hkrisztina

Regisztráció dátuma: 2016. március 11.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. március 11.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Terra Naturi Verwöhn Momente Testápoló

Terra Naturi Verwöhn Momente Testápoló
2018. január 8.

Igen szerintem is fura szaga van felkenve, pedig a tubust szimatolva az üzletben még jónak tűnt. De nekem még nem a kellemetlen kategória. Jól hidratál és viszonylag hamar be is szívódik. Elhasználom, de az illata miatt biztos nem veszem újra.

Terra Naturi Tusfürdő Gél Vadrózsa & Mandula

Terra Naturi Tusfürdő Gél Vadrózsa & Mandula
2018. január 8.

Yves Rocher tusfürdők helyett kerestem pénztárcabarát alternatívát és nagyon bevált. Ami nekem fontos, hogy SLS mentes, így nem szárít. Az illata kellemes, de nem túl erőteljes. Szivaccsal használva jól habzik.

RdeL Young Mono Pirosító

RdeL Young Mono Pirosító
2018. január 8.

Szinte semmi nem látszik belőle és nagyon porol felvitelkor. Csak némi csillogás/fény marad utána. De legalább az illata finom. Ettől függetlenül pénzkidobás

Balea Professional Locken Sampon Göndör és Hullámos Hajra

Balea Professional Locken Sampon Göndör és Hullámos Hajra
2017. november 28.

Találtam helyette minden mentes sampont, így ezt már régóta nem használom, de azért nem volt rossz.

Szeretem ezt a sampont. Felváltva használom a Rossmann-os göndör samponnal. Itt sokan írják, hogy nem tisztít...én semmi ilyet nem tapasztaltam. Nem szárít annyira, mint más samponok. Frissen mosva nagyon szépek a fürtjeim, hogy utána kilógják magukat, az már igazán nem a termék hibája. Nem igazán találok más göndör hajra való sampont, így addig marad ez.

Essence All About... Szemhéjpúder Paletta

Essence All About... Szemhéjpúder Paletta

UP: Nem használtam el. Lepergett a szemhéjamról. Kuka

Nem túlságosan pigmentáltak, de azért használom őket. Az tetszik, hogy vannak benne matt és csillámos színek is.

Pupa Active Light Alapozó

Pupa Active Light Alapozó
2017. november 28.

Nagyon nem jó. :( Kb. a háromnegyede megmaradt és a kukában landol. Az illatát néhány használat után megutáltam, a ráncokba beül és az alig száraz részeket kiemeli. A fedése se megfelelő, csak kenődik az arcon össze-vissza.

Unguentum Hydrosum (+ Limonis Aetheroleum)

Unguentum Hydrosum (+ Limonis Aetheroleum)
2017. november 28.

A hideg és a szél miatt ősztől nálam alap darab. Kézkrémként használom, mert úgy ki tud száradni a kezem egy nap alatt, hogy fel is reped :/
Ez a kence szépen helyreteszi, de rendszeresen érdemes használni. A tenyéren zsíros érzetet hagy maga után így napközben csak a kézfejemre, ujjak közére használom és lefekvés előtt kenem be vele az egész kacsómat. Nekem még egy kézkrém sem vált be ennyire.

CV Cadea Vera 25+ 2in1 Mosakodógél+Szemfestéklemosó

CV Cadea Vera 25+ 2in1 Mosakodógél+Szemfestéklemosó
2017. november 27.

Mindent leszed, de tényleg mindent. Végre nem kell külön sminklemosóval piszmognom. Szeretem az illatát, a textúráját is. Könnyű eloszlatni és jól is habzik. Garnier lecserélve :)

Terra Naturi Pirosító

Terra Naturi Pirosító
2017. november 27.

Hihetetlenül pigmentált, könnyű vele túlzásba esni. Olyan szép színei vannak, hogy alig tudtam választani belőle. Tartós és jók az összetevői, mi kell még?

Terra Naturi Kompakt Púder

Terra Naturi Kompakt Púder
2017. november 27.

Szép, egységes arcszín érhető el vele. Nem ül meg a ráncokban, de picit tényleg poroz. Egy idő után átfénylik, de mondjuk rajtam semmi nem segít. Amióta megvette, nem is használok alapozót, úgyhogy biztosan újra veszem, ha elfogy.