Holdsarlo

Regisztráció dátuma: 2018. október 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. október 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Veet Waxstrips Easy Strips Használatra Kész Hideggyanta Szalagok

Veet Waxstrips Easy Strips Használatra Kész Hideggyanta Szalagok
2020. június 1.

Nekem egyáltalán nem vált be sajnos. Lábamon, bikinivonalon, és a hónomalján próbálkoztam vele, de alig szedett ki valamit. Többször próbálkoztam vele, de nem sikerült. Nem irritál szerencsére, de többet vártam tőle.

Lavera Organic Exotic Body Lotion

Lavera Organic Exotic Body Lotion
2020. május 14.

Kiárusítás során vettem, lehet a szavatossága miatt nem hatott már igazán. Tényleg hamar beszívódik, viszont nekem másnap uganolyan száraz a bőröm, mint előtte volt. Számomra így sajnos kevés ez a krém. Az illata a vanília és a kókusz miatt nekem mát túl édeskés. Annak viszont örülük, hogy natúrkozmetikum.

183 Days by Trend It Up Secret Ritual Univerzális Balzsam

183 Days by Trend It Up Secret Ritual Univerzális Balzsam
2020. április 1.

Kár, hogy már nem kapható. Imádom ezt a kis balzsamot, a cserepes ajkaimat szépen helyrehozza, habár a parfüm miatt az elején kicsit csípi, utána ez elmúlik szerencsére. A szemem aljára szoktam még használni, nekem ott mindig szárazabb a bőröm. Lehet az a parfüm nem is kellene az összetevők közé, de így is 5*

Mossa Feszesítő Testápoló Vörös Áfonyával és "Firm Active" Komplex-szel

Mossa Feszesítő Testápoló Vörös Áfonyával és "Firm Active" Komplex-szel
2020. március 14.

Rossmann-ban vettem kiárusítás során, így jóval olcsóbban jutottam hozzá. Számomra kesernyés illata van, viszont nagyon jól hidratálja és táplálja a bőrömet.

Beesline Ajakbalzsam Méhviasz

Beesline Ajakbalzsam Méhviasz
2020. február 18.

Mikor feltöltöttem ezt a terméket, nem gondoltam volna, hogy ilyen rossz értékelést kap. Pedig nekem nagyon bevált, sokáig tartó ápolást biztosít számomra. Meg hát az összetevői is természetes eredetűek, ami nálam fontos szempont.

Alverde Coffee Care Testvaj

Alverde Coffee Care Testvaj
2019. december 21.

Gyorsan beszívódik, és az illata is tetszik, de sajnos nekem a lábamon száraz a bőröm és azon nem segített. A felsőtestemen viszont jól hatott. Majd kipróbálom a makadmdiós verziót, hátha az lesz jó nekem. Mindenképp natúrterméket szeretnék.

Isana Olive Ajakápoló

Isana Olive Ajakápoló
2019. október 18.

Árban verhetetlen és nagyon szépen hidratál. Az összetevői is szimpatikusak és pluszpont, hogy vegán termék. Számomra csodaszer.

Organic Shop Indiai Lótusz Testápoló Krém Bio Lótusz és 5 Növényi Olaj Kivonattal

2019. szeptember 13.

Nagyon szeretem, mert könnyű eloszlatni és egész gyorsan beszívódik. Az illata is tetszik, olyan mint egy gyümölcsös joghurté. Emellett az összetevői is szimpatikusak.

Dentomin-H Habzófogpor Mentás

Dentomin-H Habzófogpor Mentás
2019. augusztus 25.

Én átváltottam erre a fogkrém helyett. Egy kicsit macerásabb a használata, mint a tubusnak, mégsem bántam meg. Sokkal több ideig érzem frissnek a számat és egy kicsit tényleg fehérítette a fogaimat. A porból nem kell sok egyszerre, mert úgyis könnyen habzik. Szerintem a tisztító hatása is jó.

Biobaza Silky Comfort Dezodor Sheavajjal és Jojobával

Biobaza Silky Comfort Dezodor Sheavajjal és Jojobával
2019. augusztus 25.

Habár azt nem vártam, hogy ennyire émelyítően édeskés illata van, ami annyira nem tetszik, nem vonok le érte csillagot. Már régóta ki szerettem volna próbálni egy természetes összetevőjű dezodort. Egy bicikli túra során teszteltem magamon és bevált. Nyilván az izzadást nem szüntette meg, de azért elég hatékony és a túra végére sem lett izzadság szagom. Legközelebb egy másik verziót fogok venni, hátha annak az illata jobban tetszik majd.