hnica

Regisztráció dátuma: 2014. február 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. február 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Balzsam

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Balzsam
2020. január 25.

Tényleg mindent leszed, de az árán én is dobtam egy hátast. Igazából ez egy jó termék, kíméletes a bőrhöz és teszi a dolgát. Ami miatt mégis csak 4 csillagot kap, az az, hogy akármilyen alaposan mosom is le, mégis zavarja a szememet használat után, egy ideig homályos látást okoz.

Rexona Shower Clean Fresh Deo Stift

Rexona Shower Clean Fresh Deo Stift
2019. június 24.

Ez egy last minute vásárlás volt egy utazás során, mert otthon felejtettem a dezodorom. Nekem ez max 2 csillagot ér (jóindulattal, mert azért ennél rosszabb dezodorral is találkoztam már). Az illatával nincs baj, de fehér foltot hagy a ruhákon még órákkal a felvitel után is, az izzadásgátló hatása pedig szerintem gyenge. Én évek óta a Dove sima kék stiftjét használom, és azzal sosem volt gond. Alapvetően nem szoktam kidobni ilyen termékeket, inkább elhasználom őket és aztán veszek újat, de ez nálam kuka kategória.

p2 Beauty Insider Volume Mascara

p2 Beauty Insider Volume Mascara
2018. augusztus 20.

Egész jó spirál ez, főleg ennyi pénzért. Klasszikus kialakítású a keféje, elég nagy, könnyen lehet vele dolgozni. Nem kenődik, nem potyog napközben. Az egyetlen problémám vele, hogy a nap végére elnehezíti, lehúzza a pillákat, ezért csak 4 csillag. Minden más szempontból remek termék, érdemes próbálkozni vele.

Pupa Vamp! Szempillaspirál

Pupa Vamp! Szempillaspirál
2018. július 13.

Fura spirál ez, hol sok, hol normál mennyiségű festéket vesz fel. Amikor sokat, akkor képtelenség normálisan dolgozni vele, mert összetapasztja a pillákat, és nehéz utólag korrigálni, mert elég tömör a textúrája. Ilyenkor legszívesebben a kuka felé reptetném. Ha lehúzod a tubus szájánál, akkor még rosszabb, valószínűleg a kefe hülye kialakítása lehet a ludas. Ami pozitívum, hogy nem kenődik, nem pereg, viszonylag könnyű lemosni is. Reggelente azonban semmi kedvem lutrizni, hogy aznap lehet-e normálisan használni, úgyhogy tuti nem fogom újravenni.

Terra Naturi Fine Definition Szempillaspirál

Terra Naturi Fine Definition Szempillaspirál
2018. május 27.

Egy ideje próbálok olyan termékeket venni, amiket nem tesztelnek állatokon, így került utamba ez a spirál is. Tulajdonképpen azt nyújtja, amit a neve is sugall, azaz finoman kiemel. Olyannyira finoman, hogy szinte alig látszik. Aki csak egy icipici tuningra vágyik, az bátran válassza ezt, mert nagyon természetes hatása van, nem irritálja a szemet, nem tesztelték állatokon és olcsó. A keféje hagyományos (szőr, nem szilikon), és baromira sűrű, tömött, nem vesz fel sok festéket. Egy kicsit hajlamos elkenődni, de nem vészes, nem lesz pandaszemed a nap végére. A hatása nekem már túl természetes, de egyébként rendben van ez a spirál.

Max Factor Clump Defy Szempillaspirál

Max Factor Clump Defy Szempillaspirál
2017. november 30.

Hát... nem vagyok elájulva tőle. Pozitívuma, hogy nem pereg és nem kenődik. Szerintem nem lehet vele szép pillákat festeni, nagyon összetapasztja a pillákat, ráadásul kifejezetten keménnyé teszi őket. Hosszítani hosszít valamennyit, de a dúsítás nulla. Ennyi pénzért ennél sokkal jobb spirálok is vannak a piacon (pl. ha már Max Factor, akkor a False Lash effect). Biztos, hogy nem veszem újra.

Dr. Kelen Sun Save F30 Napkrém

Dr. Kelen Sun Save F30 Napkrém
2017. augusztus 29.

Engem őszintén szólva nem nagyon érdekelnek az összetevők, csak az, hogy reagál a bőröm a termékre. Ez a termék kiütött. Csak a dekoltázsomra kentem belőle, és kb. 1 óra múlva megjelentek a kiütések. Úgyhogy részemről ez a használhatatlan kategória.

Schaebens Totes Meer Salbe Arckrém

Schaebens Totes Meer Salbe Arckrém
2017. május 14.

Kb. 3 éve használom a vízhiányos bőrömre, és sokszor újravettem már. Szerintem nagyon rendben van. Érzékeny a bőröm, de ez a krém a sótartalma ellenére sem bántja, nem okoz pattanásokat vagy irritációt. A Ziaja kecsketejes krémjével váltogatva használom, és ezt a kombinációt a bőröm nagyon szereti. Nincs csili-vili csomagolása, viszont az ára nagyon baráti, a hatása pedig szuper.

Cien Arctisztító Tej

Cien Arctisztító Tej
2017. április 17.

Sajnos nekem egyáltalán nem vált be, kellemetlen, csípő érzést okozott a bőrön. Azért kidobni nem akartam, úgyhogy elhasználgatom kizárólag szemre, de biztos, hogy nem veszem újra. A Garnier sminklemosó tejei szintén hasonló hatást produkáltak rajtam, úgyhogy akinek azok nem bántják a bőrét, azoknak ez se fogja - de érzékeny bőrre nem ajánlom.

Balea Szárazsampon Sötét Hajra

Balea Szárazsampon Sötét Hajra
2017. április 17.

Nagy nehezen elhasználtam. Az égvilágon semmi hatása nem volt, ha csak azt nem számítjuk, hogy meg lehet fulladni tőle.