hjuditcrema

Regisztráció dátuma: 2017. március 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. március 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Ziaja Olíva Kézkrém

Ziaja Olíva Kézkrém
2021. november 12.

Legjobb kézkrém! Baromi gyorsan beszívódik, finom visszafogott az illata. Kár, hogy mostanában kevés helyen kapható:(

Garnier Ambre Solaire Anti-Dryness Super UV

Garnier Ambre Solaire Anti-Dryness Super UV
2021. július 28.

Nálam is fényes finisű marad, picit ragad, védeni véd, de hát nem a tökéletes…

Garnier Ambre Solaire Fluid Arcra SPF50+

Garnier Ambre Solaire Fluid Arcra SPF50+
2021. június 25.

Eucerin oil control helyett szerettem volna kicsit olcsóbb fényvédőt, egész jó, de azért hagy pár kivetni valót.
Meglepően folyékony az állaga, viszont nagyon zsírosnak tűnik felkenve (mindenképpen várni kell a beszívódásra). Alkoholtartalma engem nem ütött ki szerencsére. Kiszerelése pedig valóban lehetne nagyobb. (Update: 2 hónapra elegendő mennyiség)

Pyunkang Yul Moisture Cream

Pyunkang Yul Moisture Cream
2021. június 2.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Hatalmas kiszerelés, könnyed állag, viszont egy picit ragad felkenés után. Yesstyle-ról rendeltem be akciósan.

L'Oreal Paris True Match Alapozó

L'Oreal Paris True Match Alapozó
2021. június 2.

Első alapozó, amit biztosan újra fogok vásárolni, szépen lehet eldolgozni, egységes szép bőrt eredményez, árnyalata is megfelel számomra (sárgás tónusú a bőröm) és a mennyisége pedig nekem kitart egy évig is (kb heti kétszer sminkelek).

Update: 2017 óta használom töretlenül:) téli árnyalatom 2D/2W

Care:Nel Lip Sleeping Mask

Care:Nel Lip Sleeping Mask
2021. május 19.

Újonnan nyílt koreai termékeket forgalmazó Bp-i boltban vettem (Múzeum körúton).
Laneige terméket akartam venni, de ez is tökéletesen teszi a dolgát, az ár töredékéért. Önállóan akár szájfénynek is szuper, és valóban jól ápol.

Update: kb 5 hónapig kitartott ez a mennyiség

La Roche-Posay Anthelios Shaka Ultra Könnyű, Színezett Fluid SPF50+/PPD46

La Roche-Posay Anthelios Shaka Ultra Könnyű, Színezett Fluid SPF50+/PPD46
2021. április 21.

Egyetértek az előttem szólókkal, nem a legjobb fényvédő a piacon (inci, állag, csillogás, ár-érték arány). Az én esetemben egy üde bőrszínt adott, jól tudtam rá sminkelni, nem irritált. Érezhető benne a parfüm, talán citrusos illatra emlékeztet.

La Roche-Posay Anthelios Anti-Imperfections Napvédő Krém Problémás Bőrre SPF50+

La Roche-Posay Anthelios Anti-Imperfections Napvédő Krém Problémás Bőrre SPF50+
2021. április 14.

Testesebb krém, nem vizes állagú, de meglepően szépen terül el az arcon, mintha egységesítené is a bőrt. Picit csillog a bőr, de ha sminkelek rá már nem tűnik fel.

Mixa Akár 24 Órás Bőrnyugtató Hidratáló Krém Nagyon Száraz Bőrre (10%)

Mixa Akár 24 Órás Bőrnyugtató Hidratáló Krém Nagyon Száraz Bőrre (10%)
2021. április 11.

Nemrég találtam rá a Müllerben, nem is értem miért vásároltam drágább arcápolókat, amikor ez tökéletesen működik.
Könnyen fel lehet kenni, mégis picit zsíros hatása van, beszívódása egész gyors. Nekem nagyon bevált!

Catrice ICONails Gel Körömlakk

Catrice ICONails Gel Körömlakk
2021. március 30.

Régóta csakis géllakkot használok, de ez a márka visszahozta a hitem a hagyományos körömlakkok iránt.:) 88 és a 73-as árnyalatban vásároltam meg, nagyon olcsó és meglepően jó minőségű. Tényleg kibír 4-5 napot hiba nélkül (egy réteg+fedőlakk)!