Hiuz

Regisztráció dátuma: 2017. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém
2017. június 30.

Lassan 1 éve, hogy ezt a fogkrémet használom, korábban mindig váltogattam őket, ehhez viszont hűséges vagyok. Jó az íze, jól habzik, nem tapasztaltam utólag ilyen "szájszárazságot", diszkomfort érzést, mint némely fogkrémnél fogmosás után. Annak külön örülök, hogy parabén- és fluoridmentes. Fogfehérítőnek írják, én ilyet nem tapasztaltam, viszont a héten a fogorvosom is megdícsért :)

Misslyn Vízálló Szemceruza

Misslyn Vízálló Szemceruza
2017. június 27.

218-as vízkék, és 200-as türkiz/zöld színben van, nem kenődik el, egész nap tart, könnyű felvinni, puha, és a sportolást is bírja. Szépek a színeik, nagyon megszerettem.

Rimmel Wake Me Up Szempillaspirál

Rimmel Wake Me Up Szempillaspirál
2017. június 27.

Ez most nálam 2 éve a favorit szempillaspirál, nem is használok mást! Nagyon jól dúsít, jól lehet a tömzsi keféjével szétoszlatni a festéket, és nekem az illata is nagyon tetszik, tényleg kicsit uborkás. Nekem még ez a zöld kiszerelés is bejön! :)

FLP Ever Shield Deodorant Stick

FLP Ever Shield Deodorant Stick
2017. június 27.

Legalább 8 éve használom ezt a deót rendszeresen, a triclosan zavar egyedül. Nekem mondták ez első használatnál, hogy 2-3 hétig nem lesz jó illatú az ember, állítólag ez hagy izzadni, és ennyi idő kell, hogy a korábbi évek alatt felhalmozódott méreganyagok kiürüljenek. Ez nálam valóban így is történt, viszont utána eltűntek a kellemetlen szagok. Alumíniumsókat nem tartalmaz, ruhákat nekem nem tett tönkre. Nekem bevált ez a deó, sokáig elég.

FLP Sun Lips

FLP Sun Lips
2017. június 27.

Hűsítő érzés, miután felkentem, kis bizsergést is éreztem. A normál ajakbalzsamot nagyon szeretem, de nekem ez valahogy nem jött be annyira, mint a testvére, kicsit nekem szárította a számat, valahogy nem volt olyan komfortos érzés, miután felkentem, pedig nyár miatt vettem, fényvédés miatt. Az illata se ejtett rabul.

FLP Aloe Propoliszos Krém

FLP Aloe Propoliszos Krém
2017. június 27.

A First-tel együtt használtam, mikor nagyon pattanásos és zsíros volt a bőröm, a kettő kombinációja nálam csodát művelt. Gazdag krém, mikor először felkentem, én éreztem feszesítő érzést, nagyon furcsa volt. Ez pár alkalom után elmúlt, viszont sűrű, nekem nehéz volt kenni, de tényleg jót tett a bőrömnek. A parabének miatt nem vettem egy idő után újra, ezért adok 4 csillagot.

FLP Sonya Aloe Nourishing Serum

FLP Sonya Aloe Nourishing Serum
2017. június 27.

Évekkel ezelőtt használtam, ez volt az első szérumom, fehér teás, de engem is citromtortára emlékeztetett az illata, reggelente mindig ez a citromsüti illat lengett körbe :) Nagyon jó szérum, bőröm szerette, gazdag textúrájú, én télen használtam.

FLP Aloe Lips with Jojoba

FLP Aloe Lips with Jojoba
2017. június 27.

Az összes ajakápoló közül ez a legjobb, amit használtam, nagyon jó az állaga, nem szárít, nagyon jól ápol, hidratál, az illatát is szeretem! Télen, ha kiszárad az orrom körül, én még oda is kenem.

FLP Aloe First Natural Soothing Spray

FLP Aloe First Natural Soothing Spray
2017. június 27.

Kb 8 éve használom folyamatosan, egy előadáson hallottam, hogy arctoniknak használható, nekem a pattanásos homlokomat teljesen rendbehozta, azóta sincs baja a bőrömnek. Az összes tonikhoz képest, amit évek alatt kipróbáltam, nekem ez jött be a legjobban, meg a bőrömnek is, bár nem ez az eredeti rendeltetése, felszíni sérüléseknél, vágásoknál kítűnő. Én vattapamacsra fújom, áttörlöm vele az arcbőröm, utána nem marad sem olajos, sem ragadós érzés.

Oriflame Very Me Fat Lash Szempillaspirál

Oriflame Very Me Fat Lash Szempillaspirál
2017. június 27.

Az összes Oriflame szempillaspirál közül nekem ez jött be a legjobban, dús pillákat csinál, tömzsi a keféje, és sokat akciózzák, így olcsóbban lehet hozzájutni, mint a többihez.