Hiuz

Regisztráció dátuma: 2017. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Feminelle Frissítő Intimlemosó Lótusz

Feminelle Frissítő Intimlemosó Lótusz
2017. június 27.

Évek óta használom a termékcsaládot, nekem még soha nem volt ezekkel a termékekkel semmilyen problémám. Anyukámon keresztül jutok hozzájuk. Jó intimlemosók, viszont most ellenőriztem az összetevők listáját, és a sok paraben elkedvetlenít. :( ezért adok 4 csillagot.

Oriflame Ecobeauty Bőrkisimító Éjszakai Krém

Oriflame Ecobeauty Bőrkisimító Éjszakai Krém
2017. június 27.

Nagyon jók az összetevők, éjszakára nem volt nehéz krém, a bőrömnek is tetszett, én a nappali krémjükkel együtt használtam, és szép volt tőle a bőröm. Az illat se ennél, se a nappali krémnél nem tetszett, a nappalinál még a flakon pumpa is elromlott. Viszont a hatása kiváló, ezért nem vontam le csillagot.

Oriflame Vip Night EDP

Oriflame Vip Night EDP
2017. június 27.

Katalógusban nagyon tetszett az illata, viszont felfújva nekem 15 perc után megfájdult a fejem, soha előtte parfümtől még ilyet nem tapasztaltam. Erős, domináns, nekem kicsit tolakodó illat volt felfújva, valahogy nem szerettem magamon, 2-3 használat után el is ajándékoztam.

Oriflame Women's Collection Innocent White Lilac EDT

Oriflame Women's Collection Innocent White Lilac EDT
2017. június 27.

Az orgona illata nekem egyből átjött a katalógusból, finom, de mivel EDT így szinte olyan, mintha felfújás után elpárologna az egész. Más EDT-kel ellentétben itt tényleg semmi nem marad meg a bőrömön, más parfümöknél legalább még az elején volt visszajelzés a környezettől, hogy hmmm ez meg ez milyen finom illat, ennél az EDT-nél semmi. Ezért adok 4 csillagot.

Oriflame Ecobeauty Bőrkisimító Nappali Krém

Oriflame Ecobeauty Bőrkisimító Nappali Krém
2017. június 27.

Szuperek az összetevők, nekem első használat után olyan volt, mintha kifeszítették volna a bőröm, de a jó értelemben. A bőröm is szerette, viszont az illata nem tetszett, bár többszöri használat után megszoktam, illetve az első flakonomnál a pumpa is tönkrement, így kicsit macera volt a felkenés :) De csillagot nem vonok le, mert tényleg kitett az Oriflame magáért.

L'Occitane Jasmin Immortelle Neroli EDT

L'Occitane Jasmin Immortelle Neroli EDT
2017. június 27.

Nagyon szeretem a jázminos parfümöket, ez kifejezetten egzotikus kombináció, kollégáim folyamatosan szagolgattak, nagyon tetszett nekik, és nekem is! :) tartós illat, inkább hidegebb időkre ajánlott, én főleg ősz végén és télen használtam, valószínűleg azért, mert limitált kollekció volt, és a karácsonyi időszakban jött ki. Nyáron könnyedebb, légiesebb illatot választanék.

Yves Rocher Soin Végétal Capillarie Couleur Színvédő Hajbalzsam

Yves Rocher Soin Végétal Capillarie Couleur Színvédő Hajbalzsam
2017. június 27.

Nagyon tetszik a galagonya illat, és nagyon jól hidratálja a hajamat, utána szinte "folyik" a kezemben a hajam. Én utána még hajolajat is használok, mert bármilyen balzsammal is nehezen kifésülhető a hajam, de a jelenleg kapható balzsamok közül én egyértelműen erre a balzsamra szavazok.

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Makadámdió

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Makadámdió
2017. június 27.

Nőnapra kaptuk ezt is a férfi kollégáktól, először majdnem elcseréltem egy málnásra, de végül nem bánom, hogy emellett döntöttem, jól hidratál, szeretem az illatát is, azóta már újravettem. Az ára is rendben van.

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Virágzó Cseresznyefa EDT

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Virágzó Cseresznyefa EDT
2017. június 27.

Nagyon finom cseresznye illat, nem tolakodó, nagyon könnyed, légies, nőies illat. Sajnos nagyon hamar elillan ez a finom báj, napközben többször fújom. Használata után mindig jókedvem lesz. :) Vásárlás előtt megnéztem az itteni hozzászólásokat, így tudtam, mit fogok kapni a pénzemért (hogy az illat nem lesz tartós, többször kell fújni), de így is nagyon szeretem!

Yves Rocher Jardins Du Monde Lavandin De Provence Tusfürdő

Yves Rocher Jardins Du Monde Lavandin De Provence Tusfürdő
2017. június 27.

Nőnapra kaptuk a munkahelyen a férfikollégáktól, az illata remek, de a termékcsaládból nekem az összes ilyen típusú tusfürdő szárította a bőröm, pedig több esélyt is adtam ennek a termékcsaládnak, több illatot is kipróbáltam (pl. grapefruit, lótuszvirág) Végül el kellett őket ajándékoznom, mert felkarom, lábszáram már fehér volt a kiszáradástól. Ezért adok 3 csillagot.