holbanett

Regisztráció dátuma: 2014. július 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. július 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Elgon Refibra Újjáépítő Sampon Extrém Módon Sérült Hajra

Elgon Refibra Újjáépítő Sampon Extrém Módon Sérült Hajra
2014. október 22.

Póthajas lányok figyelem!!!!! Ez az első olyan sampon amivel eddig találkoztam ami nem oldja a keratint! Kellemes az illata, jól habzik, nem egy olcsó termék,de megéri az árát márcsak azért is mert nem teszi tönkre a póthajat!!

Essence Colour & Go Körömlakk

Essence Colour & Go Körömlakk
2014. július 23.

Kb. 20 lakkom van belőle és meg vagyok elégedve velük!!!! Nagyon jó az ecsete, szépen lehet vele dolgozni, a legtöbb szín már 2 rétegben is tökéletesen fed, gyorsan szárad ami nálam lényeges szempont, szép gélhatásúak! Valóban nem a legtartósabb lakk de 3 napig azért bírni szokták és én amúgy is 3 nap után újra festem másik lakkal a körmeim! A drogériákban kapható különböző márkájú lakkok közül az Essence-nek van a legtöbb árnyalata, színe (szinte mind az én ízlésemnek megfelelő ezért is van majd 20 féle)!!! Megfizethető ami nem utolsó!
Szerintem szuper kis lakkok! IMÁDOM!!!!!!!!!!!!!

Moyra Gel Look Körömlakk

Moyra Gel Look Körömlakk
2014. július 21.

2 szín van belőle egy sötét lila és egy türkizes. Nagyon szép gél hatású, szépen terül és elég 2 réteg, viszont nekem kicsit lassan szárad, 3 nap után kezd kopni!

Lovely St. Tropez Körömlakk

Lovely St. Tropez Körömlakk
2014. július 21.

A rózsaszín és a kék szín van meg. 2-3 rétegben fed csak szépen. Nagyon tetszik a szaténos fénye, gyorsan szárad. A lábkörmeimen 1 hetet simán bírt, viszont a kezemen már csak 3 napot kopás nélkül!

Moyra Vivid Sand Effect Körömlakk

Moyra Vivid Sand Effect Körömlakk
2014. július 21.

A 718-as Orange love van meg, gyorsan szárad, tartós, 1-2 rétegben is szépen fed, vagány rikító színe van, pedig az üvegben olyan erősebb korallos színűnek tűnik nem rikító narancsnak, nehéz lemosni.....

Essence Studio Nails Ultra Gloss Nail Shine

Essence Studio Nails Ultra Gloss Nail Shine
2014. július 21.

Ez az első fedőlakk amit használok, nincs viszonyítási alapom. Nagyon gyorsan szárad, szép fényt ad a lakkozásnak, szerintem ha a színes lakk nem is száradt meg teljesen ez mintha megszárítaná azt is! Matt lakkon is próbáltam és nagyszerűen fényesít. Viszont azt nem vettem észre, hogy tovább tartana a lakkozás, de nem bánom mert 3 naponta új színt festek körmeimre! De amire kitalálták számomra tökéletes, így más fedőlakkot nem hinném, hogy fogok próbálni! Maradok ennél!!!

Moyra Bubble Gum Effect Körömlakk

Moyra Bubble Gum Effect Körömlakk
2014. július 21.

3 színem van ebből a kiadásból: 624 Sweetie, 627 Lollipop, 628 Jelly Bean. Szép színűek, se nem fényes, se nem matt mikor megszárad....köztes. 2 rétegben is jól fednek, kissé gumis állagú. Sajnos szerintem nehezen szárad.....
Fedőlakkal is próbáltam már, nyilván akkor elveszíti a mattos hatást, de úgy is tetszik!

Moyra Sea Salt Effect Körömlakk

Moyra Sea Salt Effect Körömlakk
2014. július 12.

3 lakkom van a kollekcióból: Pearl Drop (fehér), Actinia (világos rózsaszín), Seahorse (lila).
Mindegyik színnel megvagyok elégedve, nagyon feldobják a fehér sódarabok! 3 réteg szükséges szerintem a tökéletes fedéshez! Számomra elég lassan szárad ettől jobb az Essence száradási ideje, de megbocsájtom neki a szépsége miatt!!! Mindenkinek ajánlom szerezzen be belőle néhány árnyalatot!

Fructis Goodbye Damage Split-Ends Szérum (régi)

Fructis Goodbye Damage Split-Ends Szérum (régi)
2014. július 2.

Póthajam van és nagyon jó rá! Nagyon szépen beszívja és szépen zárja a végeket! Az illata nagyon tetszik és sokáig megmarad! Jól fésülhető vele a hosszú haj is! Szeretem!!!!!!

Garnier Fructis Wunder-Öl Hajolaj (régi)

Garnier Fructis Wunder-Öl Hajolaj (régi)
2014. július 2.

Póthajam van és nagyon jó rá! Nagyon szépen beszívja és szépen zárja a végeket! Az illata nekem annyira nem tetszik, de nem is marad meg sokáig! Jól fésülhető vele a hosszú haj is! Szeretem!!!!!!