Hoaithu

Regisztráció dátuma: 2017. november 18.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. november 18.
Bőrprobléma: -

Clinique Chubby Stick

Clinique Chubby Stick
2017. november 19.

Nekem sajnos csalodas volt ez a termek, mert hidratalas helyett kiszaritotta az ajkaimat, ragacsos erzesem volt hasznalata utan es sajnos szint se adott. Ha egy ezer forintos termek tette volna ezt akkor nem banom, de ennyi penzert...

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2017. november 19.

Anyukam hajat szoktam festeni ezzel a termekkel. Jo a fedese, konnyeden felviheto es nem roncsolja a hajat pedig havonta festem a hajat ezzel. A balzsam ami hozza van annak nagyon jo illata van es szuper puhava varazsolja a hajat. Sajnos nem talaltam kulon ilyen hajbalzsamot, igy aki tudja, hogy hol lehet kapni ilyet kerem irja meg nekem :)

La Roche-Posay Termálvíz Spray

La Roche-Posay Termálvíz Spray
2017. november 19.

En telen probaltam ki ezt a termeket es bevalt. Arctisztitas utan hasznaltam, hagytam rajta kicsit mig beszivodik es utana kentem be hidrataloval az arcomat. Erezhetoen hidtataltabb lett az arcom ennek a termeknek a hasznalatatol :)

Moschino Hippy Fizz

Moschino Hippy Fizz
2017. november 19.

Kivalo friss, ude citrusos illat mely tokeles a nyari idoszakra :) szerintem tartos, nem is kell sok belole, es az ara sem veszes egyaltalan.

Ahava Hidratáló Bőrszépítő Arckrém Kombinált Bőrre

Ahava Hidratáló Bőrszépítő Arckrém Kombinált Bőrre
2017. november 19.

Nekem kombinalt borom van, es nyaron kezdtem hasznalni ami eleg is volt, viszont teli idoszakban nehol az arcomon nem hidratalt elegge a krem. Egyebkent kellemes az illata jo az allaga mert konnyen beszivodik. Azert adok 3csillagot, mert a 2. tegely hasznalatanak a vegenel mar sajnos a borom tulzottan megszokta vagy mi, mert szaraz is maradt az arcom, a T-vonalban pedig a szokasosnal sokkal gyorsabban zsirosodott amit nem vartam volna egy ilyen arkategoriaban levo kremtol :(

Yves Rocher Plaisirs Nature Málna-Borsmenta Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Málna-Borsmenta Hab- és Tusfürdő
2017. november 19.

Az illata kellemes es belepi az egesz furdoszobat ha hasznalom :) hozza amit egy tusfurdonek kell, se tobbet se kevesebbet.

Yves Rocher Comme Une Evidence Parfüm Testápoló

Yves Rocher Comme Une Evidence Parfüm Testápoló
2017. november 19.

Vizes allagu krem, mely konnyeden beszivodik a borbe. Nyaron eleg testapolonak, de telen nekem ennel testesebb kell. Az illata eros, es sokaig lehet erezni.

Johnson's Baby Powder - Hintőpor

Johnson's Baby Powder - Hintőpor
2017. november 19.

Szarazsamponnak szoktam hasznalni, illetve vekony reteget szoktam rakni az ajkaimra ruzsozas utan a matt hatasert es extra tartossagert, mert igy nem marad meg a ruzs nyoma mondjuk ivas utan a pohar szelen :) nagyon jo az illata, illetve ar ertek aranyban kivalo.

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Purify & Mattify Treatment Mask

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Purify & Mattify Treatment Mask
2017. november 19.

A 3clay masz kozul nekem ez valt be. Kellemes illata van es konnyen felviheto az arcra. Lemosas utan az arcom puha es matt. Szerencsere a dm-ben par havonta van 50%os kupon ezert akkor szoktam megvenni :)

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask
2017. november 19.

Micellas arclemoso melle kaptam ajandekba, es nagyon megorultem, de sajnos nem valt be. Nagyon vizes az allaga es nehez felvinni az arcra. Hamarabb lemostam, de ennek ellenere is kiszaritotta az arcomat.