HNiki2001

Regisztráció dátuma: 2020. október 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. október 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

H&M Revelation Testradír

H&M Revelation Testradír
2020. október 2.

Egyszerűen imádom.Az illata isteni és megfelelően radíroz is.A családban több embernek is megtetszett és be is szerezték maguknak.

H&M Vanilla EDT

H&M Vanilla EDT
2020. október 2.

Én nem vagyok nagy édes illat párti de ez a termék nagyon megfogott.Az árához képest iszonyuan tartós és jó illatot biztosít.Biztosan kifogom próbálni a társait is.

Garnier Pure Tisztító Pórusösszehúzó Tonik

Garnier Pure Tisztító Pórusösszehúzó Tonik
2020. október 2.

Nekem ez a termék csalódás volt akár csak a többi Pure termék.A pórusaimmal semmit nem kezdett,az illata nagyon erős alkoholos és csíp valamint ragacsos réteget hagy maga után.

Gliss Kur Oil Nutritive Sampon

Gliss Kur Oil Nutritive Sampon
2020. október 2.

Évek óta ezt használom és IMÁDOM.Egyszer úgy döntöttem hogy lecserélem és kipróbálok pár újdonságot, hát nem volt jó döntés.A hajam nagyon roncsolódott.Kiszáradt,töredezett lett és fakó.Aztán visszaálltan erre és nagyon szépen rendbe hozta, úgyhogy többé nem engedem el.

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő
2020. október 2.

Imádom ezt a tusfürdőt.Az illata isteni,erős és tartós.Az állaga pedig nagyon jó krémes.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2020. október 2.

Kb egy hete kezdtem el használni és ez egy CSODASZER!Nagyon sokat javított az arcomon.Sokkal egyenletesebb lett a bőrom,nem zsírosodik be 1 óra mulva mint az eddig használt termékeknél valamint a pattanások is csak abban a bizonyos időszakban jelentkeznek.Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Catrice Prime And Fine Pore Refining Mattító Alap

Catrice Prime And Fine Pore Refining Mattító Alap
2020. október 2.

Nekem ez a termék nagyon nem tetszett.A matt hatás nem maradt meg, az illatával egyáltalán nem vagyok kibékülve valamint az arcomon sem hagyott jó érzést maga után.

The Body Shop Teafaolajos Habzó Arctisztító

The Body Shop Teafaolajos Habzó Arctisztító
2020. október 2.

Egyszerűen imádtam ezt a terméket , nagyon sokat változtatott az arcbőrömön.Sokkal egyenletesebbé tette és a pattanásaim is enyhültek.Az egyetlen hátránya hogy tényleg eléggé szárít, úgyhogy egy erős hidratáló kell mellé.Az illatával nekem egyáltalán semmi bajom,én szerettem.

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém
2020. október 2.

A kombinált arcbőrömre próbáltam ki, nekem tulságosan nehéz krém és nem is szívódott be rendesen.De egy száraz bőrtípusnak biztosan jól bevállhat.Az illata nagyon jó.

Garnier Pure Active Mitesszer Eltávolító Bőrradír

Garnier Pure Active Mitesszer Eltávolító Bőrradír
2020. október 2.

Egy ideig használtam ezt a terméket reménykedve a jó végeredményben,hát ez nem jött be.A miteszereimmel semmit nem tudott kezdeni,a bőrömet is nagyon kiszárírotta és a pattanások sem enyhültek.