hocknora

Regisztráció dátuma: 2014. július 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. július 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

OPI Körömlakk

OPI Körömlakk
2016. január 1.

Külsőre tetszik, az ecset is nagyon jó. "I think in pink" van meg, ami egy gyönyörű világos rózsaszín árnyalat. Vagyis csak lenne...
Nagyon híg, átlátszó. Ha vékony rétegben viszem fel, nem látszik szinte semmi. Ha több rétegben viszem fel, akkor összegyűl a köröm két szélén, a végén, a közepén - attól függően, hogyan tartom a kezem. Próbáltam már alaplakkal és alaplakk nélkül is, mindkét esetben ugyan azt tapasztaltam, így száradás előtt le is mostam.
Lehet csak pont beleválasztottam, de számomra ez teljes pénzkidobás volt.

Essence Pure Skin SOS Spot Killer

Essence Pure Skin SOS Spot Killer
2015. február 22.

Első este minden bőrhibámra alkalmaztam kíváncsiságból. Nem csak a pattanásokon, de a pattanások után maradt hegeken is sokat segített. Sajnos pár hét után teljesen beszáradt.

Treacle Moon One Ginger Morning Testápoló

Treacle Moon One Ginger Morning Testápoló
2015. február 22.

A the raspberry kiss változata van meg, 2 hete használom kb.
A csomagolása egyszerű, letisztult. Tetszik. A méretének köszönhetően táskába való, a pumpás kiszerelés pedig higiénikus. Az illata viszont nekem elég tömény, kicsit mű, és egyáltalán nem hidratálta a kezeimet...
350 Ft volt a Müllerben.
Bár csalódtam benne, nem mondok le róla, elhasználom és majd frissítek.
Egyelőre 3 csillag.

Essence Hosszantartó Ajakrúzs

Essence Hosszantartó Ajakrúzs
2015. február 22.

A 02 all you need is red és a 11 nude love van meg.
Puhák, krémesek, jól kenhetőek. A fedésükkel és tartósságukkal sincs semmi gond. Tökéletes matt rúzsok.

Neutrogena Intense Repair Ajakbalzsam

Neutrogena Intense Repair Ajakbalzsam
2015. február 22.

Nagyon tetszik, hogy krémes állagú, könnyű kenni. Hamar és rendesen beszívódik, tehát nem csak egy réteget képez a szám felületén, amit 10 perc után is egy egyszerű mozdulattal le tudok törölni. Érezhetően hidratál és a kicserepesedett ajkaimat egy délután alatt rendbetette, pedig csak egy alkalommal használtam vékony rétegben. Az íze viszont borzalmas, de nekem valamiért mégis tetszik. Rúzs, ajakkontúr ceruza, rúzs + ajakkontúr ceruza alatt is teljesen jól működik, pedig ezek a termékek igencsak kiszárítják az ajkaimat normál esetben.
Müllerben vettem, 995 Ft volt. Teljesen megérte.

L'Oreal Paris Sublime Soft Micellás Víz

L'Oreal Paris Sublime Soft Micellás Víz
2014. július 23.

Első micellás vizem, akciósan vettem a Rossmannban, egy hónapja.
Mióta ezt használom (reggel-este), nagyon szépen letisztult a bőröm, látszik a különbség. Teljes mértékben nem tűntek el a pattanások, de ez betudható annak, hogy a korommal jár.
Sehol nem irritált, a szememet nem csípte, jól tisztított.
Részemről újravevős. :)