hnikolett

Regisztráció dátuma: 2015. november 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. november 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Trend It Up Skin Supreme Kompakt Púder

Trend It Up Skin Supreme Kompakt Púder
2017. szeptember 27.

Felarasan gyorsan beszereztem kettőt is, de lehet visszamegyek meg legalább kettőért, mert nekem tökéletes ez a púder, ecsettel is és szivaccsal is működik. A csomagolással megvettek, nagyon letisztult, egyszeru és az a tükör...😍 nagyon tetszik, hogy szivaccsal is nagyon szépen fel lehet utogetni, nem darabokba viszi fel a termeket, emiatt suliba elég csak ezt bedobni a táskámba nem kell az ecsettel bajlódni, hogy nehogy baja legyen:) Maga a termek nagyon jól illeszkedik a boromhoz, nagyon jól fed! Szépen mattit és tartja is ezt az allapotot minimum 5-6 óráig!

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid
2017. szeptember 27.

Patikai kis testert próbáltam eddig, 11-és árnyalatban, ami nekem egy kicsit sötét, úgyhogy tervben van a rendes kiszerelésű 10-es. Nekem a színen kívül nem igazán van vele bajom. Zsíros boromon reggel fel 8-tol, délután 3-4-ig simán bírja (rajta a trend it up púder) atfenyesedesés nélkül! Szépen fed, jobban is mint amennyire elvártam! Csak azért 4*, mert hosszú távon meg nem tudtam haszanlni

Essence Contouring Szemhéjpúder Szett

Essence Contouring Szemhéjpúder Szett
2017. augusztus 19.

349 forintért vakon megvettem, nem olvastam utána, és most ezt jól tettem, mert az itteni vélemények és lecsillagozások után biztos nem vetem volna meg. sos kellett egy kis szett, mivel külföldre utaztam és nem tudtam túl sok mindent magammal vinni. bevallom őszintén, én a szememre eddig egyszer használtam. én komolyan kontúrozáshoz használom:D nem tudom pontosan, hogy melyik árnyalat van meg, az amelyikbe a kontúr szín matt, a highlighter pedig csillog. nagyon szeretem, könnyen el tudom dolgozni és viszonylag tartós is, bár ebbe a 40 fokba lefolyik az arcom.. összességében én szeretem, nekem bevált:)

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2017. augusztus 19.

vegyesek az érzelmeim.. nagyon szeretem folyékony matt rúzsokhoz, a lerobbanthatatlan rúzst is leszedi, a tartós szemöldök zselével is elbír.. de nekem valahogy a szemsminkem nem tudja leszedni. nem értem, hogy miért, de egyszerűen nem.. általánosságban a rózsaszínt jobban szeretem, de rúzst csak ezzel!

Rival de Loop Hydro 3in1 Lágy Tisztító Kendő

Rival de Loop Hydro 3in1 Lágy Tisztító Kendő
2017. augusztus 6.

Én már egy 10 darabos csomagot elfogyasztottam, most újra vettem a 30 darabosat. Én eléggé szeretem, a sminkkel néha meggyűlik a baja. Igazából nem mindennapos használatra vettem, hanem a "hajnali kettőkor haza esek munkából, majd lefürdők reggel, de sminkben nem alszok" napokra szántam, azokra pedig tökéletes. Teljesen jól elfér táskában, így napközben is jó lehet ha az ember kicsit fel szeretne frissülni.:)

Balea Tropic Fun Kézkrém

Balea Tropic Fun Kézkrém
2017. augusztus 5.

Amikor először megszagoltam, az jutott eszembe, hogy NYÁR! Nagyon jó az illata, teljesen jó kézkrém. Gyorsan beszívódik és nem hagy maga után zsíros érzetet. A nagy kiszerelés is (100 ml) teljesen táska kompatibilis.:D Ár-érték arányban is jó, viszont a nagyobb sokkal jobban megéri:)

Batiste Dry Shampoo Blush

Batiste Dry Shampoo Blush
2017. július 5.

A blush van meg, de mas a csomagolasa. Nagyon szeretem, masodik fajta szarazsampon a csaladbol, ezen kivul a cseresznyeset probaltam, nekem az egy hangyanyival jobban bevalt, de ezt is imadom. Teljesiti amit iger, 4-5 napos hajamat is szalonkepesse varazsolja (ami nalam nagy szo, mert 3-4 naponta mosom!). Finom, nem tomeny az illata, tenyleg olyan blush:) biztos ujraveszem:)

Isana Deine Verführung Szív Alakú Pezsgőfürdő (régi)

Isana Deine Verführung Szív Alakú Pezsgőfürdő (régi)
2017. július 5.

Jottem hogy felpontozzam😄
Nem nagyon van viszonyitasi alapom, de szerintem egy teljesen jo kis furdobomba! Nagyon finom az illata, szep szint adott a viznek. Nem olyan intenziv a pezsges, de nekem ez is tetszett:) Az egyetlen negativ dolog, hogy pezsges kozben befogja a bort, ha piszkalod, de na, ez nem a furdobomba hibaja, turelmetlen vagyok:D nekem nagyon tetszett, biztos hogy veszek ebbol a fajtabol meg, es ha van masmilyen akkor azt is kiprobalom;)

Lush Cosmetic Warrior Friss Arcpakolás

Lush Cosmetic Warrior Friss Arcpakolás
2017. június 23.

Vegyesek az erzelmeim..
Ma jartam a lush-ban, furdobomban kivul nem igazan probaltam meg semmit, de annyi jo velemenyt hallok, foleg az arcpakolasokrol, gondoltam miert is ne?
Kifogtam egy tok aranyos/kedves elado lanyt, aki segitett is kivalasztani ezt a pakolast kombinalt boromre. Szerencse hogy volt annyi eszem, hogy elsokent mintat kertem belole.. A boltban nem tunt ilyen erosnek a szaga, lehet elnyomta a sok-sok illat. Hazaertem, ki is probaltam.
Hat en azt hittem, rossz pakolast tett a dobozba. Borzalmasan budos, fel is fordult a gyomrom (pedig imadom a fokhagymat is es a teafa olajjal sincs bajom)... Ugy voltam vele, hogy a szepsegert meg kell szenvedni. Amig rajtam volt, gondoltam feljovok km-ra es olvasgatok velemenyeket, mivel hirtelen felindulas volt, higy beterek a lushba igy elotte nem volt alkalmam.. ahogy meglattam dorci993 velemenyet, hogy apro pattanasok jelentek meg az arcan, futottam is lemosni.. hat pattanasok ellen kertem, nehogy mar meg tobb legyen.. lemosni eleg nehezkes volt, pedig csak 5 percig volt az arcomon. Lemosas kozben sokkal jobban ereztem azt a buzt amit kezdtem megszokni.. a fejem is elkezdett fajni... csak azert kap 2*-ot mert puha lett tole az a terulet ahova felvittem (homlok, orr, all) es emiatt sokaig eleg (lenne...).

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor
2017. május 7.

Glamour napi szerzemenyem volt a 10-es arnyalat, hat beleestem abba a hibaba, hogy a kisebb szamu a sotetebb😅 (nem tudom hol van 6 arnyalat, de azt valaki elarulhatna)
Hiaba sotetebb, pont passzol a borszinemhez ha szepen eldolgozom.
Szem alatti karikakta tokeletes, ha azonnal lepuderezed, kulonben bele ul a kis rancokba. Borhibakat is szepen elfedi! Mindent azonnal lepuderezek, igy nagyon tartos is, este sminklemosasnal csak kapkodom a fejem, hogy meg mindig ott van☺️
Jonnek a joy napok, csajok, hagyjatok nekem egy 15-ost a boltokba🙏🏽😘