Hiuz

Regisztráció dátuma: 2017. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Occitane Shea Vajas Light Nyugtató Arckrém

L'Occitane Shea Vajas Light Nyugtató Arckrém
2017. június 27.

Ezt a krémet az utóbbi két télen használtam, a téli hidegben nagyon jól hidratál, pont annyira zsíroz, amennyire kell, nem tömíti a pórusokat. Az illatát is nagyon szeretem. Nyárra nem ajánlom, nehéz krém a nyári meleghez.

L'Occitane Grapefruit-Rebarbara Testápoló

L'Occitane Grapefruit-Rebarbara Testápoló
2017. június 27.

Ez a testápoló sokáig a kedvencem volt, az illatát nagyon eltalálták, gyorsan beszívódott és nagyon jól hidratált. Kár, hogy csak limitált kiadásban értékesítették. :( A grapefruitnak nem volt olyan tolakodó az illata, mint más termékeknél.

L'Occitane Mandula Bőrtökéletesítő Testápoló Balzsam

L'Occitane Mandula Bőrtökéletesítő Testápoló Balzsam
2017. június 27.

Az "Isteni mandula csomag" részeként ismerkedtem meg vele, másabb állagú, mint a többi mandula termék, púderesebb, illetve rózsaillatot is felfedeztem benne. Igazán nőies illat, hosszan hidratál.

L'Occitane Mandulás Tusolóolaj

L'Occitane Mandulás Tusolóolaj
2017. június 27.

Első találkozáskor az illata még nem tetszett, aztán fokozatosan alakult ki a szerelem :) a folyékony, olajszerű tusfürdő a bőrön krémes állagú lesz, ez tetszik a legjobban. Gazdaságos, lassan fogy. Nagyon jól hidratál, nem szárítja a bőröm sok más tusfürdővel ellentétben.

Joico K-Pak Color Therapy Színvédő, Újraépítő Olaj

Joico K-Pak Color Therapy Színvédő, Újraépítő Olaj
2017. június 27.

Hajmosás után nagyon nehezen kezelhető a hajam (bármennyi balzsamot teszek rá), először a fodrászomnál találkoztam ezzel az olajjal, felkenés után rögtön tudta fésülni, nagy szemekkel kérdeztem, mit kent rá. 3 éve használom, általában egy flakon nekem 1 évig elegendő, azonnal tudom fésülni a hajam, nem nehezíti el, nem lesz zsíros érzet utána. Imádja a hajam, meg én is :)