hivettivy

Regisztráció dátuma: 2017. január 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. január 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Balea Silky Diamond Tusfürdő

Balea Silky Diamond Tusfürdő
2019. december 23.

Én sem tudok újat mondani róla. Ínycsiklandó karamell illata van, icipici bogyóval talán. Igazi téli illat...
Nem szárít, az árát megéri.

Balea Lime és Menta Tusfürdő

Balea Lime és Menta Tusfürdő
2019. június 17.

Nagyon finom illata van, tényleg a mojitos Meeresrauschen-re emlékeztet két évvel ezelőttről.Még a színe is ugyanolyan türkizkék. Örülök, hogy újra lehet kapni, mert elfogytak a készleteim a régi fajtából. Jól habzik, és igazán frissítő.

Isana Zeit für Verwöhnung Tusfürdő

Isana Zeit für Verwöhnung Tusfürdő
2019. január 4.

Ez a tusi a karácsony egy palackban. Fenyőillat nélkül persze :) . Kellemes narancs egy kis fahéjjal... Hasonlít egy régebbire, amiről sajnos lecsúsztam (az orrom elől vitték el az utolsót)
Igényes a csomagolása, nem szárít. Mostanában a Baleák közül mind olyan átlagos nekem, az Isana kreatívabb e téren.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2019. január 4.

Nagyon szuper termék, magas fedésű és tartós is. Télre a 020, nyárra a 025 a tökéletes szín nekem. Tényleg vízálló :)
Bár nem számítottam ilyen erős illatra, de nem túl vészes. Egyszerűen ez a tökéletes korrektor :D .

L'Oreal Mega Volume Collagene

L'Oreal Mega Volume Collagene
2018. október 27.

Jó spirál, szép pillákat csinál, nagyon fekete éés csak az alsó pilláimról kenődik le :)

Alverde Schwung + XXL Volumen Szempillaspirál

Alverde Schwung + XXL Volumen Szempillaspirál
2017. december 27.

Nekem nem csomós, de nagyon utálom. Rétegezni nem lehet, egyszerűen nem változik az eredmény, kevés festéket vesz fel, alig lehet lemosni. Nem dúsít, picit hosszabbít de ennyi. Jah, meg nagyon potyog.

Balea Cremedusche Rose Elegance

Balea Cremedusche Rose Elegance
2017. december 27.

Finom az illata, csodaszép a csomagolása, egynek teljesen jó.

Balea Candy Lips Ajakápoló Stift Sheavajjal

Balea Candy Lips Ajakápoló Stift Sheavajjal
2017. december 27.

Finom illatú, átlagosan hidratál, sok benne a csillám és fény. Színe nagyon nincs, vagy csak nagyon halvány. Málna+ vaníliacukor illata van :) .

Balea Soft & Clear Gesichtswasser

Balea Soft & Clear Gesichtswasser
2017. november 20.

Saját tapasztalataim szerint jól tisztít-frissít, intenzív fertőtlenítő-illatú. Segíti a pattanások gyógyulását. Nem rossz termék.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Concealer
2017. október 23.

Az én színem a Nude.
Nos nekem egész sötét karikáim vannak, de nagyon jól elfedi őket! Talán a valaha legjobban fedő korrektorom!
Csak az a baj úgy kb. minden korrektorral annyira látszódnak a pórusaim a szemem alatt, hogy na... :(

Amúgy lehet hogy van benne valami, kedves előző, hogy a mülleres nude sötétebb, mert egyszer kipróbáltam a müllerest és sötét volt, pedig nekem a dm-es nude szinte tökéletesen passzol.