bőr.

The Body Shop Virgin Mojito Body Sorbet

The Body Shop Virgin Mojito Body Sorbet
2017. július 6.

Az illata, állaga nagyon tetszik, nagyon finom koktél illat, az állagáról meg mentás jégkása jut eszembe, viszont hamar elillan az illata, és ami legzavaróbb volt, hogy kb. 15-20 perc után le lehet dörgölni a bőrről :( olyan, mintha "radírtörmelék" lenne a testemen, nem kellemes érzés, és ugyanezt tapasztaltam a Pinita Coladas-nál is. Más sorbetem a Body Shoptól még nem volt, nem tudom, mindegyik így viselkedik-e. Viszont rendkívül drága ahhoz képest, hogy nem szívódik, hanem darabosan jön le a bőrről, így csak 3 csillagot kap, ezt is csak az illat miatt...

Nourish Golden Glow: Csillámló Hidratáló Arckrém

Nourish Golden Glow: Csillámló Hidratáló Arckrém
2017. július 5.

Nekem sajnos nagyon nem jött be ez a krém, kis mintát vettem belőle, nagyon megbántam, ahogy felkentem, rohantam is a csaphoz lemosni, nekem nagyon tömény krém volt, sárga volt a fejem tőle, illetve ilyen nem egészséges fényű. Fuldokolt az arcom. Lehet a korábbi hozzászólók csinálták jól, hogy vékonyan, vagy hidratáló krémbe keverve használták. Nekem teljes pénzkidobás volt, a maradékot is kidobtam. :( sajnálom, mert natúr kozmetikum, jók az összetevői, de valamiért az én bőröm nem szerette...

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém
2017. július 5.

Nálam ez a Krémek Krémje! Nagyon könnyű, nagyon gyorsan beszívódó krém, nem hagy zsíros érzetet, picit mattít. A kombinált bőrömnek csodaelixír! Nagyon szép árnyalatot kap a bőröm, szuperhidratáltnak néz ki. Nagy melegben is rendkívül jó! Az illata nekem picit hűs-férfias :) Imádom!

Garnier Skin Naturals Essentials Sminklemosó Kendö

Garnier Skin Naturals Essentials Sminklemosó Kendö
2017. július 5.

Nagyon szeretem ezt a törlőkendőt, a bőrömnek is tetszik, vízálló sminkemet jól távolítja el. Az illata is szuper, utána nem ragad a szemem körül a bőr, mint más olajos lemosóknál. Többször akciózzák a DM-ben.

The Body Shop Vitamin E Moisture Cream

The Body Shop Vitamin E Moisture Cream
2017. július 5.

Mintát kaptam belőle vásárlásnál, az orromnál csípett, ott kicsit szárazabb a bőr, de ezt más arckrémeknél nem tapasztaltam. Diszkomfort érzés volt, mintha a "krém alatt izzadt volna a fejem" (van ennek értelme?) Olyan, mintha egy réteg lenne az arcomon, ami nem tud beszívódni, és alatta a bőrömnek melege lenne. Nagyon sokáig ragadt tőle az arcom, lehet, hogy hidegebb időben jobban teljesít, de biztos, hogy vásárolni nem fogom.

Biobaza Anticellulite Bőrfeszesítő Gél

Biobaza Anticellulite Bőrfeszesítő Gél
2017. július 5.

Pár hete használom ezt a krémet, gyorsan beszívódik (kb. 5-6 perc alatt, lemértem), nem ragad utána az ember, nem jön le a krém darabokban, nem hagy foltot a ruhán, és kb a felkenés utáni 3. perctől hűsítő érzést tapasztaltam a kezelt felületen. Jók az összetevői, az illata viszont elsőre nem tetszett, gyógynövényre emlékeztet, de később megszoktam. Persze a narancsbőr egy krémtől nem fog eltűnni, de egész nap érződik a feszesség a kezelt részen. Jó kiegészítője lehet egy cellulit-elleni diétának, kezelésnek.